prima kullananların dikkatine...

Parfumsuz Prima bebek bezi kullaniyorum cokta memnunum, bazen disina cikartiyor diskisini fakat diyer denemis oldugum bezlerdede bazen cikiyordu..
Disinda cikmasinin sebebi genelde hangi sekilde durdugu veya cok sulu olup olmadigi..

Slm kızlar ben yeni anne oldum:emir_bebek: bebişim için şu anda molfix kullanıyorum ama o biraz sert prima kullanmayı düşünüyorum iyimi bi fikriniz varmı

Huggies gerçekten çok iyi. Yenidogani kullaniyoruz 2. Pakete geçtik. Sorun yok.
Ayrıcabebek çiş yapti mi diye cçocuğu helak etmemize gerek yok. İslaklik göstergesi yeşil olunca anliyorsunuz

bizde prima sızdırdı. huggies aldık. birde son 10-15 bezde pişik yaptı oğlumda. huggies israil malı ama molfixte pişik yaptı. canbebe denerim belki o iyi gelir bilemeyeceğim ama huggiesten biz çok memnunuz.

prima premium care kullanıyoruz biz. 4 numara önceki bezler gibi değil. ilk başta kakasını sızdırdı fakat önden ve arkadan hafif kıvırıp bezlerseniz asla sızdırmıyor.

Huggies kesinlikle çok kalın. Ben önce prima kullandım ve sızdırdığı için huggies'e geçtim baktımki çok kalın ve oda sızdırıyor prima premiuma geçtim ve çok memnunum. Huggies bağladığım zamanlar bebeğime meğer işgence etmişim. Prima premium incecik. çok güzel.

primayla başladık biz ama oğlumda mantar olunca bez değiştirmeyi denedik. bim deki duyulmamış bi markayı denedm o da işe yaramadı en son molfix de kaldık doktor krem verdi geçti. doktorumuz bezini değiştirme artık demişti. molfix 3 numara kullanıyorum. oğlum hep çok sıvı yapıyo kakasını o yüzden bez doluyo arkadan sızdırabiliyor ama onun dışında memnunum.

Prima kullanıyorum, kızımı bazen eşim bezliyor ki bol bıraktığı bile olur kaka falan hiç sızmadı. Bence çocuk ishal falansa ya da kakasını yapmasının üzerinden 15-20 dakika geçtiyse taşar. Yoksa taşma probleminin bezle ilgisi olmasa gerek...

bence de huggies den gelen hayir gelmesin daha iyi... israile yardim olarak gidiyo arkadaslar... bi kisiden ne olur demeyin bi kisinin aldigi bi israil mali bi mermi olarak filistine donuyo.... nolur duyarli olalimmm...
Peki siz primanın İsrail malı olduğunu bilmiyor musunuz ? Üstelik müslümabları bitirmek için kısır yapıcı madde koyuyorlar ve bunu sadece bunu müslümanlara satıyorlar!

X