prima kullananların dikkatine...

huggies israil değil ameriakan malı.. üstelik türkiyede üretiliyor... duyurulur...ben kullanmıyorum benim de hiç hoşuma gitmedi...

huggies israil değil ameriakan malı.. üstelik türkiyede üretiliyor... duyurulur...ben kullanmıyorum benim de hiç hoşuma gitmedi...

amerikan ithalatçısı onun ama Made In .... yazan yeri okumadın heralde ...Ona bakarsan Marks and Spancer da Türkiye de üretiliyor ama ingiliz malı .Üretim yerleri çoğu şeyin türkiye de zaten.....................
menşei önemli arkadaşım menşeiiiiiii

aslında bildiğime göre primada israil malı israili baykot için gönderilen maillerde yazıodu.bende prima kullanıyorum değiştirmeyi denedim ama denediğim bütün bezler pişik yaptı oğlumu sonra vazgeçtim inşallah bu yaza bırakırız bez kullanmayı.:emir_bebek:

canım bu liste baya uzun.ace,algida,alo,ariel,blendax,cappy,cartedor,cif,danone,domestos,dove,elidor,fanta,ipana,kent,knorr,komili,kraft,lipton,loreal,magnum,milka,nestle,omo,orkid,pantene,prima,rinso,sana,sarelle,signal,yumoş.....Hangi birini kullanmayalım,ben de dikkat ediyorum ama.....

huggies turkiyede uretiliyor ama kizlar, yapmayin etmeyin o kadar cok calisanları var. yazık gunah.. israili savunacak degilim tabi ama o apayrı bir konu, o zaman butun amerikan urunlerini cikartalim hayatımızdan...
bebegim herseyden once geliyor, poposu kuru ve kesinlikle sizdirmiyor, ben ona bakiyorum acikcasi. sonucta ulkemizde uretilen bi mali boykot etmek ne kadar mantıklı?

Bütün Amerikan ve İsrail ürünlerini çıkardık hayatımızdan canım biz. :teytey:

Global dünyada güçler dengesi böyle bir şey, ekonomik boykot yiyince bir durup düşünüyor artık bu dev şirketler! O da vicdanları olduğu için değil, gelir kaynakları kesildiği için durup düşünüyorlar "ne oluyor" diye!

Kısmetse Ağustos'ta bebeğime kavuşacağım, ve az önce bahsedilen sakıncalı marka da bebeğimin bezi bile olamaz. Herkesin kuzusu kendine değerli, ama bütün kuzular bizim kuzularımız, hepsi ağzı süt kokan ana kuzusu. Dolayısıyla herşeyden önce bebeğimin poposu gelmiyor. Herşeyden önce bütün çocukların emniyetini düşünmek zorundayım diye düşünüyorum. Sadece benim boykotumla bir şey olmaz demeyin, tarafımız belli olsun.

Ve zaten ülke olarak tarafımız da belli. Bundan sonra Türkiye'nin ithal edeceği ABD ve İsrail kökenli ürünlere artık neler katarlar size bırakıyorum kararı. Ama ben hiç güvenmiyorum. Yani bebek öldürenler oturup da Türkiye'deki insanların ve bebeklerin sağlığını düşünecek duyarlılığa sahip değillerdir diye düşünüyorum.

canım huggies i boy ediyrz biz israil malı ..............................:tomato::tomato::tomato::tomato::tomato:

ozaman prımayıda boykot et tatlım cunku oda ısraılına.s
kesınlıkle ısraıl malı almayın arkadaslar her aldıgınız urun fılıstıntekı kucuk bebeklere bır kursun olarak gıdıyor aynı sey bızım bebeklerımızın basınada gelebılırdın allah korusunsenağlama

bende prima kullanıcısıyım.kardeşim huggies verdi denemem için çok beğendim aldım fakat pişman oldum hem çok sert hemde sızdırıyor.tavsiye etmem..

bende kızım dogdugundan berı prıma kullanıorum cok ta memnunum ancak kucuk gelıyor ya degıstırmeyı dusunuorum huguıse gecebılırım denıycem

ben oglum 10.aya gelene kadar her bezi denedim bi alerjisi yoktu baby star haric hepsinden memnun kaldım ama gelgelelim 10.aydan sonra benim oglumun popopsu pişmeye başladı ve çok kötü pişti kanayacak kadar.. prima aldık ve hemen iyileştirdi ve sadece 1 gün başka bez kullandım anında tekrar pişik yaptı bi baktım yine kanıyo.. hemen primaya döndüm garip bi şekilde anında iyileşti ben çok memnunum

bende oğluma prima ve molfix kullandım..ikiside iyiydi.çocuktaki pişik biraz da cildine bağlı bence.bazı ciltler daha hassas

merhba bende molfix kullanıyorum oğluma çok memnumdum ama ek gıdalara başladıktan sonra oğluşumun popoşu kızarıyor krem kullanıyorum inşallah fayda eder .olmazsa bezi değiştireceğim.

merhba bende molfix kullanıyorum oğluma çok memnumdum ama ek gıdalara başladıktan sonra oğluşumun popoşu kızarıyor krem kullanıyorum inşallah fayda eder .olmazsa bezi değiştireceğim.

bizim de şimdiya kadar pişikle problemimiz yoktu ama ek gıdaya başlayinca biraz oldu.ben nivea pişik kremi kullanmaya başladım o iyi geliyor.dene istersena.s

huggiesin cırt cırt ları çok dikkatli bağlanmadığı zaman bebeğin karnını kesebiliyor 1 kez annem bağladığında bu problemi yaşamıştık :KK43: prima kesinlikle bizim kaka yapımıza uygun değil çok sızdırıyor aslında hiç birisini beğenmedim tam anlamıyla hepsinde sızıntı oluyor ama molfix sanki içlerinde bizim kaka popo bacak yapımıza en uygun olanı.. bu arada 6 bedene geçtik biz çok zor bulunuyor ..

bebeğimin cildi çok hassas olduğundan ne zaman primadan başka bezi denesem pişik oldu
o yüzden artık denemiyorum bizim bacak yapımıza cok uygun ayrıca daha hiç sızıntı, dışarı çıkarma gibi problemlerle karşılaşmadık.

ben ne yapıcam ozaman primanın bütün çeşitleri pişik yaptı.molfixde öyle.evybabyde çok kötü bi huggıes iyiydi içim rahat etmezki kullansamda hangisini kullancam

bazı bebekler alıştığı bezin dışına çıkancada cildi tahriş oluyor.benim erkek kardeşimde bezini değişince hemen pişik olmuştu..erkek çocuğu zaten daha hassas...tabi birazda annenin özenle bakımınada bağlı aslında pişik..siz bebeğin altı dolunca saatlerce beklerseniz pişik olmamasına hiçbir bez mani olamaz..bakalım bende yeni anne olucam ya prima ya molfix alıcam..önce hangisine alıştırsam bilmiyorum..hayırla doğsunda inş..ilgi ve önemde çok önemli..:emir_bebek:

X