Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saç kesim modellerini paylaşalım.....

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sex_onthe_beach

GÜNEŞ
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
3
0
41
Slm arkadaşlar, benim de sizler gibi uzun kıvırcık saçlarım var, benimkiler doğal kıvırcık ve doğal olarak sürekli onlar ile uğraş halindeyim :çok üzgünüm: Daha önce internetde kıvırcık saç kesim modellerini araştırmıştım ama malesef nerde ise yok denilecek kadar az modeller buldum, eğer sizlerde var ise güzel saç kesim modelleri lütfen paylaşalım...şimdiden teşekkürler.....herkese iyi forumlar....

kaydirigubbakcemile5valla benimde dalgalı kıvırcığa yakın hiç kestirme derim kısa ve kıvırcık bi kabus oluyo resmen uzat

Ben de kısa kestirmeyi düşünmüyorum zaten sorun da burda.. uzun saç kesim modeli bulma çabasındayım sadece ama bu da zor olucak sanırım...:KK43:(

cnm benim begendigim kesim var ama kısa saçta ...yinede resim ekleyeyimm..kıvırcık olsa saçım böyle kestirirdim ben
73199180jo1.th.png

cnmm normalde koydugum resimm arkadaşımın resmii aslında o saçın arka kısımları uzundu ama boyatırken yandıgından oraları kesmek zorunda kaldı..kuföre kestirirken saçını uzayan kat nodeli dersen bunun uzun halini kesiyorrr..ben resimlere bakayım o halinide bulursam koyarım buraya cnmm..

victoria beckham modeli..dalgalı saçta o kdr hoş duruyokii.tabi benim şahsi fikrim..düz saçı kendime yaıştıramadığım için..bi de yüz tipinz benmki gibi sivri glio bi de çıtı pıtıysanız yakışır gibime geliyo..ben bir senedir sıkılmadan öyle kestiriyorumm..ama uzatablrsem (birinde kısa saç görmediğim sürece)uzatacağım bendee :Saruboceq:

X