Erkek İnfertilitesi Varikosel Ameliyatından Sonra Hamile Kalanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
leyl çok güldüm yaa.evet bir yıl zaman vereyim ona..ya bide hastanede bazı dr arkadaslara eşimde varikosel çıktı dedim herkes ohh oh ne güzel dediler..o sorun diil 3 ay sonra bi sıkıntı çıkmaz diyolar.birde varikosel hareketlilik üzerinde çok etkili oluyomuş..ya bide benim adetlerim hep düzenli olurdu.nerdeyse saati saatine..bu ay bir gün geçti göğüslerde şişlik falan var ama acaba diyorum.gerçi matematiksel olarak pek mümkün değil.eşim ameliyat olalı da üç gün oldu..acaba psikololim mi bana oyun oynuyo.

leyl çok güldüm yaa.evet bir yıl zaman vereyim ona..ya bide hastanede bazı dr arkadaslara eşimde varikosel çıktı dedim herkes ohh oh ne güzel dediler..o sorun diil 3 ay sonra bi sıkıntı çıkmaz diyolar.birde varikosel hareketlilik üzerinde çok etkili oluyomuş..ya bide benim adetlerim hep düzenli olurdu.nerdeyse saati saatine..bu ay bir gün geçti göğüslerde şişlik falan var ama acaba diyorum.gerçi matematiksel olarak pek mümkün değil.eşim ameliyat olalı da üç gün oldu..acaba psikololim mi bana oyun oynuyo.

canım mucizelere tanık oluyoruz burda çok az sayı hareket ve morfoloji ile bile hamile kalan var
senin içinde neden olmasın tabiki
hepimizin içinde hep bi umut var
tabi o şans bize gülermi bilmiyorum
Allah yardımcımız olsun:1hug:
aynı zamanda stresten falanda gecikmiş olabilir ben 2 aydır olamıyorum söktürücü verdiler bitti şimdi olmasını bekliyorum mesela:nazar:

kızlar lütfen yardım edin. ben 3 haftalık hamileyim ama dünden beri isal oldum tualetten çıkamaz oldum sizce ne yapmalıyım??

lisinara canım geçmiş olsun.bol bol su iç.hatta su meyve suyu,özellikle taze sıkılmış portakal suyu..bide okulda bir hocamın tarifi vardı.bir kase yoğurda biraz kuru çay koyup ye.evet tadı biraz kötü ama inan denedim etkili oluyo.ama susuz kalmamalısın hem senin hem bebişin için

seynep canım mucizelere inanırım ama bu kadar da değil gibime geliyor :uhm: adamcağızı boşa mı kestiler yani :1shok: sitrestendir büyük ihtimalle o kadarcık düzensizlik olur.hele şu 3ayı dolduralım da sonra beraber heyecanlarır,1gün bile gecikse hamilemiyim acaba diye konuşmaya başlarız :roflol:

lisinaracanım kendine dikkat et,bu durumda sen ve bebeğin çok su ve tuz kaybedersiniz,sonra tansiyonun düşer bayılırsın allah korusun,doktoruna sor ilaç falan verir belki,netten araştır bakalım ne yapmak lazımmış,çok detaylı bilemiyorum canım ama forumda gebelik sorunları bölümünde bişeyler bulabilirsin belki a.s.

ley canım haklısın bu kadar da mucize olmaz,olmadı da..bugun kırmızı baslangıcımı yaptım..3 ay beklicez artık napalım..ya hafta içi ilaç verecem dedi dr,acaba e vit mi verecek

sevgili arkadaşlar. benim varikosel ameliyatlarıyla ilgili acil bilgiye ihtiyacım var lütfen bana yardım edin özel hastanenin biri 10 milyardan bahsetti. eşi bu ameliyatı yaptırmış olanlar benimle iletişeme geçrese minnettar kalıcam.çocuk özeleminin ne demek olduğunu ancak çocuğu olmayanlar bilir mesajlarınız bekliyorum. sevgiler

sevgili arkadaşlar. benim varikosel ameliyatlarıyla ilgili acil bilgiye ihtiyacım var lütfen bana yardım edin özel hastanenin biri 10 milyardan bahsetti. eşi bu ameliyatı yaptırmış olanlar benimle iletişeme geçrese minnettar kalıcam.çocuk özeleminin ne demek olduğunu ancak çocuğu olmayanlar bilir mesajlarınız bekliyorum. sevgiler

canım benim merak ettiğin ne varsa sorabilirsin.buralardayım ben.10 milyar çok para yaaa

arkdaşım benim eşimde 4ay önce özel bir tıp merkezinde 1500 ytlye çift taraflı varikosel ameliyatı oldu ve hiçte memnun kalmadık aslında keşke devlet hastanesişnde yaptırsaydık çünkü doktor resmen bizden para almak için ben devlet hastanesinde ameliyat yapmıyorum dedi ama daha sonra biçok kes amleiyatlara girdiğini gördük bence iyi bir araştır 10 milyar çok paraa ama bu ameliyatı daha uygun koşulalrda da yaptırabilirsin

seynep cim çok teşekkür ederim sana ilgin için. sana mesaj göndermeye çalıştım ama beceremedim özel mesajı kabul etmiyormuş sun öyle dedi site.senin şehir bölümünde trabzon yazıyordu ama benim için önemli değil gerekirse oraya gelir orda oluruz eşim de göreleli zaten. siz ne kadar para verdiniz ? ssk karşılıyor mu eşinin hastanede yatması gerekti mi bana bilgi verirrsen çok sevinirim

bu ameliyat öyle zor bir ameliyat değil ki.ürologlar çok sık yapıyolar bunu.biz özel hastanede yaptırdık ama eşimin özel sigortası karşıladı.normalde lokal anestezi ile yapıyorlar.eşim korktuğu için genel anestezi ile yaptılar.içeri aldılar ben sigara içip gelene kadar dr ameliyathaneden çıkmıştı.hatta adam muayene arasında çıkıp ameliyat yapıp muayeneye devam ediyor..bence özele gidip o kadar para vermeyin boşuna,devlet hastanesinde önerilen bir üroloğa yaptırın.eşim genel anestezi ile ameliyat olmasına rağmen aynı gün hastaneden çıktı.ikinci gün sünnet olmuş çocuk gibi yürüdü.3 gün oldukça iyiydi

arkdaşım benim eşimde 4ay önce özel bir tıp merkezinde 1500 ytlye çift taraflı varikosel ameliyatı oldu ve hiçte memnun kalmadık aslında keşke devlet hastanesişnde yaptırsaydık çünkü doktor resmen bizden para almak için ben devlet hastanesinde ameliyat yapmıyorum dedi ama daha sonra biçok kes amleiyatlara girdiğini gördük bence iyi bir araştır 10 milyar çok paraa ama bu ameliyatı daha uygun koşulalrda da yaptırabilirsin[/QUOTE
peki siz nerde oldunuz canım . peki devlet hastaneleri yapıyor mu acaba ssk lıya 2 sene sonra ya gün vermesinler biz dün yani cumartesi günü öğrendik hafta sonu olduğu için ssk yı aramadım cevap alamam diye şu an pazartesi sabahı bir an önce olsun diye bekliyorum bu ameliyatı hemen olsun istiyorum ve hemen hamile kalmak istiyorum önümezdeki yılbaşını hamile olarak geçirmek istiyorummm anlıyormusunuzzz..

canım benim zaten bu ameliyatları ertelemiyorlar.ama sen şöyle yapabilirsin.ssk ile anlaşmalı(ki genelde hepsi anlaşmalı oluyor)cüz i bir fark ödeyerek,özel bir hastanede yaptırabilirsin..paralarınızı harcama bebişin için lazım olacak:)

canım benim zaten bu ameliyatları ertelemiyorlar.ama sen şöyle yapabilirsin.ssk ile anlaşmalı(ki genelde hepsi anlaşmalı oluyor)cüz i bir fark ödeyerek,özel bir hastanede yaptırabilirsin..paralarınızı harcama bebişin için lazım olacak:)
evet kesinlikle haklısın.zaten bu aralar hiç paramızı yok hele o kadar paramız hiç yok. ohh be içimi rahatlatınız vallahi. sanırım bu çocuk meselesi bende panik atak hastalığı yaptı.ama sakin olmak lazım. yarın ssk yı arayayım bi bakalım ne diyecekler.çok ama çok teşekkürler.

bence ssk yı aramak yerine ssk ile anlaşmalı bir hastane bulmalısın..sanırım istanbulda yaşıyorsun.bu konuda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.ama biraz daha sakin ol:)diyene bak sanki ben farklıymışım gibi konuşuyorum:)

azhurebadelef,canım dur panik yapma yasakkelime.sakın haa düşmeyin o para tuzağına,biz hem özelde hem profa yaptırdık ve ssk karşıladı doktor da bıçak parası almadı,sen ne diyon 10milyar ne demek dolandırıcıya denk gelmişsiniz sakın bir daha uğramayın o doktora.seynepin dediği gibi basit bir ameliyat öğle arası yapıyor aynı gün evine gidiyorsun,sakin ol iyi araştır sskyı aramak yerine hastaneye sor ameliyatı burda olursak devlet karşılar mı diye,cevap alırsın.ama acele etme hem iyi doktora hem de para ödemeden yapılabilecek bir ameliyat bu fakat senin doktor gibi çaresizce çocuk hasretiyle yanan çiftleri dolandırmaya kalkanlar da var,gözünü dört aç...

canım benim öncelikle geçmiş olsun
o paraya tüp bebek yaptır daha iyi tövbe tövbe
millet ne olmuş yaa
benim eşim ssk lı özel hastanede sadece 275 ytl fark ödeyerek ameliyat oldu hadi diyelim en fazla 300 tl mız gitmiş olsun ayrıca ben Ankarada yım canım
istanbul koca şehir ben inanıyorum uygun ve iyi biyer bulacağınızayerimseniben

canım öncelikle geçmiş olsun, benim eşimde ekim ayında varikosel ameliyatı oldu. eşim ssk lı özel hastanede ameliyat oldu 300 lira fark ödedik. başka bi hastane 900 lira istemişti. herkes kafasına göre fiyat çıkarıyo dikkatli olun.

selam kızlar benimde 3 yıldır çocuk olmuyor doktora gittik eşimde tek taraflı varikosel çıktı ameliyat dediler ameliyat olcak ama şansımız yüzde kırkmış hamile kalma şansı yani ameliyattan sonara hamile kalan varmı.....................allah yardımcımız olsun..................

selam kızlar benimde 3 yıldır çocuk olmuyor doktora gittik eşimde tek taraflı varikosel çıktı ameliyat dediler ameliyat olcak ama şansımız yüzde kırkmış hamile kalma şansı yani ameliyattan sonara hamile kalan varmı.....................allah yardımcımız olsun..................

geçmiş olsun canım,öncelikle diğer yazılanları okuduysan basit bir ameliyat ve ameliyattan sonra hamile kalanlar da bayağı var,gecikmeden eşin ameliyat olsun sonra da gel beraber sayalım ayları,bakalım ne kadar zamanda bebişin sana gelecek ama ilk 3aydan sonra saymaya başlayacağız sabırlı olacaksın..

X