hamileyim....kocamı istemiyorumm.....

Üzülmene gerek yok, bazı hamileler de olabiliyor. Ben de ilk 3 ay soğan kokusu, parfüm kokusu, sigara kokusu ve eşimin kokusuna karşı aşırı bir tiksinti duymuştum. Etrafımda aynı sorunu yaşayan insanlar olduğu ve geçeceğini bildiğim için pek kafaya takmamıştım. Eşime de bulantılarım olduğu için şimdilik üzerime fazla düşmemesini biraz anlayışlı olmasını söylemiştim. Anlayışla karşılıyorlar merak etme. Bu dönem bittiğinde hiçbir şey olmamış gibi mutfağa da gireceksin, eşini de öpecek, öpmesine de izin vereceksin:KK66:

cnm merak etme yalnız degilsin...bendede aynı sorunlar var...gerçi buna sorun demek yanlış olur bunlar tamamen dogal olan şeyler.yani çogu hamilede olan şeylermiş.takma kafana...gececek inşallahhh....

Arkadaşlar bende 8 aylık hamileyim. 1 ayım kaldı bende çok sinir ve gerginlik var. Kötü yani eşimde aynı. Sorun olan eşim hamile kaldığımdan beri pskolejik baskı yapıyor ve benimle çok küfürlü konuşuyor ne anlatsam sinirlenip öfkeleniyor ve sorun sende diyor ve bunun yüzünden çok pişmanlık duyuyorum ve ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar ..

Ay ben ben ben o benim :) canim hic merak etme ilk uc ay bende oyleydim ayniydi yani hersey esim artik baslamisti sana noluyo demeye adam kafayi yedim sandi cok cok severek evlendim bir cocugum daha var ama esime ne dokunabildim ne yatabildim adam les gibi kokuyor sanki isten gelip direk dus aliyor ama bana pis kokuyor adami iki uc ay kanepede yatirdim valla artik iliski yuzunden tartisiyorduk..yemek desen yine ayni mutfaga bi kizima mama yapmaya giriyordum onun disinda kapisini bile acmiyordum..buda oyle bi hamilelik sendromumudur nedir bilmiyorum yani ama gecti cok sukur..iins seninde gecer kisa zamanda Hoppa:KK39:

arkadaslar 3 ayım 6 gün sonra dolmak üzere ama bende cok sıkıntı var.ilk bebeğimde hiç böyle olmamıstım.kocamı istemiyorum.yanıma oturmasını bana sarılmasını öpmesini istemiyorum boğulacakmısım giibi geliyor.cinsel ilişkinin cisini duymak hiççççççç m, hiççççç istemiyorum.yemek yapmak ve yemek yemekistemiyorum.mutfak kapısından içeri girmek istemiyorum.cok fena oluyorum.sürekli uyumak ve pencere acık önünde oturmak istiyorum.yanıyorum valla elimden gelse anadan doğma karda yürücem o dereceyim.siz böyle oldunuz mu?yoksa ben mi anormalim.kocamı cok seviyorum ama ne bilim onun yanıma dahi yaklasmasını istemiyorum.giderken ki bi hoşçakal öpücüğü bile beni boğuyor.lütfen bişeyler yazın ne yapmam lazımmmirmirmirmir
valla ben olsam kocam çoktan kapının önüne koymuştu
anlayışın aaası yok adamda

Merhaba benim ilk hamileligim ve cok Kitap okuyorum, hamilelikle ilgili orda da cinsellikle ilgili yazilar var. Hamileligin ilk zamanlarinda oluyormus böyle, insan cinsel iliski yasamak istemiyormus esinden uzak durmasi vs normalmis.
Sonucta vucut hamilelige hazirlaniyor ve cok hormon salgilaniyor bende ilk aylarda esime sarilmak dahi istemiyordum ama daha sonra geciyor mesela simdi asiri derece ilgi istiyorum esimden üzme kendini canini da SIKMA gecicek zamanla :KK66:

X