Dr.Esat Orhon hakkıında bilgisi olan var mı?

castinyo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
2
0
42
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben endometriozis hastasıyım 9 eylül üni.hastanesinde dr bülent gülekliye 2 kere aşılama yaptırdım daha sonra ankarada centrum klinikte 1 defa mikroenjeksiyon yaptırdım ve olumsuz sonuçlandı ve oradan hiç mennun kalmadım şu an ankaradan gata da görevli olan prof.dr esat orhonu tavsiye ediyorlar hakkında bilgisi olan varmı veya gatada görevli hangi dr tavsiye edrsiniz yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

slm canım
benim şuandaki doktorum esat hoca.geçen hafta perşembe günü gatada ameliyatımı kendisi yaptı.ben çok zor günler ve doktor hatalarından sonra esat hocayı buldum.şimdi ona güveniyorum.umarım güvenim boşa çıkmaz.şuanda memnunum.banada konyadaki doktorum tavsiye etmişti.gataya sevkim vardı esat hocasını tavsiye etti.bu şekilde başladık.sana acil şifalar diliyorum.

ben 2003-2007 yılları arasında infertilite tedavisi oldum ve tamamında Esat hoca yanımdaydı. Ondan gördüğüm desteği kimseden görmedim. Söylediğini eksiksiz yaptığınız sürece asla sorun yaşamazsınız ve sonuca ulaşırsınız bana ilk bir kaç deneden sonra 'Artık doktor değiştirelim sürekli benimle devam etmen bana etik gelmiyor dedi' ve beni yönlendirdiği ikinci doktorun tedavisiyle hamile kaldım. Esat hocanın tedavisinde hamile kalamamam tamamen şanssızlıktı. Doğum içinde Esat Hoca doğuma girsin diye Eskişehir'de Ankara'ya gittim ve Ankara'da doğum yaptım

Hepinize bol şans

X