Aşılama pko olup aşılaması tutan varmı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

bircan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
2.783
6
merhaba arkasaşlar bende pko var.eşimde bi problem yok çok şükür.aşılama yapılacak bu ayy.pko olup aşılaması tutan varmııı.....:enbuyukkk:

Canım benim ilk aşılamam tutmuştu bende pkoluyum eşimde çok şükür bir problem yok ama benim gebeliğim boş kese çıktı kürtaj olmak zorunda kaldım yanlız çok tanıdığım var pko lu ve aşılama ile hamile kalan hatta ikiz bile
rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile tedavinden yüz güldüren hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhh

amin canım çok teşekkür ederim temennilerin için allahım isteyen herkese nasip etsin en yakın zamnda canım...

selam kızlar ben yeni üye oldum ve ben gecen ay asılama oldum ama tutmadı adetim gecikti tam bir hafta bunu benim gibi yasayan varmı ve cok agrılı bir dönem gecirdim kısmetse asılamam temmuza kaldı işim dolayısıyla

Canım aşılamadan sonra adet tarihinde sapmalar olabiliyor.İnşallah 2. aşılaman tutar.

bende p.tesi yaptıracam bendede pko var korkuyorum valla..rabbim isteyen herkese nasip etsin...

arkadaşlar 3. aşılamamın bugün 4. günü. Bir tarafta 4 bir tarafta 2 yumurta vardı. Ama kötü bi ağrı var karnımın alt tarafında. Oturduğumda özellikle... Ben bu ağrıyı önceden tanıyorum aslında. (İnşallah öyle değildir ama...) İlk aşılamamda kist oluşmuştu. O bukadar çok ağrımıyordu. Önceki ay klomen kullanmıştım. 7 cm lik kist oluşmuştu. Şimdiki gibi ilişki sırasında hatta oturup kalkarken ağrı oluyodu. İnşallah düşündüğüm başıma gelmez. Yoksa bu defa....

allah hepimize yardim etsin kizlar...bircancim konuyu actigin icin sagol canim:KK66:

merhaba arkadaşlar h.g biricik mericik.sendede pkomu var tatlım.cucupete senden hg. canım allah en kısa zamnda hepimize bebekler nasip etsin inş.amin.

nazliozger merhaba canım yanlış hatırlamıyosam sen hamileydin demi...

merhaba arkadaşlar h.g biricik mericik.sendede pkomu var tatlım.cucupete senden hg. canım allah en kısa zamnda hepimize bebekler nasip etsin inş.amin.

Teşekkürler canım. Geçen aylarda doktor pko başlıyor dedi ama hiç bi ilaç vs vermedi. Daha önce iki defa kist oluştu.
Kızlar çok yumurta oluşmasıyla kist oluşmasının ilgisi var mıdır? Olumsuz düşünmek istemiyorum ama İnşallah kist değil bebiş vardır karnımda:Saruboceq:

bende p.tesi yaptıracam bendede pko var korkuyorum valla..rabbim isteyen herkese nasip etsin...
arkadaşım merak ettim acaba aşılaman tuttumu bende ilk defa aşılama yaptıracağım ve polikistiğim var neler yaşayacağım sen en azından tecrübelerini aktarırsan sevinirim

arkadaşım merak ettim acaba aşılaman tuttumu bende ilk defa aşılama yaptıracağım ve polikistiğim var neler yaşayacağım sen en azından tecrübelerini aktarırsan sevinirim

canım benim daha yarın aşılama yaptıracam.bendede pko var ne yazıkki.niye herkeste pko varya:uhm::uhm:

aşılama yaptıran arkadaşlar inş. hayırlısıyla olumlu sonuçlar alırsınız.bende tabi haber verin bizede merak etmeyelim...

merhaba arkadaşlar benimde pko sorunum var ve bir kızım var. ve ilk aşılamda olmuştu şimdi ikinci için uraşıyorum. bu ay aşılama yaptık ve adet tarihimi bekliyorum.son iki gün inş daha fazla bekletmez bebişim .

merhaba arkadaşlar benimde pko sorunum var ve bir kızım var. ve ilk aşılamda olmuştu şimdi ikinci için uraşıyorum. bu ay aşılama yaptık ve adet tarihimi bekliyorum.son iki gün inş daha fazla bekletmez bebişim .

hadi işallah güzel haberi verirsin bize.bende dün yaptırdım 13 gün sonra belli olacak ama zaman geçmek bilmeyecek..:nazar::nazar:

bircancim naber?gelmedimi kirmizilar?ay yarin basliyorum ignelerime cok heyecanliyim,hadi hayirlisi olsun hakkimizda bitanem,sende biran önce baslarsin insallah tedavilere...önümüzdeki aylarda Rabbimin izniyle meleklerimize kavusucaz insallah

X