Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Ceviz Kabuğu Kürü - Sac Dökülmesine Karsi Ahmet Maranki'nin Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
benimde bir sorum olacak kızlar şimdi 1 litre kaynamış olan ceviz suyunu banyodan sonra hepsini mi dökmek daha iyi ,yoksa dediğiniz gibi fısfısın içine koyup o bitene kadar kullanmak mı ? bende uygulamak istiyorum ama kafam karıştı şimdi okuyunca hepsini :KK1:

Ahmet hocanın ceviz kürüyle kırmızı pancar,havuç,elma suyu karışımını denicem saç dökülmesini durdurduğu gibi sivilcelere de iyi geliyormuş.kanı temizliyormuş sac dökülmeside kanla alakalı bişey zaten.hiçbi sampuan saç dökülmesini durdurmazmış buda böyle bilinsin:KK19:

gecen gün seda sayanın programında verdi bu kürü ben hiçeksik etmiyorum banyoda bunu kullanıyorum dedi ve saçlarını biliyosunuz adam kaç yasında ve çok gür saçları var

bende bunu bir deneyeyim bakayım.Mevsimsel mi bilmiyorum ama bu aralar saçım bayağı dökülüyo.Sonucunu yazarım inşallah iyi gelir.

Mrb arkadaslar ceviz kabugu kuru boyyali sacta renk koyulasmasi yapar mi

Damla Sakızlı Şampuan Ginseng Bambu saç dökülmesi için en etkilisi bir çok marka üretiyor istediğinizi alın damla sakızı biliyorsunuz cildi ve saçları çok besler

bende yapıcam bu kürden çok ilgimi çekti..:KK12:

busabah saçlarımı yıkayıp duruladıktan sonra bu su ile duruladım.. kurulamadan tokayla tuturup bone taktım.. amacım 5-10dk bekletmekti.. ama bebeğim ağladığı için bekletemedim.. kurulamadım içinde sular süzülmeye başladı koyu renk koyu renk.. üstüm başım boyanmasın diye tekrar durulamak durumunda kaldım.. bi daha ki sefere duş alırken önce saçlarımı yıkayı sonra cevizli suyla yıkayıyp öyle duş alıcam belkim bekletince daha güzel olur..

:KK59:çok beyazlarım var.. saçlarımı sürekli boyatıyorum doğum sonrası dökülmelerim de felaket boyuttaydı yeni çıkanlar beyaz olrak çıkıyo çok üzülüyorum.. inşlh bu yöntem işe yarar..:78:

evet bn bunun işe yaradığını duymuştum ama bnm korkum şu acaba saç rengini koyulaştırımı.saçımda boya yok doğal rengi sarı.koyulaşsın istemiyorum.beyazları kapama özelliğini duymuştum çnkü demekki boyama özlelliği var

elimde kuru ceviz kabukları var ama saçım açık renk korkuyorum yapmaya boyama özelliği var mı acaba kullanan arkadaşlar?

ben uygulamıştım bu kürü dökülmesi için işe yaramıştı ama kürü uyguladm bıraktım 5-6 ay sonra saçlarımı boyatayım dedim, dipler boyandı ama uçların rengi değişmedi. benim saçımı biraz koyulaştırmıştı kürü uygularken, sonra da boya tutmadı.

X