Ailelerin yaninda esinize nasil hitap edersiniz?

Kelebek_00

seviyorum nan
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
681
2
Onun ailesi olabilir, sizin aileniz olabilir, nasil hitap ediyorsunuz esine ailelerin yaninda?

Biz bas basa iken genelde askim diye hitap ederim, fakat ailemin yaninda agzimdan cikmiyor bu soz kolaylikla benneyaptımki cok zorlaniyorum nedense fisfisfis
Yani 4 yil nisanli kaldik 2 yil da evli simdiye asmaliydim bunu ama olmadi bi turlu..
bizbize iken Askim oluyor ailelerin yaninda isimle hitap ediyorum..esimde neden ailelerin yaninda demiyorsun diye sorar bazen.. esimde tam tersi her kim yanimizda olursa olsun ayni sekilde hitap eder bebegim askim askos vs.

Benim zorlandigim gibi baskalari zorlaniyormu aciba? yoksa bende mi anormallik var delikafadulden

eşimin ailesi ve kendi ailemin yanında aşkım bitanem ismiyle de hitap ederim.genelde aşkım derim ama.o da bana aşkım der veya ismimle hitap eder :)

bende askım bıtanem derım aılelerımızın yanında o da hıc cekınmez herkesın yanın da der bana askım dıye ben sadece babamdan bıraz cekınıyorum ama yınede aağzım alıstıgı ıcın askım derım hep:)

Onun ailesi olabilir, sizin aileniz olabilir, nasil hitap ediyorsunuz esine ailelerin yaninda?

Biz bas basa iken genelde askim diye hitap ederim, fakat ailemin yaninda agzimdan cikmiyor bu soz kolaylikla benneyaptımki cok zorlaniyorum nedense fisfisfis
Yani 4 yil nisanli kaldik 2 yil da evli simdiye asmaliydim bunu ama olmadi bi turlu..
bizbize iken Askim oluyor ailelerin yaninda isimle hitap ediyorum..esimde neden ailelerin yaninda demiyorsun diye sorar bazen.. esimde tam tersi her kim yanimizda olursa olsun ayni sekilde hitap eder bebegim askim askos vs.

Benim zorlandigim gibi baskalari zorlaniyormu aciba? yoksa bende mi anormallik var delikafadulden

Yooo bence sende bir annormalik yok, ben zorlanmayi birak esime ailemin yaninda olsun onun ailesinin yaninda olsun askim cicim diye hitap etmem, bana ters birsey bu...:nazar:

Oda öyledir sükür cünkü ben istemezdim sahsen ailemin yaninda bana askim bebegim diye hitap etsin, babamin yaninda mesela cok utanirim...benneyaptımki

Geri kafalimiyim ne??:uhm:

eşime genelde canım derim oda bana gülüş diye hitap eder benim ailemin ve kendi ailesinin yanındada aynıdır

herkesin yanında hatta dışarda seslenirken bile :))) aşkım derim ama sadece kayınpederimin yanında biraz cekinirim sesiszce aşkım derim:)))))))

ben isminin sonuna cim koyarak konuşurum:

ben ismiyle hitap ederim ama benim eşim normaldede kibar sevgidolu birisidirde ailesin yanında zirveye çıkıyor.Sürekli iltifat eder,aşkım canım, cicim evlenelide 7 yıl oldu.

başbaşaykende ailelerimizin yanındada ismiyle hitap ederim.aaayyyyy ne kadar resmi.bana göre değil diğer hitap şekilleri beceremiyorum.yada böyle gerekiyorgamyoncuiremsu

basbasayken de kalabalıkta da ailelerın yanında da kısa ve öz,

erdemmm.............derim.

o da aynı kısa ve öz...

Aşkımlı cicimli pek konuşmam ben...
Sadece ismiyle hitap ederim, evde de öyledir.
şakkıdı

o bana ailemin yanında aşkım der pisicik der:)

ben de ona canım derim kuzucuk derim:) başbaşayken aşkım hayatım sevgilim derim.

Eğer kızgın değilsem kesinlikle "Hayatıım" derim. Kızgınsam ismiyle hitap ederim. Oda hemen anlar zaten kızgın olduğumu...
"Hayrola gene niye kızdın" der.... Biz böyle anlaşıyoruz.... Ailesinin yanında da, duruma göre değişiyor.

Son düzenleme:
Evde aşkım,hayatım,sinirliysem ismiyle çağırırım.....
Ailelelerin yanında birbirimize ismimizle hitap ederiz,aşkım,canım desem:1shok::1shok:
Yada o bana dese:1shok:,nebiliyim alışmadık,alıştırmadık,tuhaf olur heralde.....
Asker arkadaşı gibi oluyoruz ailelerimizin yanında:sm_cool::roflol::roflol:

ben canım derim ,eşim hayatım ve canım derhihoyyyt.ben babaların yanında çekinirim biraz:eek: eşim çekinmez yüksek sesle söyler.yalnızken aşkım sevgilim bitanem deriz :asigim: birbirimize kızmışsak isim söyleriz yada ismimizi söylemeden ,canım cicim demeden deriz diyeceğimiz şeyi:nazar:

içimden geldiği gibi hitap ederim kendimi bi kısıtlamaya sokmam.ayol kocam o benim ailelerden çekinilirmi eşimizle ne kadar tatlı dille konuşursak emin olunki ailelerimizinde bi okadar hoşuna gider.bu tür şeylere fazla kafa yormayın kızlar.

yanımızda aileden kımse yoksa aşkımlı bitanemli konusuyoruz...
ama ailelerden bırı varsa ikimizde asla oyle konusmayız bılmıyorum saygıdan oturu sanırım.. ben bi kaç kez hem kendı hemde onun ailesının yanında AŞKIM dedim vee sonrasında domates gibi kızardım çok utandım :eek:
ailelerin yanında isimle hitap ediyoruz nadiren canım derız.. ama yalnızken ohhooo neler neler demeyızzz :)))

Biz de birbirimize ailelerimizin yanında ismimizle hitap ederiz. Aslında o çok istiyordu, ama ben istemediğim için canımlı cicimli konuşamıyoruz.
Çünkü ben çok utanırım, büyüklerimin yanında o tarz konuşmaktan. Bırakın konuşmayı yanyana bile oturamam hala.

Demek ki ben çok anormal ve geri kafalıyım bu durumda.

ismiyle hitap ederim baskalarinin yaninda..bazen......cim derim..ama hiç aşkım demem :) o da demez :)

X