transferden sonra hangi bitki çayları

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar transferden sonra bitki çayı içtinizmi ve hangi bitki çaylarını içtiniz.böğürtlen yaprağı ve sapı diye bişey duydum ama bilemiyorum....sevgiler hepinize.....

merhaba canım ben transferimden sonra çaydan uzak durdum sadece kahvaltı da çay içtim ben bitki çaylarından hep kokrtum yararı kadar yan etkisi de olabilir hamilelikte dr a sormadan bitki çayını önermiyorlar canım.dr una sorarak içebilirsin bence..

evet canım bende trasferden sonra sadece eyetkiner gibi sadece kahvaltıda çok açık çay içtim benim gittiğim tüp bebek merkezinde kesinlikle bitki çaylarını önermiyorlar çünkü her bünyede farklı etki yapabiliyormuş çaylar bence hiç çay içme bol bol taze sıkılmış meyve suyu ve en önemlisi su iç bol şanslar canım :nazar:

canım sakın çay kullanma. sadece hamılelere tavsıye edılenler kullanılabılır. bunlarda ıhlamur,gereklı durumlarda rezene. siyah cayıda en aza ındırmek gerekıyormus. ben çok ıcıyordum sımdı dıkkatlı tuketıyorum.

o çayı sakın içme .. adaçayı , nane, kekik çayları ve yanlış bilmiyorsam papatya çayı felan yasak . en masumu ıhlamur .. siyah çayı da açık olarak içebiliyorsun diye biliyorum

o çayı sakın içme .. adaçayı , nane, kekik çayları ve yanlış bilmiyorsam papatya çayı felan yasak . en masumu ıhlamur .. siyah çayı da açık olarak içebiliyorsun diye biliyorum

Meraba Arkadasim.Nasil gidiyor hamilelik.Ben sekiz gundur lucrin kullaniyorum.Gecen ay 18 inde adet olmustum.Adet durumuna gore Istanbul a gidecegim.Umut a karar vermistim.Transfere kadar Fatih te Horhor da kalacagim.Transferden sonra da Haydarpasa Garinin misafirhanesinde kalacagim.Sana sunu soracagim.Haydarpasa gariyla Umut arasi ne kadar surer.Bir de lucrin adet olunca mi bitiyor. Selamlar.

Meraba Arkadasim.Nasil gidiyor hamilelik.Ben sekiz gundur lucrin kullaniyorum.Gecen ay 18 inde adet olmustum.Adet durumuna gore Istanbul a gidecegim.Umut a karar vermistim.Transfere kadar Fatih te Horhor da kalacagim.Transferden sonra da Haydarpasa Garinin misafirhanesinde kalacagim.Sana sunu soracagim.Haydarpasa gariyla Umut arasi ne kadar surer.Bir de lucrin adet olunca mi bitiyor. Selamlar.

hülyacım ben de seni merak ediyordum ne zamandır .. h.p.garına yanlış hatırlamıyorsam kadıköye gelir gibi geldiğine göre en fazla 5-10 dakikada gelirsin taksiyle .. ben adetin ikinci günü başlayıp 2 gün , günde 2 kere vurulmuştum . sana farklı bir protokol uygulamışlar sanırım , o yüzden bir fikrim yok , dr.una bir sor istersen yada dr.una ulaşamazsan hatice hemşireye tel.da sor , telefonu yoksa özelden yazarım sana .. yada mesai saatlerinde ara dosyana ulaşıp bakbilirler ne zamana kadar kullanacağına ..
gelişmlerden haberdar et ok Şeniz

X