Aşılama ilk kez ve ocak ayında aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

simge_wxyz

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
1.567
7
selam arkadaşlar. benim gibi ilk kez ve bu ay içinde aşılama yaptıracak olanlar süreçlerini ve yaşadıklarını buraya yazsınlar. ona göre birbirimize yardımcı olabiliriz. sorunlarımızı ve duygularımızı anlayacağımızı umuyorum. allah hepimize yardım etsin....

mehaba canım bende ilk kez yaptıracam buay bugün adet oldum çok üzgünüm doktorum bana adetin ikinci günü gelecen dedi aşılama tedavisi için aşılama yaptıran arkadaşlardamı ikinci günü gitti yardım ederlerse sevinirim kaç gün sürüyo tedavi

mehaba canım bende ilk kez yaptıracam buay bugün adet oldum çok üzgünüm doktorum bana adetin ikinci günü gelecen dedi aşılama tedavisi için aşılama yaptıran arkadaşlardamı ikinci günü gitti yardım ederlerse sevinirim kaç gün sürüyo tedavi

merhaba canım bende adetin 2.günü gittim iğne yapılmaya başlandı. önce ultrasyonda baktılar sonra o akşam iğneleri olmaya başladım. tedavinin kaç gün süreceğini bende bilemiyorum sanırım yumurtlamaya bağlı birazda. ben bugün 12. iğnemi oldum bakalım hayırlısı artık yarın kontrolüm var. Çok üzgünüm çoook

merhba kızlar.bende bu ay ası yaptırdım ama ben adetin ikinci günü igne olmadım,adetimin besınci gunu 5 gün klomen ictim hatta doktor iki tane ic demiş ama ben bir tane anlamısım.doktor adetin 13. günü gel dedi yumurtlamaya bakmak icin gittim ve gunde birtane ictigimi soyledim ama ona rağmen yetiri kadar yumurtan olusmus cok iyi dedi doktor. hemen ogün catlatma iğnesini yaptı ertesi gunde asılamam oldu.sımdı sonucu bekliyorum 4 gunum kaldı dua edin ne olur hamile olayım,esim hamileymisim gibi davrandıkca icimden bişeyler gidiyo.bence hamile değilim ama allah biliyor artık gidip test almayada cesaretim yok.

merhba kızlar.bende bu ay ası yaptırdım ama ben adetin ikinci günü igne olmadım,adetimin besınci gunu 5 gün klomen ictim hatta doktor iki tane ic demiş ama ben bir tane anlamısım.doktor adetin 13. günü gel dedi yumurtlamaya bakmak icin gittim ve gunde birtane ictigimi soyledim ama ona rağmen yetiri kadar yumurtan olusmus cok iyi dedi doktor. hemen ogün catlatma iğnesini yaptı ertesi gunde asılamam oldu.sımdı sonucu bekliyorum 4 gunum kaldı dua edin ne olur hamile olayım,esim hamileymisim gibi davrandıkca icimden bişeyler gidiyo.bence hamile değilim ama allah biliyor artık gidip test almayada cesaretim yok.

inşallah hamilesindir dua et bol bol ve asla umutsuzluğa kapılma. onun birkaç günlük sevinci bile yeter insana sonu hüsran olsa dahi. ama inşallah olmaz. :Saruboceq:

mrhb arkadaşlar bende bu ay ilk kez aşılama yaptırıcam bakalım.bende pko var eşimde bi problem yok çok şükür.hayırlısı artık iğneyle yaptırıcam.6 ay gonophane kullandım ama sonuç alamadım.inş. bu ay aşılma yaptıran herkes olumlu sonuç alır.benim gibi olupta aşılaması varmı...

mrhb arkadaşlar bende bu ay ilk kez aşılama yaptırıcam bakalım.bende pko var eşimde bi problem yok çok şükür.hayırlısı artık iğneyle yaptırıcam.6 ay gonophane kullandım ama sonuç alamadım.inş. bu ay aşılma yaptıran herkes olumlu sonuç alır.benim gibi olupta aşılaması varmı...
gecmis olsun canım.benim arkadasım pkoyla ası yaptırmadan kendılığinden hamile kaldı ustelik esindede sorun vardı.simdi bebği 2 yasında allahım insallah bizlerede tattırıcak annelik duygusunu.

canım bende de var pko ama şimdi soğan suyu içiyorum sende dene mutlaka. inşallah faydasını görürüz. bende bu ay aşılama yaptırıcam bugün kontrolüm vardı. yumurtalıklarım 13 mm. ulaşmış çarşamba günü tekrar kontrolüm var. inşallah hepimiz anne oluruz bir an önce...:Saruboceq:

gecmis olsun canım.benim arkadasım pkoyla ası yaptırmadan kendılığinden hamile kaldı ustelik esindede sorun vardı.simdi bebği 2 yasında allahım insallah bizlerede tattırıcak annelik duygusunu.

saol canım arkadaşın adına çok sevindim.bu işler nasip kısmet işi bakalım hayırlısıyla bizde anne olalım inş...a.s.

selam kızlar günaydın. yeni kontrolden geldim ve yumurtalarım 18 mm. olmuş ve bu gece çatlatma iğnesi yapılacak. cuma günüde aşılamam yapılacak hayırlısıyla. inşallah tutar benim ve hepimizin. allah yardımcımız olsun bol bol dua edelim lütfen.

Son düzenleme:
1. orkide0038..........1.aşılama.......menogon
2. pembesekerrr......1.aşılama.......klomen
3. bircan..................1.aşılama
4. RENO................1.aşılama
5. encıla
6. simge_wxyz.......1.aşılama.......menegon .........16 Ocak
7. DeliMavi............1.aşılama
8. nrcnylmz...........1.aşılama........gonal f
9. larra..................1.aşılama........1 Ocak
10. cerensesil..........1.aşılama
11.siber..................1.aşılama........29 Aralık
12. ilkasli.................1.aşılama.......7 ocak
13.yabangülüm.........1.aşılama
14.nazlıozger...........1.aşılama......merional........3 Ocak
15. figenk24.............1.aşılama....................12 Ocak

Eklenmek istenen bilgiler varsa ekleriz...

Son düzenleme:
merhaba bende 3 ocakda yaptırdım 1.aşılamamı. İğne olarak merional kullandım sonuçlar cumartesi belli olacak:)

hadi bakalım tutar inşallah. hayırlı olsun allah umarım dileğine kavuşturur....
inşallah... 5 dk önce dr'umu aradım ağrılarımı sormak için. hemşiresiyle görüşebildim. ve anlattığım ağrılara ''e ne güzel işte'' diye cevap verdi. Umarım güzel haberler olur...

inşallah... 5 dk önce dr'umu aradım ağrılarımı sormak için. hemşiresiyle görüşebildim. ve anlattığım ağrılara ''e ne güzel işte'' diye cevap verdi. Umarım güzel haberler olur...

ne ağrısı var sende? yada nasıl bir ağrı? eğer normalse sorun yoktur inşallah

sağ tarafımda sanki bir misket büyüklüğünde bir yer sürekli ağrıyor. ZAten sağ tarafımdaydı gelişen yumurtada:) bilmiyorum nedir ama korkuyorum galiba:Saruboceq:

hemşire birşey demediğine göre demekki önemli birşey değil. sakın panik yapma ve korkma. olacaksa da olmaz sonra.

X