İncir Kürü ve Soğan Kürü Hamile Kalmayı Kolaylaştırıyor Mu?

Merhaba kizlar :KK66: iki kuru de farkli zamanlarda yaptim. Bende de pco vardi cok sukur sogan kürü iyi geldi. Ama duzene girince hep biraktim.Duzensizlik baslayinca tekrar devam ettim...
Gecen yil evlendim ve incir kürü + havuc kürünü uyguladim. Once Rabbimin izniyle 2 ay sonra yani 3. Ayda hamile oldugumu ogrendim. Darisi dileyen herkese insallah. Saracoglunun sitesinde ve youtube da tarifleri anlatmis oralardan bulabilirsiniz. Saracoglundan da Allah razi olsun :))

arkadaşlar bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Çocukta istiyorduk zaten uzun süre tedavi olmuştum en son aşılama yapıldı tutmadı bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Allah herkeslere nasip etsin

canım sen nasıl yaptın kürü yazarsan sevinirim bende 2 gün oldu başlayalı

Selam arkadaslar Allahim hepimizin gonlune gore verir insallah. Bende de adet duzensizligi var ve yumurta rezervim dusuk. 7- aydırbe bişimiz olmuyor. Kilo problemim de var bir yandan kilo vermeye çalışıyorum.Bu hafta dr a gittim dr pcos degilsin kesinlikle, kilon zaten pcos hastalarının kilosu gibi değil baseninde ağırlıklı olarak dedi. Rahimde polip olabilir diyerek biyopsi aldi henuz sonuclarim cikmadi ama incir ve sogan kuru cok ilgimi cekti. Adetimi duzene sokcam diye gitmedigim dr almadigim dogum kontrol hapi kalmamisti ilactan nefret ediyorum artik. Simdi de adet olmam icin primolut-n Verdi doktor. 10 gün sonra adet olacağım ilaç bittikten sonra .Doktor zamana karşı yarışmamız gerektiğini söylüyor. Eşimin de tahlilleri çıktıktan sonra bu incir soğan kürüne başlayayım diyorum. (Belki de eşime keçi boynuzu kürüne de baslarim ama inşallah gerek kalmaz)Ama merak ettiğim bir şey var Ve tam anlayamadığım. ilaçla adet olduktan sonra kacinci gun bu kure baslamak gerekiyor ve hangisine? Incir mi uygun benim icin? Bir de polip cikarsa eger sanirim ameliyat olmam gerekiyor, cok korkuyorum. Basina boyle bir sey gelen oldu mu? Bu polipler bebegin tutunamayip dusmesine neden oluyor sanirim :KK43: gercekten dr a guvenmek gerekiyor artik herhalde... dr dr gezmekten cok yoruldum... hayirli kandiller bu arada, Allah yardimcimiz olsun!

:nazar:
canim bende merak ettm aynisini uygulamak icin vereyim sanada yumurtlamayi ve kolay hamis kalmayi kolaylastiran kurmus:)
TARIFI:
*orta boy sogani 1 veya 1,5 su bardagi kaynar suda 5 dk. hasla.
*haslanmis soganin suyu ilik halde icilmeli
bu kuru gunde 2 kez uyguluyosun her defasinda taze olarak hazirliyosun....
bende yeni baslicam konusuruz artik umarim faydasi olur canim yaaa rabbim bize hayirli zamanda saglikli hayirli evlatlar verir insallah :)

tok karna icsem sogan kürünü olurm ne zamana kadar iccem cvp verirseniz sevinirim..

Kızlar,
benim adetlerim düzenli hormon testim ve rahmimde de sorun yok herşey normal dedi. eşimde de sorun yok. soğan kürünü uygulamam gerekir mi yoksa direk incir kürüne mi başlasam. şuan adetimin 1.günü incir kürüne ne zaman başlamam gerekir yardımlarınızı rica ediyorum lütfen 3 yıllık evliyim ve çocuğumun olmasını istiyorum.

Kızlar,
benim adetlerim düzenli hormon testim ve rahmimde de sorun yok herşey normal dedi. eşimde de sorun yok. soğan kürünü uygulamam gerekir mi yoksa direk incir kürüne mi başlasam. şuan adetimin 1.günü incir kürüne ne zaman başlamam gerekir yardımlarınızı rica ediyorum lütfen 3 yıllık evliyim ve çocuğumun olmasını istiyorum.

o zaman direk incir kürüne başlayabilirsin canım ..bazıları adetin 2.günü başlıyor bende bu ay incir kürü yapcam ama adetin 3.günü hormon testi yaptıracağım için testten sonra başlamayı düşünüyorum

o zaman direk incir kürüne başlayabilirsin canım ..bazıları adetin 2.günü başlıyor bende bu ay incir kürü yapcam ama adetin 3.günü hormon testi yaptıracağım için testten sonra başlamayı düşünüyorum

bebikim bu incir kürü nasıl yapılıyor. netten okuduğum kadarı ile yarım litre suya 9-10 adet incir atıp 15 dakka kaynatıyoruz. ılıyınca içiyoruz 21 gün boyunca sonra 7 gün ara verip yine içiyoruz doğru mudur şekercik. birde bu incir yumurtalarımı çoğaltıyor tam olarak ne yapıyor?

bebikim bu incir kürü nasıl yapılıyor. netten okuduğum kadarı ile yarım litre suya 9-10 adet incir atıp 15 dakka kaynatıyoruz. ılıyınca içiyoruz 21 gün boyunca sonra 7 gün ara verip yine içiyoruz doğru mudur şekercik. birde bu incir yumurtalarımı çoğaltıyor tam olarak ne yapıyor?

canım saraçoğlunun sitesine gir orda yazıyor senin tarifi kansızlık için öneriyor saraçoğlu yumurtlama için 25 gün içiliyor 7 gün ara bi daha 25 gün birde 15-16 incir atılıyordu galiba ...sitede yazıyor..yumurtaları çoğaltıyor ama çatlatmak için havuç kürüyle birlikte uygulamalısın

kızlar iyi akşamlar. ben bu ay klomen+çatlama iğnesiyle beraber incir kürü yaptım. 21 gün yaptım 7 gün arada bugün bitiyor. ama hala regli olmadım. yinede ikinci 21 güne başlamalı mıyım? lütfen yardımcı olabilir misiniz?

kızlar iyi akşamlar. ben bu ay klomen+çatlama iğnesiyle beraber incir kürü yaptım. 21 gün yaptım 7 gün arada bugün bitiyor. ama hala regli olmadım. yinede ikinci 21 güne başlamalı mıyım? lütfen yardımcı olabilir misiniz?

cevap verebilecek kimse yok mu????

Kizlar sogan kurunden sonra erken adet olan varmi daha 10 gun once olmustum

X