İncir Kürü ve Soğan Kürü Hamile Kalmayı Kolaylaştırıyor Mu?

arkadaşlar bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Çocukta istiyorduk zaten uzun süre tedavi olmuştum en son aşılama yapıldı tutmadı bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Allah herkeslere nasip etsin

SELAM arkadaşlar,
incir kürünü bende yaptım, bende yumurtalık tembelliği var,4 yıldır bebek istiyorum olmadı tedavide gördüm, 2 ay ara verdim bu arada incir kürünü yaptım,2. ay hamile kaldım ama kimyasal gebelik oldu yani rahime yerleşemeden düşük yaptım,hala kanamam devam ediyor hatta,lafın kısası bendede işe yaradı ama tutmadı işte.Bu ay soğan kürü yapmak istiyorum sonraki ay tekrar incir kürüne devam edeceğim bakalım.

arkadaşlar bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Çocukta istiyorduk zaten uzun süre tedavi olmuştum en son aşılama yapıldı tutmadı bende incir kürünü denedim ve o ay hamile kaldım.Allah herkeslere nasip etsin

bende incir kürü yapıyorum 2. kısmındayım inşallah faydalı olur ...yazınızı okuyunca cok umutlandım pco hastasıyım öğrenince ok sinirim bozulmustu...şimdi bıraz daha iyiyim...galiba diyarbakırdasın bizde gecen sene oradaydık...allah tamamına erdirsin inşallah...allah bütün isteyenlere nasip etsin...

amin canım bu haberi duyduğuma çok sevindim rabbim bizede nasip etsin

arkadaşlar merhaba :
benimde çiklata kistim vardı hatta ameliyat dediler ama soğan kürünü denedim geçen doktora gittim kist yok dedi çok sevindim şimdide sadece 3 -4 miyomum var. incir kürünü denemek istiyorum ama soğan kürünü sadece ilk 15 gün kullandım daha birkaç ay daha yapmam gerekiyor şimdi merak ettiğim soğan kürüne devam mı edeyim yoksa incir kürünü mü yapayım kafam çok karıştı

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum bende incir kürünü duydum bi de soğan kürü var.benim de yumurtam çatlamıyo bende incir kürünü denemek istiyorum acaba bu küre başlamak için belirli bir gün var mı? yoksa herhangi bi gün başlanır mı
ALLAH herkesi bebiş sahibi yapsı AMİN...

arkadaslar ben yenı uyeyım bende yumurtalık tedavısı goruyorum ılk ay olmadı 2.deneme beklıyofum yıne dusuk olursa bendemı ıncır kuru yapsam ne dersınız

Hepinize merhaba arkadaşlar
Ben 7 yıl aradan sonra ne hikmetse yeniden umutlandım şu soğan ve incir kürüyle..Soğan kürüne bugün bismillah diyerek başladım,gelişmelerden zaman zaman sizi haberdar etmek isterim aynı zamanda sizlerinde bu konuda yaşadığınız detaylardan haberdar olmak isterim..Hepinize şimdiden sevgiler saygılar..Allah hepimizin kalbine göre versin..

arkadaslar ben yenı uyeyım bende yumurtalık tedavısı goruyorum ılk ay olmadı 2.deneme beklıyofum yıne dusuk olursa bendemı ıncır kuru yapsam ne dersınız

Sevgili severcen ben bir kaç gündür bu kürler hakkında deli gibi araştırma yapıyorum özetle şu sonuca vardım.Öncelikle rahim içinde ve yumurtalıklarda olası bir problemi yok etmek için işe soğan kürü ile başlamak en akıllıcası ardından incir kürü gelmeli diye düşünüyorum. Bence dene,bende bu gün başladım sonuçta sana zararı dokunacak bilmediğin bir bitki sebze ya da meyve değil söz konusu kürler...Sevgiler

merhaba arkadaşlar bende 2 yıldır gebe kalamıyorum.bu ay adetin son günü tekrar Dr.a gidicem.galiba rahim filmi için.sonrada sayenizde incir kürüne başlıcam.hepimiz sabırla bebişlerimizin geleceği güne kavuşuruz inşallah

nedir bu kadinlarin cektigi ya:KK43:
bende de yumurta yavs buyuyor incir kurune baslayacagim...İnsallah faydasini da goruurum..Bende bir de adet duzensiligi de var ne yapicagimi bilmiyorum sogan kurune ne zaman baslamam gerekir bilen var mi ?? herkes farkli zaman dilimi diyor anlmadim anlaycaginiz yardimmci olursaniz sevinirim...

nedir bu kadinlarin cektigi ya:KK43:
bende de yumurta yavs buyuyor incir kurune baslayacagim...İnsallah faydasini da goruurum..Bende bir de adet duzensiligi de var ne yapicagimi bilmiyorum sogan kurune ne zaman baslamam gerekir bilen var mi ?? herkes farkli zaman dilimi diyor anlmadim anlaycaginiz yardimmci olursaniz sevinirim...
Canım saraçoğlu hocanın verdiği zaman adetin en erken 7. günü başlayabilirsin soğan kürüne ama iki kürü bir arada yapma o şekilde faydası olmazmış opuyorumnanaktan

ben incir kürüne başladım 4.günü bugün bakalım hayırlısı... soğankürü kistleri yok edio incir kürü yumurtalıkları çatlatıo hamile kalmayı kolaytırıomuş.ama ikisi bir arda kullanılmıyomuş.önce soğan kürü daha sonra incir kürü yapılacakmış bende kist olmadığı için ben direk kuuruincir küründen başladım bakalım nasip

peki faydasını gördünüz mü

DURU eger sogan kurune baslamadiysan ben de yarin baslayacagim, istersen ayni GUN baslayalim , hem destek oluruz birbirmizi, yanliz benim daha adet olmama var, acaba baslasammi ? ne dersin

DURU eger sogan kurune baslamadiysan ben de yarin baslayacagim, istersen ayni GUN baslayalim , hem destek oluruz birbirmizi, yanliz benim daha adet olmama var, acaba baslasammi ? ne dersin

Canım benim başlamanın bir sakıncası yok ben geçtğimiz aylarda denedim kistim yok faydası var inan bir myomum var şu an muallaktayım onun için herhangi bir kür kullanmıyorum ..sen başla birlikte takibini yaparız birtanem :teselli:

Canım benim başlamanın bir sakıncası yok ben geçtğimiz aylarda denedim kistim yok faydası var inan bir myomum var şu an muallaktayım onun için herhangi bir kür kullanmıyorum ..sen başla birlikte takibini yaparız birtanem :teselli:

Tamam durucugum ben bugun basladim, hatta suan iciyorum:) arkadaslar baska icmeye baslayan varsa haberimiz olsun...

Duru bu arada benimde kistim yok allaha sukur, sadece adet duzensiziligi icin iciyorum, 2 ay once ictim ve yararini gormustum, bu ayda adetim gecikince, Derinsuyla konustuk ve baslamaya karar verdim. hayirlisi...

kızlar hepimizin hakkında hayırlısı olsun allah kucaklarımızı boş bırakmasınn

bende başladım incir kürüne herkes kendindeki oluumlu gelişmeleri yazsın doktora gittikten sonra benim ağustosta gelişme olup olmadığı belli olur ultrasonda çünkü fsh ım yüksek ve yumurta yok.yumurtalarım gelişmişse hemen yazıcam arkadaşlar.hepimiz öyle yapalım olurmu bence çok faydalı olur hepimiz için

bence soğan kürüne devam et için iyice temizlensin.sonra incir kürüne geçersin

X