İncir Kürü ve Soğan Kürü Hamile Kalmayı Kolaylaştırıyor Mu?

soğan kürü bitti şükür 2 gün dinlendim şimdide incir kürüne başladım.ama benim aklıma takılan şu var saraçoğlu seda sayanın programında incir+ havuç diye tarif etmiş.çatalaması içinmiş.bazı arkadaşlarda şey yazmış sadece incir yapmış çatlamamış yumurtaları herhalde ondan saraçoğlu incir ve havucu beraber söylemiş gelişip çatlasın diye.benim aklım karıştı sadece incir mi yapayım incir havuçmu yapayım bilmiyorum

arkadaslar ben 5-6 aydir klomen kullaniyorum.
esimdede hareketsizlik sorunu var.
esim keciboynuzu pekmezi iciyor her gun.
acaba bende incir kurune mi baslasam diyorum?
yoksa sogan kurunu mu tavsiye edersiniz? burda bazilari hamis kalmislar ama nasil kaldilar soyleyebilirler mi?

1 aylik klomenim daha var, acaba klomeni kullanmasamda incir kurune mi baslasam? yoksa klomeni kullanayim sonrasinda tedaviye mi devam edeyim? off kafam cok karisik :44:

ben incir suyu ile hamile kaldim hemde sadece siseye koyup meyve suyu gibi ictim bunun yaninda bitkisellerde kullandim ama incir kuru ise yariyor kesin kizim 1,5 yasinda 4 yil hamile kalamadim hepinizi anliyorum birde cok dua edin sifa icin

merhaba arkadaşlar;
incir kürüne nezaman başlamamız gerekiyor.adetin kaçıncı günü yada adet bittikten sonra mı yardımcı olursanız sevinirim.

canım ben incir kürüne adetimn 1. günü başladım. bugün 4.günüm.pek bişi yazan yok bu kür hakkında :KK43:

evet arkadaşlar bu kürü yapıp olumlu sonuç alanlar ne zaman başladıklarını yazarlarsa çok seviniriz.

Dün incir kürüne başladım. 2 ay once sogan kürü yapmıştım pko var bende.O ay yumurtam 22,5mm olmuştu.Bu ay ılaca hıc cevap vermemışım.sogan kurune de ara vermıştım.Hıç yumurtam yoktu :KK43: Sanırım sogan kuru ılk ay işe yaradı. Bu ay klomen ıse yaramayınca ıncır kürüne başladım. Olumlu sonuc alırsam paylaşırım.

Son düzenleme:
bende yaptım icir kürü ama sonuç yapmadı bana benimde bir arkadaşım incir kürüyle hamiş kaldı fakat bildiğim kadarıyla hiçbir zorunun yoksa ozaman işe yarıyormuş kist yada yumurtlaık v.s. sorunu varsa bir işe yaramıyormuş:KK43:

ben yaptım bu ay günde 8-10 tane incirle ama olmadı. normalde yumurtlama olurken bu ay hiç olmadı . geçen ay soğan kürü yapmıştım. ama incir kürü olumsuz etkiledi beni. etkisi kişiden kişiye değişiyo bence. dikkatli kullanın derim ben....

ben yaptım bu ay günde 8-10 tane incirle ama olmadı. normalde yumurtlama olurken bu ay hiç olmadı . geçen ay soğan kürü yapmıştım. ama incir kürü olumsuz etkiledi beni. etkisi kişiden kişiye değişiyo bence. dikkatli kullanın derim ben....

Canım acaba daha erken mi yumurtlama oluyor incir kürü yapınca, benimde 10 günde yumurtlama oldu normalde 13-14 oluyordu.

ben hamile kalamazken düşükler falan yaşarken incir kürünü uygulayıp hamile kaldım şimdi bir kızım var ama şimdide polikistik sorunum oldu 2 ay soğan kürü yaptım bu ay incire başladım. soğan kürü adetimi düzenledi umarım hamile kalmama da incir yardmcı olacak ben gerçekten inanıyorum saolsun saraçoğluuu.

ben hamile kalamazken düşükler falan yaşarken incir kürünü uygulayıp hamile kaldım şimdi bir kızım var ama şimdide polikistik sorunum oldu 2 ay soğan kürü yaptım bu ay incire başladım. soğan kürü adetimi düzenledi umarım hamile kalmama da incir yardmcı olacak ben gerçekten inanıyorum saolsun saraçoğluuu.

ben hamile kalamazken düşükler falan yaşarken incir kürünü uygulayıp hamile kaldım şimdi bir kızım var ama şimdide polikistik sorunum oldu 2 ay soğan kürü yaptım bu ay incire başladım. Soğan kürü adetimi düzenledi umarım hamile kalmama da incir yardmcı olacak ben gerçekten inanıyorum saolsun saraçoğluuu.

bendede adet düzensizlği var ve çocuğum olmuyo doktora gittm bana diana35 verdi ilacamı başlasam yoksa bu kürmü iyi kafam karıştı canım yaa

bende incir kürüne basladım.. hatta iciyorum suan tadı cok güzel :) insallah hepimizzz faydasını görürüz Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah :))

merhaba bu kürü bende denedım ilk önc sogan suyunu yaptım 15gün sonra incir ve havuc kürünü yaptım dk bana kesınlıkle tüp bebek yaptıracaksın demişti tüplerim tıkalıydı fakat bitkisel kürlerle hamile kaldım cok kür denemiştim faydasını gördüm simdi kızım 20 aylık oldu bitkiel kürlere bende innıyorum ama öncelikle Allahtan isteyeceksin En Büyük KK

arkadasalar bizde 6 aydir ; gun say ovulasyon aleti al uygulamalari yap bacaklari kaldir bekle kimildama gibi ugraslarla bebis icin ugrasiyoruz suan biraz moralim bozuk aslinda biraz deilll cokcokcock bozuk cunkku cok umitliydim bu ay :KK43:
ben ilk 4 ayda yumurtlamayi goremedim son doneminde adet gecikmeside oldu kist gibi biseyler olmus doktora gittik sorun yok gidin evinize ev tipi bebek yapin dedi ....hic hap kullanmadim gecikmelide olsa adetim oldu sonrasinda hemen sogan kurune basladim 15 gun erken donemde hastalandim sonrasinda incir-havuca basladim ve ilk bu kurlerden sonra ovulasyon aletinde yumurtlamami yakaladik 12. ve 13. gunde yumurtlama oldu ve agrili oldu sonrasinda sol kasigimda bir sizlama kaldi hep devam etti hizli yururken ayakta uzun sure kalinca cekme yapiyo ve o kisim gergin hatta suanda bile halaa sizi devam ediyor. sonrasinda 2. incir-havuc kurune basladim ama o da mideme cok dokundu sanirim havuc dokunuyo sizlerden dokundugunu hisseden var mi??????????2. kurumun bugun 7. gunu ama kahverengi geldi bu sabah :KK43:((((((

ama bu kurlerin faydasina yumurtlama aletindeki gulen suratla sahit oldum

simdi ne yapicagimi bilemiyorum incir kurune devam edip hastalanmamain 7. gununde bunu kesip sogan kurune mi baslasam 1 seans daha yapsam ne dersiniz ?????
bu arada yurt disinda oldugumuz icin esimede keci boynuzu bulamadik buralarda ama kesi boynuzu tozu bulduk onuda icirip duruyoruz
hayy allahimmm hayirli olan ennnnnnn kisa zamanda bebeislerimizi ver bize yarabbimmm ........:KK5::KK5::KK14::KK5::KK5::KK43:

merhabaa
soğan kürü dediğiniz şey nedir bana da anlatabilir misiniz?

canim bende merak ettm aynisini uygulamak icin vereyim sanada yumurtlamayi ve kolay hamis kalmayi kolaylastiran kurmus:)
TARIFI:
*orta boy sogani 1 veya 1,5 su bardagi kaynar suda 5 dk. hasla.
*haslanmis soganin suyu ilik halde icilmeli
bu kuru gunde 2 kez uyguluyosun her defasinda taze olarak hazirliyosun....
bende yeni baslicam konusuruz artik umarim faydasi olur canim yaaa rabbim bize hayirli zamanda saglikli hayirli evlatlar verir insallah :)

canim bende merak ettm aynisini uygulamak icin vereyim sanada yumurtlamayi ve kolay hamis kalmayi kolaylastiran kurmus:)
TARIFI:
*orta boy sogani 1 veya 1,5 su bardagi kaynar suda 5 dk. hasla.
*haslanmis soganin suyu ilik halde icilmeli
bu kuru gunde 2 kez uyguluyosun her defasinda taze olarak hazirliyosun....
bende yeni baslicam konusuruz artik umarim faydasi olur canim yaaa rabbim bize hayirli zamanda saglikli hayirli evlatlar verir insallah :)

Günaydın arkadasım bende bu sabah adet oldum cok uzgunum:KK43: sogan kuruna baslamak ıstıyorum ama acaba adet bıtımındemı baslanılıyorr? bır bılgın varmı tesekkurler

arkadasalar bizde 6 aydir ; gun say ovulasyon aleti al uygulamalari yap bacaklari kaldir bekle kimildama gibi ugraslarla bebis icin ugrasiyoruz suan biraz moralim bozuk aslinda biraz deilll cokcokcock bozuk cunkku cok umitliydim bu ay :KK43:
ben ilk 4 ayda yumurtlamayi goremedim son doneminde adet gecikmeside oldu kist gibi biseyler olmus doktora gittik sorun yok gidin evinize ev tipi bebek yapin dedi ....hic hap kullanmadim gecikmelide olsa adetim oldu sonrasinda hemen sogan kurune basladim 15 gun erken donemde hastalandim sonrasinda incir-havuca basladim ve ilk bu kurlerden sonra ovulasyon aletinde yumurtlamami yakaladik 12. ve 13. gunde yumurtlama oldu ve agrili oldu sonrasinda sol kasigimda bir sizlama kaldi hep devam etti hizli yururken ayakta uzun sure kalinca cekme yapiyo ve o kisim gergin hatta suanda bile halaa sizi devam ediyor. sonrasinda 2. incir-havuc kurune basladim ama o da mideme cok dokundu sanirim havuc dokunuyo sizlerden dokundugunu hisseden var mi??????????2. kurumun bugun 7. gunu ama kahverengi geldi bu sabah :KK43:((((((

ama bu kurlerin faydasina yumurtlama aletindeki gulen suratla sahit oldum

simdi ne yapicagimi bilemiyorum incir kurune devam edip hastalanmamain 7. gununde bunu kesip sogan kurune mi baslasam 1 seans daha yapsam ne dersiniz ?????
bu arada yurt disinda oldugumuz icin esimede keci boynuzu bulamadik buralarda ama kesi boynuzu tozu bulduk onuda icirip duruyoruz
hayy allahimmm hayirli olan ennnnnnn kisa zamanda bebeislerimizi ver bize yarabbimmm ........:KK5::KK5::KK14::KK5::KK5::KK43:

canim yaa sen regl oldun mu eger olmadiysan bi test yaptir bence cunku hamile kalincada kasiklar cok siddetli agriyomus bence testi yap ondan sonra kure devam edip etmiyecegine karar ver:) INSALLAH hamissindir :)

Günaydın arkadasım bende bu sabah adet oldum cok uzgunum:KK43: sogan kuruna baslamak ıstıyorum ama acaba adet bıtımındemı baslanılıyorr? bır bılgın varmı tesekkurler[/QUO
reglin 7. gunu baslaniyo canim :KK43: ne kadar zamandir korunmuyosunz canim yaa benim 6 ay falan oldu ama hala tik yok bundan sonra herseyi denicem umarim kaliriz bu kurle yaa coookk istiyorum bebisim olsun :KK43: insallah olur seninde bebisin :)

Son düzenleme:
X