İncir Kürü ve Soğan Kürü Hamile Kalmayı Kolaylaştırıyor Mu?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, beslenmeye bağlı olarak son yıllarda erkeklerde sıkça görülen sperm sayısının düşüklüğüne çare olarak keçiboynuzunu tavsiye etti.
7-8 tane keçiboynuzunu kırıp yarım litre sıcak suya atarak 3 dakika kaynatıp 2o dakika demlendirin.

Ilıdıktan sonra elde edilen suyun yarısını sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısını öğle yemeğinden önce için.Bu uygulamaya 1hafta boyunca her dün devam edin.

Birinci hafta haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatmadan bir su bardağı için.Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayın.

Bu kür 3 ay uygulanmalı.

gunozgur82 umarım bu bilgiler sana yardımcı olur.
Ben sadece incir kürünü uyguladım ama henüz hamile kalamadım.Yalnız ben 15-16 incir yerine 6-7 incir koydum kürün içine.Ama işe yaradığı doğru çünkü bu ay doktora gittim ve 4-5 adet yumurtam oluştuğunu öğrendim.Doktor ne kullandıysan çok işe yaramış dedi ilaç etkisi yapmış fazla yumurtlamışsın dedi.Ama benimkiler sanırım çatlamadı.Doktora gittiğimde 14.günümdü hala duruyorlardı.O yüzdende bu ay yine adet olucam zaten karnım ağrımaya başladı şimdiden.Adet belirtilerimin hepsi var yani senin anlayacağın.Bu ayda olmadı bakalım kısmet.Umarım sende işe yarar da hamile kalırsın.

kızlar bişi sorcam bu incir kürünü adetin hemen bitiminde ya da başında başlasak o ay için etkisi oluyomu

herkese merhaba yeni üye oldum bende uzun zamandır okuyordum.üye olup katılayım dedim .. insan derdini ancak aynı dertten muzdarip olanlarla paylaşabiliyomuş

Ben 15 aylık evliyim bir bebeğimiz olmasını çok istiyoruz.6 ay once hamileydim fakat babam vefat edince üzüntüden bebeğide kaybettim.yine istiyoruz ama olmuyor ben incir kürüne eşimde keçiboynuzu kürüne başlamaya karara verdik sonucu mutlaka yazıcam.birde tarçın ve karanfille çay yapıp içiyorum her akşam.gündüzleri ilerindede rezene çayı içiyorum poşet çay.inşallah bu ay olur.allah herkesin gönlüne göre versin.

Ben 15 aylık evliyim bir bebeğimiz olmasını çok istiyoruz.6 ay once hamileydim fakat babam vefat edince üzüntüden bebeğide kaybettim.yine istiyoruz ama olmuyor ben incir kürüne eşimde keçiboynuzu kürüne başlamaya karara verdik sonucu mutlaka yazıcam.birde tarçın ve karanfille çay yapıp içiyorum her akşam.gündüzleri ilerindede rezene çayı içiyorum poşet çay.inşallah bu ay olur.allah herkesin gönlüne göre versin.

canım başın sağolsun rabbim geride kalanlara sabı versin.inşallah emeklerin boşa çıkmaz umudunu yitirme:1hug:

merhaba arkadaşlar bende pkoluyum adet düzensizliği için duphaston kullandım
doktor değiştirmek zorunda kaldım şimdi klomen kullanıorum fakat adetim gecikio bu ay 10 gün gecikti
soğan kürü denedim ama hala yok kilo problemide var yok yok anlıcanız eşimde varikosel ameliyatı oldu 3 ay önce değerlere daha baktırmadık keçiboynuzu uyguluoruz onada umarım herkesin isteği gerçekleşir

merhaba arkadaslar soğan ve incir kürünü kullanmak istiyorum .ikisini bir arada kullansam olurmu şimdiden teşekkürler.

canım tam olarak bilmiyorum ama bence kullanmasan daha iyi çünkü ikisinin amacı farklı.

slm bayanlar bende pkoluyum klomen kullandım daha sonrada igneler başladım bu aya aşılama yapıldı beklemedeyim inş rabbim kısa zmanda bizlere bebk nasip eder..sanıyorum bir çogumuz pkolu burada bende öyle ve bu konuda yumurta dışında kilo ve sivilce tüylenme sorunlarımda oldukça mevcut..ama şu sivilcelerde beni çok yoruyor..bir konu açtım ama görülmeyecegini düşündügümden burayada eklemek istiyorum bir göz atar tavsiyede bulunursanız sevinirim... http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...icin-hangi-temizleyiciyi-kullaniyorsunuz.html

herkese merhaba,arkadaşlar bende de pko var ve 1 yıldan beri bebeğimiz olmuyor çok şükür eşimde herhangi bir şey yok dr aşılama yapmamız gerektiğini söyledi.Adetimin ilk günü çağırdı fakat ben şu anda incir kürüne başladım 8 gündür içiyorum bende 15 tane inciri 20 dk kadar kaynatıyorum ikiye bölüp ılık olarak yemeklerden önce içiyorum daha öncede soğan kürünü denemiştim benim adetlerim çok uzun sürer birde sık olurum öyle ağrım falanda olmaz fakat soğan kürü yaptıktan sonra gördüğüm ilk adetimde sancılı oldum ve sabah uykumdan bile uyandım birde kanamam çok oldu şaşırmıştım kürden sonra dr öyle hiç kistten falanda bahsetmedi bana. inş incir kürünün hepimizi faydası olurda bizde bir an önce kavuşuruz bebişlerimize...

arkadaşlar bende 1 yıldır denmemize ragmen gebe kalamadım dr gittim benim yumurtalıklarım düzenli çalışmıyormuş adet göremiyordum ancak söktürücü haplarla adet görüyorum bide eşimin sperm sayısı az çıktı ben bi arkadaşımla muhabbet ederken o bana eşimin sperm yetmezliği vardı varikosel dediler ama kadın dogumcu ameliyat olmasın anca 1 yılda spermler düzene girer padişah macunu yesin demiş 2 ay padişah macunu yemiş ve inanılmaz spermleri yükselmiş.padişah macununu araştırdım arkadaşlar adeti gelmeyen bayanların adet düzenini getiriyormuş bide sperm sayısını yükseltiyormuş arkadaşlar ben 2 ay boyunca eşime keçi boynuzu kürü yaptım şimdide her ikimizde padişah macununu yiyioruz sabah 1 tatlı kaşığı aç karnına akşam 1 tatlı kaşıgı aç karnına rabbim cümlemize hayırlı bebekler nasip eder inşallah 1 ay sonra kontrole gidicez ozaman belli olucak spermlerin yükselip yükselmediği deniyin sizde.

hülyaeyup nasıl tarçın ve karanfille çay yapıyorsun bide neye iyi geliyor rezene çayı neden içiyorsun açıklarmısın.

selam kızlar bende 1 yıldır bebek istiyorum eşimde ve bende sorun yok çok şükür ama olmadı halen
geçen ay incir kürünü kullanmaya başladım 7 gün uyguladım 1 gün unutmuşum bıraktım daha sonrs kullanırım diye
ama adetten 5 gün sonra kanamam oldu ve yaklaşık 9 gün sürdü doktoruma danıştım progestan kullanmamı söyledi hapı kullanınca kanamam durdu
acaba bu kanamanın nedeni incir kürü olabilirmi böyle bir durum yaşayan arkadaşlar var mı aranızda??......

arkadaşlar yokmu aranızda bu yolla hamile kalan
showimg-1gemuesP_1kuchenP_74_70_65_abs.png
[/url][/IMG][/IMG]

arkadaşlar bende 15 gün soğan kürü yaptım dün bitti.adet geçikmesi ve yumurtlama sorunum var aktara gittim oda hayıt suyu,ballı polenli arısütü,ballı civanperçemi macunlarını ve biberiye,civanperçemi çaylarından verdi soğan küründen sonra incir kürü yapılıyormuş kararsız kaldım şimdi aktardan aldıklarımı mı kullanayım yoksa incir kürünümü kullanayım hepsini birarada kullanmakta istemiyorum midem zaten alt üst oluyor ne yapayım bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

canım bencede hepsini birarada kullanma önce inciri yap sonra diğerlerini yap inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz

X