Sivilceli Ciltler Sivilceler için Fucidin Krem (=

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

egeeeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
46
0
Arkadaşlar birinin önerisiyle fucidin diye bi krem duydum sivilcelere iyi geldiğini söyledi bende bi aliyim şu kremi dedim eczaneden aldım ve sürdüm bu kremi sivilceli bölgelere sürüyoruz günde 2 kere sürmeniz yeterli bi kere akşam yatmadan önce sürüp öyle yatıyoruz 2. kere ne zaman uygun olursanız ben dün aldım kremi yatarken sürdüm ve işe yaradı sanki cildimde biraz düzelme oldu şimdi 2. kere sürdüm yatarken tekrar yüzümü temizleyip süreceğim bende işe yaradı gibi tavsiye ederim !! a.s yerimseniben umarım sizede yardımcı olur bu krem :Saruboceq:hihoyyyt

ben zona hastalığına yakalandığım zaman vermişti bu kremi doktor bana elimde zona çıkmıştı.
kremden hala var sivilce çıkınca sürsem mi ne :))

bende de war ama sıvılceye ıyı geldıgını bılmıorum cok yaglı bı krem ...sursemmı acaba sıvılceme

way be neymiş bu fucidindelikafadulden delikafadulden şimdi baktım nette fucidine sivilcelere iyi geliomuş cidden

bence deneyin bi zararı olmaz ztn öle çok risli bi krem değil bunu alırken eczaneden ztn sivilce için aldığımı söledim kadın bi sorun olur flan demedi 2. kere sürdüm ve etkili oldu cidden herkesin cildi farklıdır ama siz deneyin blki sizdede etkili olur :1rolleyes::lepi:

bende çok şey denedim ama işe yaramadı inş fucudin le artık biter şu sivilce derdi :çok üzgünüm:

kızlar dr kontrolünde kullanın derim.fucudin bir tür antibiyotik sivilceyi oluşturan bakteriyi yok edeyim derken daha da güçlendirip çoğaltmayın..

fucudin antibiyotk ztn ama ztn kremi alrsanız aknelere de iyi gldiği yazıyor ve zaten bu kremide bana öneren bi süre cilt uzmanlığı yapmıştı eczanedede kadına söledm bi sakncası olmadığını söledi o yzden kullanıyorm ve gerçektde işe yaradı arkadaşşlarım bile sivilcelern geçmiş sanki ya naptn faln dediler kaydirigubbakcemile3:dance: zaten bi sakıncası olsa yazmazdım ama cildiniz çok hassassa bilemem genel olarak bi sakınca görlmemiş a.s

keşke yarasa okuyunca heveslendim birde yarın ilk işim almak olucak sivilce çıksa ve gitse bişe demicem geberesi iz bırakıyo hiç biyerde yok dudak etrafımda bi illet var sonu gelmedisenağlama

ben bunu neredeyse 1 yıldır kullanırdım yalnız fucıdın ın kremı olcak pomatını almayın akşam dan akşam sıvılcelerın uzerıne sürün kızalşr tabııkı temızledıkten sonra ben ay da bır kere falan tamamen yüzüme sürüyorum...

kesinlıkle faydalı en ıyı antıbıotıklı krem olarak önerırım hastalarada

Son düzenleme:
sivexmi dersinizz imexmi dersiniz herbişeyi kullandımmm ama gecmedii. antibiyotik kullanamıyorumm... ama yuzum birazdaha bu sekilde giderse aynalara kuscemm.....

bende bu kremi 1yaşında kızım var onun için almıştım yüzünde yara gibi sivilce gibi bişeyler çıkmıştır iyi gelmişti hatta bugün baktım yine yüzünde biişeyler çıkmış kızımın sürdüm kremden inşş faydası olurr

X