Göz Makyajı kaş çıkarmak için sarımsak yağı

• Konu Sahibi EcinniliBarones
  • Başlangıç Tarihi
Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
kaşlarınızı yanlışlıkla biraz fazla aldınız ve kaşınız küstüyse sarımsak yağı öneriyorum.ben kullandım ve gerçekten hiç çıkmayan yerlerimde kaşlarım çıkmaya başladı.bunu bir ay kadar kullandım.sabah akşam kulak çubuğuyla sürdüm.sandığınız gibi sarımsak kokmuyorsunuz.ben denedim memnun kaldım sizlerede önermek istedim a.s.

tşkler bilgin için bende badem yağını duydum tatlı badem yağını kaşa kirpiğe sürüyorsunuz ve çıkmasını sağlıyor

tatlıbadem yağı çam terebentini birde hint yağı eşt ölçüde karıştırılıp boş bir rimel içine konup geceleri sürülebilir.kirpikleri uzatıyor. çok azcıkta ucundan kesebiliriz .

Benim sorunum da tam tersi.. Çok siyah ve çıkarken nokta nokta derinin altında görünüyo.... Herkes kaşlarımı çok beğeniyor , ama çıkarken o noktalar benim gözüme gözüme batıyor.
Her gören boyadım sanıyor. Buda çok üzücü bir durum aslında. Doğal durmuyor çünkü. İnsanlar boyamadığıma inanmıyor.
Hatta bir tanıdığımız kaşlarım için:
"Çerçeveletseymiş de duvara assaymış bari" demiş. o zaman çok üzülmüştüm arkadaşlar. Bilmediği bir konuda yanlış bir hüküm yapmıştı çünkü.

Son düzenleme:
canım sende duştayken tırnağınla çok bastırmadan kaş yönünün tersine kaşır gibi yap.o yeni çıkmakta olan kaşları çıkarır.duştan sonrada alırsın..

benim de çıkmayan yerlerim var kaşımda. bi ara çok fena olmuştu kaşsız gibiydim badem yağı denemiştim sadece besliyor o ara yazdı pek dışarı çıkmıyodum sarımsak sürmüştüm çok iyi gelmişti. bu aralar tekrar kaşlarım seyreldi sarımsak kadar kokmaz düşüncesiyle sarımsak yağı aldım ama off kokuyor bu da maalesef.

bende dökülen kaşıma sarımsağı kesip dökülen yere sürdüm 3 kez uyğuladım ve dökülen yerlerden kaşım tekrar ğeldi.

sarımsak yağı sarımsak gibi kokmuyor arkadaşlar.ben hiç sevmem kokusunu ama beni bile rahatsız etmedi.
iyi bir aktardan sarı bir kutu içinde satılanı tercih edin.çünkü bazı kurnazlar sarımsak esanslı yağ ile bizi kandırıyor.ucuzundan kaçının.
gerçekten etkili.ben denedim sonuç mükemmel:))

Ayrıca sürme içinde gürleştirir derler:jeyyar:ve kaşlarının koyulaşmasını isteyenlerde kullanabilirler.Ben her gece baya kopkoyu kaşlarımı boyayıp öyle yatar sabahta temizlerdimkaydirigubbakcemile5

bak oda bi fikir.
bende sürmeyi gece yatarken kullanıyorum gözlerime.kaş kalemi yerinede toz sürmeye fırçayla bandırıp kaşlarımın seyrek yerlerine sürüyorum.oda çok doğal duruyor.

bak oda bi fikir.
bende sürmeyi gece yatarken kullanıyorum gözlerime.kaş kalemi yerinede toz sürmeye fırçayla bandırıp kaşlarımın seyrek yerlerine sürüyorum.oda çok doğal duruyor.

yok canım öyle diil. Ya bir sürme kirpik ve kaşları gürleştiriyor diye duymuştum.:jeyyar:Kaşlarım açık ve çok azdı. Ondanmıdır bilmem şu anda kaşlarım hem birazdaha koyu hemde eskisine nazaran daha çok. Gece kaşlarımı boyuyordum söylediğim gibi o besledi diye düşünüyorum ben

off eskiden kaşlarımı aldırdığımda hemen çıkmamaları için dua ederdim sinir olurdum

ama şimdi küstüler çıkmıyolar çıkanlar da tek tük :çok üzgünüm:

özellikle son 2 aydır sol kaşım çok döküldü hint yağı denedim ama bir faydasını göremedim sarımsak yağını denemek lazım demek

bir de kızlar kaşlarınızı toz sürme mi kullanıyosunuz ben gözlerime sürüyorum hiç kaşıma sürmedim

Bu yağ saçkıran için de faydalı olur mu acaba?

off eskiden kaşlarımı aldırdığımda hemen çıkmamaları için dua ederdim sinir olurdum

ama şimdi küstüler çıkmıyolar çıkanlar da tek tük :çok üzgünüm:

özellikle son 2 aydır sol kaşım çok döküldü hint yağı denedim ama bir faydasını göremedim sarımsak yağını denemek lazım demek

bir de kızlar kaşlarınızı toz sürme mi kullanıyosunuz ben gözlerime sürüyorum hiç kaşıma sürmedim

ben toz sürmeyi sert fırçayla kaş kalemi yerine kullanıyorum.seyrek olan yerlere.çok doğal duruyor anlaşılmıyor bile boyandığı tavsiye ederim ama benim kaşlarım siyah ..
Bu yağ saçkıran için de faydalı olur mu acaba?

kesinlikle saçkıran için öncelikle sonrada kaş çıkarmak için kullanılıyor..

sarımsak yağı sarımsak gibi kokmuyor arkadaşlar.ben hiç sevmem kokusunu ama beni bile rahatsız etmedi.
iyi bir aktardan sarı bir kutu içinde satılanı tercih edin.çünkü bazı kurnazlar sarımsak esanslı yağ ile bizi kandırıyor.ucuzundan kaçının.
gerçekten etkili.ben denedim sonuç mükemmel:))

ben sarımsak yağı aldım ama inanılmaz kötü kokuyor onunla durmak mümkün değil ki :KK43: acaba senin bahsettiğin hangi marka :?

Hint yağı çok etkili arkadaşlar benim onda çıktı..

ben sarımsak yağı aldım ama inanılmaz kötü kokuyor onunla durmak mümkün değil ki :KK43: acaba senin bahsettiğin hangi marka :?

ya markayı anımsamıyorum şişeyi attım.ama sarı bir kutu içinde koyu mavi çizgili bi şişe.şişeyi koklayınca kokar ama sürdükten sonra sarımsak gibi kokmuyor.benim aktarım özellikle dedi bu markayı tercih edin yağlar içinde dedi.diğerleri sarımsak esanslı olduğu için çok kokar hemde gerçek sarımsak yağı değildir dedi...bazı tanıdıklarım direk sarımsak sürüyor.en azından bu daha etkili ve öylede kokusu yok..

X