Balay iin otel mekan ehir tavsiyesi

zehrali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
184
1
41
şubat ayı için balayına gidebileceğimiz kaplıca olan bir otel var mı tavsiye edebileceğiniz.
yalnız otelin odalarında da kaplıca suyu kullanmaları gerekir.
ben topluca girilen hamam tarzındaki yerlere girmiyorum-giremiyorum.
balayı da oalcağı için odadan dışarı çıkmak istemeyiz.

malum ev dizme hazırlığında o kadar çok şeye karar verip koşturuyorum ki artık inanın vakit bulamıyorum.

şimdiden tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
afyon da oruçoglu termal otel ve ıkbal termal otel var
ucretlerı bıraz yuksek ama belkı balayı ındırımı yaparlar bır maıl at ıstersen

teşekkür ederim ama daha çok gidenlerin tavsiyesini dinlemek isterim. çünkü internetten epey bir yer bulmuş eşim (nişanlım yani) ama ne bileyim genede kötü süprizlerle karşılaşmak istemem.

eğer hala bulamadıysan sana bolu termal bölgede içerisinde termal su bulunan çok cazip fiyatlı apartlar var yanlız yeme içme yok ama çevrede yeme içme den faydalanabileceğin tesisler var.villa şeklinde dublex alt katta termal oda ,mutfak ve oturma salonu üst kat yatak odası.ayrıca mutfakta buzdolabı ve ocak var isterseniz kendiniz de ha<zırlayabilirsiniz
fiyatlar günlük ve çok cazip

İzmir düşünürsen çeşme-termal kaplıcalar var..

biz nisan ayında evlendik ve balayı içide otel seçmeden önce şehir şeçtik nisan ayında balayına gidebileceğimiz en sıcak bölge akdenizdi antalya yada kıbrısı önerdiler biz antalyayı seçtik club voyage select belekte bir otel biz çok memnun kaldık ilgi alaka ve hizmet güzeldi...

adapazarı akyazı kuzuluk termal otel var ayrıca dairelerde var kiralık dairelerde termal su var...caprice palacede guzel hem termali var hem mutfagı harika otel guzel manzara guzel uygun fiyat..

X