Bindallı arıyorum

caka

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2006
1.202
331
39
arkadaşlar yaz başı düğünüm olacak Allah nasip ederse o kadar masraf arasında kına gecesinde giymem için bindallı alınamayacak galiba o yüzden sizlerden rica ediyorum lütfen bana yardımcı olunlaelaelaelaelae

canım ben bugün ikinci el eşyalar bölümünde bi arkadaşın ilanında resimli satılık kına gecesi kıyafeti yani bindallı gördüm hatta aksesuarlarıyla satılıktı bi bak istersen canım.

senin için baktım "ardayasbu"rumuzlu arkadaş satıyor ikinci el eşyalar bölümünde,kolay gelsin canım.

BİNDALLI AKSESUARLARIYLA 60 YTL
phot0657tm8.jpg
[/QUOTE]

arkadaşım beğenirsen buyur bindallımbu ben severek giymiştim.

canım bendede bu model bindallı var yanında fesi,çarığı ve kemeride var 70 tl

14186679_0.jpg

düşünürsen kendi resimlerinide çekerim.

cnaım nıck ynalıs hatırlamıyosam lazkızı ndada vardı benım cok hosuma gıttımıstı cok degısıktı ıkıncı ellere ıyıce bak bulursun orda

BİNDALLI AKSESUARLARIYLA 60 YTL
phot0657tm8.jpg

arkadaşım beğenirsen buyur bindallımbu ben severek giymiştim.[/QUOTE]

canım kiraya vericeksin satlıkmı bide bedenini yazarsan sevinirim ben 40 bedenim ayrıntılı birbilgi verirsen sevinirim

canım bendede bu model bindallı var yanında fesi,çarığı ve kemeride var 70 tl

14186679_0.jpg

düşünürsen kendi resimlerinide çekerim.

ay çok hoş gözüküyo gerçekten kendi resimlerinide koyarsan çok mutlu edersin beni

canımm yaa cokkk güselmişş benimde bindallıya ihtiyacım var ama okadar masraf yaptıkk bindallı için cok fasla para verebilecek güçte değiliz.rica etsemm bana özelden resimleriinii atabilirmisin...

X