Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

ben yaklaşık 6 ay önce hsg çektirdim. tabii hereks bir olmuyor, benim acı eşiğim çok düşük mesela, dayananıksızım yani. ve İNŞALLAH hamile kalırsam sezeryan yaparım asla normal doğuma dayanamam diyodum. doktora da bunlardan bahsettim, anestezi yapın dedim ama gerek olmadığını söyledi.detay verip de kimseyi korkutmak istemem ama şu kadarını söliym, hastane yıkıldı sesimden ve ben hamile kalırsam normal soğum yaparım diyorum artık. sanırım hsg.ye yakın bişeydir normal doğum.... :KK43:((((

Adetin kacıncı gunu cekiliyor bu hsg .Ya canım sıkkın .kist ameliyatı oldum .İlk once normal gununde adet gordum bıraz coktu ve uzun surdu sadece .Ustune 15 gun sonra yıne adet oldum.neden acaba.::

canım, hsg adetin bitiminden hemen 1 gün sonra çekiliyo, rahmin açıkken yani.
adet sıklığın içinse bilgim yok valla
bişiy diyemiycem...

arkadaşlar ben korkudan 4 yıldır çekinemiyordum bu filmi ve bu ay korkumu yendim ve çekindim hiç bir şekildee ne ağrı ne de acı hissettim çok kolaydı sıvı verilmesini bırakın alet falan takılırkende duymadım canım çok tatlı normalde ama dediğim gibi acısız bitiverdi film :) yeni makinaymış doktor 10 dk benimle muhabbet etti rahatlattı çok ilgilendiler istanbulda radyomara gittim her hsg filmi topiğine bunu yazıyorum çünkü o korkunun ne demek olduğunu bir ben birde Allah biliyor...Rabbim yardımcınız olsun...:KK70::KK70:

Arkadaşlar hsg çektirmeden önce doktorunuz monodoks antibiyotik kullanın dedi mi acaba ? Benimki dedi de ondan merak ettim çok gerekli diilse almaka istemiyorum çünkü.Birde çekim öncesi cinsel ilişki olmamamalı mı ? Acil cevaplarsanız çok sevinirim pazartesi çektiricem filmi.

arkadaşlar hsg çektirmeden önce doktorunuz monodoks antibiyotik kullanın dedi mi acaba ? Benimki dedi de ondan merak ettim çok gerekli diilse almaka istemiyorum çünkü.birde çekim öncesi cinsel ilişki olmamamalı mı ? Acil cevaplarsanız çok sevinirim pazartesi çektiricem filmi.

kimse yokmuuuu ??? Cevap lütfenn ...

:86:
Arkadaşlar hsg çektirmeden önce doktorunuz monodoks antibiyotik kullanın dedi mi acaba ? Benimki dedi de ondan merak ettim çok gerekli diilse almaka istemiyorum çünkü.Birde çekim öncesi cinsel ilişki olmamamalı mı ? Acil cevaplarsanız çok sevinirim pazartesi çektiricem filmi.

merhabaa bana antibiyotik falan vermediler cinsel ilişkiyide yasaklamadı yani o şekilde birlşey söylenmedi.Hakkında hayırlısı olsun inşallah:KK70::KK70::KK70::KK70:

kimse yokmuuuu ??? Cevap lütfenn ...

cnm ben hsg çektireli 2 sene oldu
ama dr um antibiyotik vermemişti
keşke sorsaydın antibiyotik vermesinin bir sebebi vardır elbet.
filmi adetin bitiminde çekmişti drum.çünkü gebelik olmadığından emin olmak için
ilişki olmadan olması iyi olur
ne olur ne olmaz..
şimdiden geçmiş olsun..

HOSPITALIUM ÇAMLICA da Dr.Mehmet Güçlü arkadaşıma Anestezi altında Çekti. çok memnun kaldı.

Anadolu yakasında oturanlar içiğn hospıtalıum çamlıcada arkadaşıma Dr.Mehmet Bey anestezi altında hiç duymadan çekti çok memnun kaldı.

anlamadım ya bazıları hsg için hiç acımıyor diyor bazıları çok korkutuyor offf yapamycam bende

anlamadım ya bazıları hsg için hiç acımıyor diyor bazıları çok korkutuyor offf yapamycam bende

canım bu rahimin yapısıyla alakalı eğer vajinan esnek ise acımıyor ama benim gibi esneme payı olmayan bi vajinaya sahipsen allah yardımcın olsun ben gecen sene çektirdim birdaha çektir derse tedaviyi bırakırım o derece yani.

canım bu rahimin yapısıyla alakalı eğer vajinan esnek ise acımıyor ama benim gibi esneme payı olmayan bi vajinaya sahipsen allah yardımcın olsun ben gecen sene çektirdim birdaha çektir derse tedaviyi bırakırım o derece yani.

papatya canım bendede esneme payı yoktu bende çok korkuyordum amaa gittiğim yer acısız ve ağrısız çekti filmii hiç bir şey anlamadım bennn bence makinelerle ve tecrübeli doktorlarla alakası var diye düşünüyorum bana bidaha çektir deseler yine çektiririm çünkü hiç bişey hisstemedim vajinal muayeneden farkı yoktu :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

korktum valla şimdi esnek sayılmaz ya benimde

vajinal muayende olamadım zaten ben hiç korkudan bunu nasıl yapcam ama tuğba beni cesaretlendirdi baya..doktor bana anestezili yapcağını çünkü zor olduğunu söylemişti ben de vazgeçmiştim..

X