hamile miyim ki acaba

kuzularinannesi

A new day, A new start...
Pro Üye
16 Aralık 2008
42.755
11.636
adetim 5 gün geçti,yaklaşık 15 gündür aşırı kasık ve bel ağrısı çekiyorum. midem aşırı bulanıyor ama kusma yok.göğüslerim karıncalanıyor sanki ara ara. bu sabah işe gelirken test aldım ama yapamıyorum şuanda eve gidince artık.korkuyorum ama çok hazır değiliz şu anda:çok üzgünüm:

Hayırlısı olsun cnm şimdiden. MErakla bekliyoruz testinin sonucunu. Mutlaka bize haber ver.

teşekkür ederim.aslında o kadar çok istiyorum ki şuanda gözümden yaşlar akıyor nerdeyse.psikolojim bozuldu sanki:) yrn sabah olsa da testi yapsam.ama eşim istemiyor o yüzden korkuyorum

Bende 6 aylık evliyim bizde çok yeniyiz ama bebeğimiz olsun çok istiyoruz..

Hakkında hayırlısı canım ya sabahı bekleme bence 5 gün gecikmişsin zaten varsa bile belli olur..

Hem hamileysende sakın üzülme eşin bu haberi duyunca inan çok sevinir .

Allah gönlüne göre versin tatlım

Bende 6 aylık evliyim bizde çok yeniyiz ama bebeğimiz olsun çok istiyoruz..

Hakkında hayırlısı canım ya sabahı bekleme bence 5 gün gecikmişsin zaten varsa bile belli olur..

Hem hamileysende sakın üzülme eşin bu haberi duyunca inan çok sevinir .

Allah gönlüne göre versin tatlım

çok teşekkür ederim
Allah'ım sanada biran önce bebek nasip eder inşallah hayırlısıyla:ecrin_bebek:

else inşallah hamilesindir bak o zaman eşinin fikirleri nasıl değişecek.Canım eğer idrarda çıkmazsa kanda çıkar benimde idrarda çıkmadı ve 23 gün geciktim ama korkuyorum kan testi yaptırmaya çünkü 7 yıldır hep negatif çıkıyoda inşallah sen hamilesindir

else inşallah hamilesindir bak o zaman eşinin fikirleri nasıl değişecek.Canım eğer idrarda çıkmazsa kanda çıkar benimde idrarda çıkmadı ve 23 gün geciktim ama korkuyorum kan testi yaptırmaya çünkü 7 yıldır hep negatif çıkıyoda inşallah sen hamilesindir

yarın sabah idrar testini yapıcam ama çıksada çıkmasada yarın hastaneye gidip kan testini yaptırmayı da düşünüyorum.rabbim hayırlısını versin inşallah.
inşallah sen hamilesindir canım bu sefer pozitif çıkar umarım:CüvCüv:

canım bana haber verirsen çok sevinirim senin için dua edecem.Allah inşallah evlatların en hayırlısını nasip eder bizlere ama negatifse sakın üzülme olur mu tatlım

hakkında hayırlsı olsun canım inşallah herşey gönlünce olur ama ben derim ki acele etme sabırlı ol ben 2 senelik evliyim bir buçuk sene biz istemedik sonra korunmayı bıraktıktan sonra 6 .ayında oldu o yüzden olmazsada kafana takma daha çok erken inan bana allah hakında heırlısını versin haberlerini bekliyoruz kendine ii bak :)

herkese günaydın.evde telefonu nakil ettirdiğimiz için internet yok o yüzden gece yazamadım.
gece dayanamadım testi yaptım negatif çıktı,arkasından 2-3 saat sonra da adet oldum.
her ne kadar şu anda bebek düşünmesek te kendimi çok hazırlamışım biraz hayal kırıklığı olmadı desem yalan olur. ama Allah'tan şuan bizim için en hayırlısı neyse onu vermesini istemiştim.şuanda böylesi daha hayırlı heralde.
Allah hepimiz hakkında hayırlısını versin.teşekkür ederim hepinize

Herşeyin hayırlısı canım. Üzülme tamammı. Allahım hakkında hayırlısını versin. En doğru zamanda bebişin sana gelecektir.

Herşeyin hayırlısı canım. Üzülme tamammı. Allahım hakkında hayırlısını versin. En doğru zamanda bebişin sana gelecektir.

bende öyle inanıyorum bebişim geldiğinde en doğru zaman olcaktır eminim.
bi de hiç bu kadar ağrılı bir adet dönemi geçirmemiştim,geciktiği için mi acaba?

olsun tatlım allah en hayırlısını vermek için biraz bekletiyo bence ve üzülme yanlızca sen değilsin bunu düşün inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın tatlım

ya bu ay benim adetim de acayip oldu 6 gün geçti derken şimdi de 2 gün adet oldum bitti.
5 gün sürerdi her zaman.
ilk defa adetim gecikti ve ilk defa bu kadar kısa sürdü.
sizce neden olabilir?

ya bu ay benim adetim de acayip oldu 6 gün geçti derken şimdi de 2 gün adet oldum bitti.
5 gün sürerdi her zaman.
ilk defa adetim gecikti ve ilk defa bu kadar kısa sürdü.
sizce neden olabilir?

bişe sorcam canım eşım ıstemıyo demıssınde korunuymuydu peki cok ozel olmazsa korunuyosa yontemı neydı

X