halı yıkama ve süpürme makinası

kahvefincanxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
400
10
selam arkadaşlar, yeni bir elektrikli süpürge almak istiyorum, sizce hem yıkama hem de süpürme için tek makina mı alayım? önereceğiniz marka varmı? bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum a.s.

Ben de düşünmüştüm bi ara ama yıkama işide bayağı yoruyor galiba. Hadi diyelim yıkadın bir de serip kurutmak için yer gerekecek. Bayaa zahmetli bi iş gibi geldi bana. Ayrıca fiatları çokta ucuz değil sanırım. Artık heryerde halı yıkama yerleri var çokta uyguna yıkayıp temizleyip hatta kurutup getiriyorlar. Yine de sen bilirsin tabi canım.

Ben bunları gözden geçirdiğimde vazgeçtim onun yerine sessiz çalışan elektrik süpürgesi almaya karar verdim. İşten geldiğimde çoğu zaman kalıyor etraf ööyle ses olacak diye:çok üzgünüm:.Öle olursa sessiz sessiz kullanırım:sm_cool::sm_cool:

yanıtlayan arkadaşlara tşk ederim, ben de ikisi birarada günlük kullanımda pratik olmaz diye düşünüyorum, belki yeni hafif ürünler vardır diye bir sorayım dedim..
halı yıkamacılar ne kadar güvenli bilemiyorum tabi maliyeti de var...
peki kendi kullandığınız süpürgelerden memnun musunuz?......
ben kıng kullanıyorum ama hiç memnun değilim

item_L_15326.jpg

Bosch marka benimki bundan 2 yıldan beri kullanıyorum çok memnunum,hem küçük,hafif en önemliside emiş gücü yüksek hem ayarlı istediğin gibi ayarlıyabiliyorsun

• Elektronik emiş gücü ayarı
• Teleskopik boru
• Dual filtre Toz torbalı veya torbasız "Cycle Tech" kullanım imkanı
• Toz alma kapasitesi 3,5 lt.
• 2 adet aksesuar (koltuk ve ince uçlu başlık)
• 3 adet tekerlek sayesinde kullanım kolaylığı
• Konteyner kapasitesi: 0,8 lt
• Motor gücü 1800 W.
• Otomatik kablo toplama
• Elektronik filtre doluluk göstergesi
• Park etme özelliği
• Halı ve sert zeminler için süpürme başlığı
• Renk: Transparan kırmızı

X