2009 yaz dönem istanbul gelinleri düğün mekanları..

kavacıkta tema vakfının yeri var. çok güzel
açık hava. tam köprünün dibinde
orayı kiralayıp org firması ile anlaştım ben
çok güzel olacak inşallah.

Sudecan nasıl oldu Tema vakfındaki dugunun? Tabi allah korusun orda yagmur icin bir alternatif yok. Catering + muzik+ foto+ organizasyon ne kadara cıktı??

evet valla bende çok sevindim :)) portexe var bak mükemmel 100ytl herşey dahil ama net sitesi sorunlu 1-2 aydır bakamıorum bende.ama kişi sayısı 200ü geçmiosa peysage çok güsel ve ünlü bi mekan kanlıca tepesinde..bu arada o adını hatırlaymadığım yer true&blue beach kesinlikle bak canım

Canım TrueBlue'da hic dugune katıldın mı? Menusunde ızgara kofte ve ızgara tavuk var sadece
Bilmiyorum, burası Fenerbahcenin gobeginde şık bir mekan ve cok basit geldi menusu. Ondan da fiyat uygun tabi. Daha dandik yerler bile şaşalı yemekler sunuyo. Sırf o yüzden secemiorum orayı. Ama bilmiorum, belki karşıya gecmektense bu tarafta True BLue'yu secebilirim:)

Mihrabat korusunda ve Beltur'a ait tüm kasırlarda icki servisi yok arkadaslar. BElediyeye ait tabi:) Ama biz getirirsek onu da mı servis yapmıolar acaba? Bir suru guzel yerler var, sırf şu ickiden dolayı secemioruz:KK43:

merhaba arkadaslar ben istanbula gelin gitcem düğün yerleri hakkında bilgim yok yardımcı olurmusunuz kadiköy ümraniye arası düğün salonu fiyatları hakkında

Bu İstanbul kadar pahalı bir yer sanırım yoktur.

Sabahtan beri güzel bir yer arıyorum;ama nafile

Ayyy burası mıııı diyeceğiniz yerler 4000 tutuyor.

Ay bende Tema vakfının yerini gidip gördüm,süper bir mekan, tek istediğim yer diyebilirim.

Sudecan öncelikle mutluluklar diliyorum sana, beni düğünün hakkında bilgilendirisen çok sevinirim?Nasıl geçti ve ne kadara mal oldu?

ya ben de düğünümün açık bir mekand aolmasını deli gibi isteidm 24 temmuzda düğünümüz. ama sanırım olmyacak salon için kapora verdik bir miktar. çünkü her yer uçmuş durumda ya açık düğünler 5000den başlıyor. ama düğüne 5000 verirsek gerisi ne olcak diye çok düşündük adam gibi bi balayı yapmak istiyoruz.salon tutuldu gibi zaten ama aklım kalmadı değil açık mekan düğününde.ama bi yandanda diyosun içten içe ya 6000 düğüne verilirmi diye iki oda takımı alınır o fiyata ya :) neyse en azından kına gecem izmirde olcak açık bir mekanda. büyük bir çaybahçesi kiraladım orda gideririm özlemimi :KK43:

ya ben de düğünümün açık bir mekand aolmasını deli gibi isteidm 24 temmuzda düğünümüz. ama sanırım olmyacak salon için kapora verdik bir miktar. çünkü her yer uçmuş durumda ya açık düğünler 5000den başlıyor. ama düğüne 5000 verirsek gerisi ne olcak diye çok düşündük adam gibi bi balayı yapmak istiyoruz.salon tutuldu gibi zaten ama aklım kalmadı değil açık mekan düğününde.ama bi yandanda diyosun içten içe ya 6000 düğüne verilirmi diye iki oda takımı alınır o fiyata ya :) neyse en azından kına gecem izmirde olcak açık bir mekanda. büyük bir çaybahçesi kiraladım orda gideririm özlemimi :KK43:

canım istanbulda nereyi tuttun fiyat nasıldı bide benmde istda olucak ama nerde bi yer tam bulamadmm antalyadan gidicem bendee...

Selam 2009 da evlenen arkadaslardan 2010 gelinlerine tavsiyleriniz var mı?
Hep arastırmıssınız sonucla nasıldı memnun kaldınız mı? Avrupa yakası yemekli düğün yapanlardan öneri alırsak cok iyi olur.Ben fındıkzadede yasıyorum.En iyisi tac fatih civarında onun da fiyatları yüksekmiş , yani salonda yapmak isteyenler için bilginiz olsun , diğerlerini geçiyorum ucuz etin yahnisi hep.Ben zaten salonda yapmıcam..Sevgiler herkese

a.s.slm ekim ayında evlenmeye karar verdik ve bi çok yerden fiyat aldım:)guclubacismile deli gibi aradım durdum maltepe sahilde wonderland war ordan fiyat aldım yemekli alkolsüz süsleme müzik dahil kamera ve pasta varmı sormayı unuttumm fiyatlar fix 40 ve 45 tl et çeşit farkı halkla ilişkiler sorumlusu nejla hanım bide 2007 de ablam evlendei yakacıkta doğa resturantta çok güzel biyer(manzarası özellikle) samimi ve güzel bi mekandı servisi iyi tavsiye ederim:) bide araştrırırken içerenköyde salon royal die bi yer var fotoğraflarına baktım şık biyer fiyat aldım 250 kişi yemekli alkolsüz ultra herşey dahil 5000 tl ekim ayında yemeksiz olursa kokteyl tarzı 4250 tl telefonda söylediler herşey dahilmiş ve taksit seçeneğide var:) en sonnnnnnnnnnnnnnn nişanlım fenerbhaçe tcdd tesislerinde tutturdu 2 ablası orada evlenmiş çok güzelmişalkisalkisalkis gidip oraya bakıcaz denize sıfır biyer ama düğün davetleri hakkında bilgim yokohaoldumsmile olunca yazarım istediğim düğün yemekli yada koktely tarzı hiç bişiyi düşünmeyeceğim keyifli bi davet olması benm isteğim kalabalık bir nikah ve sadece ailemle ve arkdaşlarımla olacağım en fazla 60 kişilik yemekli eğlenceboshayallersmile yaklaşık 4 yıl organizasyon işlerinde görev aldım çok zor ve keyfli herkes için istediği gibi bi düğün olması sormak istediğiniz bişi olursa hemenn cevaplarım sevgiler:nazar:

sevkab blmiorm srekli forumu takip edebiliomsn ama yazını okudum ve aynı durumdayız.. şu tarihlerde sen ewlenmşsndr herhalde 21 haz yazmşsn mutluluklar dilerim.. bnde nkahtan çıkmak istiorm ama nişanlımn ailesi düğün die tuttruo klasik düğün salopuyorumnanaktanonunuda bn istemiorm maddi olarakda bnm istediğim yerler fazla yksek kalıo.. sen çay bahçesi tarzı byer demşsn nerede hangi fyata yaptın acaba düğününü yazar msn? memnun kaldın mı? yardımcı olr cwp yazarsan çk sewinirm.. tekrar mutluluklar opuyorumnanaktan

ben düğünü mü taç düğün salonunda yaptım....herşeyine kadar karşılıyorlar...extra hiç bir ücret ödemiyorsun...orkestra ve hizmetler muhteşemdi...pasta yerine profiterollü pasta seceneği var ve ikramlar sınırsız. en güzel bölümüde türk kahvesi ikram edilmesiydi...herkes cok memnun kaldı...süslemeleri ve ışıklandırmasıyla harika bir yer....verdiğiniz paraya gerçekten değiyor....kesinlikle tavsiye ederim kızlar...
:: TAÇ DÜĞÜN SALONU :: Taç Düğün Salonu, Nişan, Sünnet, Parti, toplantı salonu, Haseki, Şazi Dönmez,Fikret Dönmez, bayii toplantıları, kına gecesi, Düğün, Rezervasyon,Organizasyon, Taç Organizasyon

X