2009 yaz dönem istanbul gelinleri düğün mekanları..

Dilek Restaurantta cok uygun, bir yerde yazmistim ama bulamadim.

Bana mail ile gelen teklif bu:
sayfamızda görülen mönüler için vereçeğim fiyat listesi 100 kişilik gruplar için geçerli olup sayı artıkça fiyatlarda indirim söz konusu olmaktadır.masa vesandalye giydirmelerirne ücret alınmamaktadır.müzik kamera çekimi ekstra üçrete tabidir.müzik ücreti 300.00 ytl,kamera cekimi 300.00 ytl olup resim ve müzik,kamera hizmeti alıp almamakta mecbur değilsiniz.düğün sahibine resim ücreti 5.00 ytl,misafirlere 7.00 dir.sünnetle ilgili padişah koltuğu,animasyon,süslemeler ekstradır.
mönü:1 30.00 ytl
mönü:2 27.50 ytl
mönü:3 25.00 ytl
mönü:4 25.00 ytl
mönü:523.00 ytl
mönü:6 20.00 ytl
mönü:7 20.00 ytl olup (müzik ve kamera çekimi dahil)
saygılarımla....

not:isteğe göre mönü uygulanır.
not:kokteyl örnek:kişi başı soğuk tabağı,sıcak tabagı ve sınırsız içeçek fix fiyat 20.00 ytl

Dilek Restaurant Çamlıca,Çamlıca Restaurant,Restaurant

Bence uygun, vede güzel

Garden Doga

DÜĞÜN DAVET

Fiyat

Düğün Menü I 57.50 YTL + KDV
Düğün Menü II 60 YTL + KDV
Düğün Menü III 62.50 YTL + KDV
Düğün Menü IV 65.00 YTL + KDV
Düğün Menü V 67.50 YTL + KDV
Düğün Menü VI 70.00 YTL + KDV
Düğün Menü VII 75.00 YTL + KDV
Açık Büfe 85 YTL + KDV
Kokteyl Menü I 45 YTL + KDV
Kokteyl Menü I I 50 YTL + KDV
Kokteyl Menü I I I 55 YTL + KDV

Menülere Yerli Alkollü-Alkolsüz İçkiler Dahildir.Fiyatlarımız minimum 200 kişi üzerinden geçerlidir.

MÜZİK Fiyat

Dj Müziği,Ses ve Işık Sistemi 1,000 YTL + KDV
Piyanist 750 YTL + KDV
Fasıl Grubu 2.000 YTL + KDV
Orkestra + Sanatçı 2.000 YTL + KDV

PASTA : Maket + Dilimlenmiş olarak anlaşmalı firma tarafından kişi sayısına göre
ücretlendirilmektedir.Dilim fiyatı bedeli 6 YTL’dir.

FOTOĞRAF & KAMERA ÇEKİMİ : Video ve Fotoğraf çekimi Garden Doğa ’ nın anlaşmalı olduğu firma tarafından yapılmaktadır.Bedeli 1.450 YTL’dir.

OTOPARK : Otopark ücretsizdir.

|►Garden Doğa◄|

kızlar benim mekanım henüzbelli dğil
ama araştırmalarımdan size aktaracağım

normalde düğün salonu sevmem
ama inanar mısınız ben hiç bu kadar güzel bi düğün salonu görmedim
fakat fiyatı çok uçuk 4000 küsürdü ama telefonda 4000a kadar ineriz demişti
. ve yemekli felanda değil kuru pasta yaş pasta anı defteri her türlü çok şık süsleme ve şık bi alan. ben burda yapcağımı sanmyorum çünkü bu parayla yemek bile verilir diye düşünüyorum

yinede ne bilim belki görmek isteyen olur

taç düğün salonu :KK43:

dediğim gibi bu başlık fikir alışverişi bulunlak için kullanılacak. her türlü fikri paylaşalım kuralları uyduğumuz sürece

hepinize sevgiler

paylaşıma devam lütfen[/QUO

gulçehrecim bende o salona takmıştım bi ara, kışın başında 3,000 ytl falandı fiyat, gittik baktık süper gerçektende , tamamen otel konseptinde...
ama biz düğünmü nikahmı karar veremediğimiz için tutmadık, şimdide nikaha karar verdik zaten. nikahtan sonra gençlerle 25-30 kişilik bi grup olarak bir mekana gitmek istiyoruz ama neresi olur bulmak gerek..
burdan fikri olan arkadaşlar varsa, yardımcı olurlarsa çok sevinirim..

gulçehrecim bende o salona takmıştım bi ara, kışın başında 3,000 ytl falandı fiyat, gittik baktık süper gerçektende , tamamen otel konseptinde...
ama biz düğünmü nikahmı karar veremediğimiz için tutmadık, şimdide nikaha karar verdik zaten. nikahtan sonra gençlerle 25-30 kişilik bi grup olarak bir mekana gitmek istiyoruz ama neresi olur bulmak gerek..
burdan fikri olan arkadaşlar varsa, yardımcı olurlarsa çok sevinirim..

25 30 kişilik gidecekseniz
nakkaştepede bridge restaurant tavsiye ederim
fiyatları nasıl bilmiyorum ama
ben nikah sonrası yemek için düşünmüştüm balo salonunda 150 kişi için kişi başı fiyatı 80 demişlerdi :nazar:

25 30 kişilik gidecekseniz
nakkaştepede bridge restaurant tavsiye ederim
fiyatları nasıl bilmiyorum ama
ben nikah sonrası yemek için düşünmüştüm balo salonunda 150 kişi için kişi başı fiyatı 80 demişlerdi :nazar:

Bu arada söylemeyi unuttum canım, ben Avrupa yakasındayım , Anadolu yakası çok uzak ve ters olur bize.. Avrupa yakasından öneri olursa daha makbule geçicek :CüvCüv:

Yabende avrupa yakasında nikah sonrası gitmek ıcın güzel bir yer varmıdır dessemmmm

ya kızlar yemekli falan bi davetmi daha hoş kızlar yoksa düğün yapıp kurtları dökmek mi yaklaştıkça üfünet basıyo ya sizde varmı panikleme olayı

ya kızlar yemekli falan bi davetmi daha hoş kızlar yoksa düğün yapıp kurtları dökmek mi yaklaştıkça üfünet basıyo ya sizde varmı panikleme olayı

ben düğün sevmiyorum ama horonda etmek istiyorum
bunun için nikah kıyılcak ardından yakın akraba ve arkadaşlarla yemeğe gidip eğlencez
tabi maddiyat izin verirse
böyle biş yapabilrsin

Bizde nikahtan sonra arkadaşlarımızla eğlenceli bir yemek düşünüyoruz ama belirli bir yer bulamadık daha. Aslında Beylerbeyi Polis Evine,Çamlıca Dilek Restaurant'a , Çamlıca Hacegan'a , Çamlıca Clup Torch 'a hepsine çok çokk yakınım ama bir türlü karar veremiyoruz yahuu..

polis evi, dilek, hacegan fiyat acısından uygun
torch daha pahalı
ben dileği pek sevmedim ama resimlerini gördüm sadece ama ısınamadım işte

Bende 26-27 senedir Beylerbeyi ve Çamlıca'yı görmekten bıktım. Ondan karar veremiyorum tatlişim..

Bende 26-27 senedir Beylerbeyi ve Çamlıca'yı görmekten bıktım. Ondan karar veremiyorum tatlişim..

bende sürekli görüyorum ama yakın olması daha iyi diye düşünüyorum
aslında biyer beğendim süper ötesi
beykoz tarafında tam kır düğünü için
ama kişi başı 70 ytl

bende sürekli görüyorum ama yakın olması daha iyi diye düşünüyorum
aslında biyer beğendim süper ötesi
beykoz tarafında tam kır düğünü için
ama kişi başı 70 ytl

Canım işte sorunda burda. Biz sadece 20-25 kişi eğlenceli yemeğe gideceğiz. Senin dediğin yerlerde genelde 100-200 kişilik düğün organizasyonları yapılıyor dimi. İşte ben öyle bir yer istemiyorum

evet canım kalabalık organizasyonlar oluyor
ay ne güzel 20 25 kişi
şimdi ben dedim ya yakın akraba ve arkadaşlar
benim sırf baba tarafım 1. dereceden akrabalarım 23 kişi :roflol:

yinede ne bilim belki görmek isteyen olur

taç düğün salonu :KK43:

biz baktık taç düğün salonuna inan canım git ba zaten ,göründüğü gibi herşey güzel değil,tamam hakikaten şık ama çok basık,bodrum katı gibi zaten aşağı iniyorsun merdivenlerden,sinevizyon falan herşey dahil 4500 dedi ama işte 4000 e de inerim dedi ama çok hayal kırıklığına uğramıştm,biz bir liste yapmıştık düğün salonu hepsine gitmiştik tek tek ,bak şölen düğün salonu var o yinede içlerinde güzeldi,bir de piramit restorant var ama o da yemekli mecbur,sadece h.içi kokteyl tarzı olabiliyor,ama neyseki bizde hallettik orduevi tuttuk 400 kişilik 6 mlyar ve sadece pasta değil kokteyl tarzı tabak gelcek herkese,masa süslemeleri,içecekler,orkestra herşey onlara ait,ve gerçekten nişanlımında benmde içimize sinen bi mekan oldu,inşşallah herkes gönlüne göre bir yer bulur..:Saruboceq:

X