Mürdüm rengi dolaplarım.

minikuxsx

evdeyim ama net yok :(
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
202
2
35
arkdaşlar dolaplarımı mürdüm rengi yaptırdım ..henüz bitmedi.. yalnız aklımda bazı soru işaretleri var..? şimdi mutfak halımı düz elma yeşili düşünüyorum.. mutfak ile birleşik olan balkonumu da pembeye boyatmak, tüllerimi iplikli tül ve yeşil, ve tekli turuncu koltuklarla farklı oturma alanı oluşturmak istiyorum .. yani elma yeşili halı, bolkon kısmını duvarlar canlı pembe,tüllerimi yeşil, tekli koltuklarımıda turuncu veya farklı renkler .. dolabım rengini ve koltuk modelini ekledim.. mutfak dolabım bittiktenten sonra resimleri paylaşıcam.. fikirleirnizi bekliyorum arkdaşlar..renkler konusunda... lütfeeeen
Eki Görüntüle 8169

Eki Görüntüle 8115

Son düzenleme:
hımmm çok güzel bi zevk
bende yatak örtümü perde fonlarım mürdüm renginde herkes bayılıyor bu renge
en çok uyum saglayan diger renkler ise pembe lila ve açık altın rengi diye düşünüyorum
sarıda olabilir aslında

güzel renk.ben bayılırım zate mor tonlarına.çok şık gösterio.ama biraz daha büyük foto koysaydın keşke.

bence canım yeşil ve turuncu çok alakasız olur karman çorman olur,

kullanacağın renkler mürdüm ,pembe ve lila bence

cnm bu rengin renk skalasındaki karşılıgı sarı dır.yani zıt rengi.genelde dekorasyonda zıt renkler secilir ama göz zevki de var tabi.ama bence pembeyi hiç kullanma illede yesil ve turuncu olacak diyosan ikisinden birini sec.bi de benm benim naçizane fikrim morla gri çok ama çok güzel uyuyo özellikle gümüşe yakın parlaklıkta olanlar.koltuklarnı o renk düşünebilirsin.yerimseniben

bence mora en iyi giden renk yeşil,şöyle fıstıki bir yeşil,mor ve yeşil kombinasyonuna çok rastladım dergilerde falan hepsi de oldukça güzeldi,resmini eklediğin koltukları da daha önce mağazada gördüm çok şeker,küçük bir oturma köşesi için çok uyumlu olur bence..

ilgi ve alakanızdan dolayı çook tşkkr ederim arkadaşlar.. size bi kaç örnek resim gösteriyim zıt renklerle.. yeşil ve pembe olmaz diyen arkdaşlarım için. yeşil ve sarı güzel oluyo mürdüm le:eek: yine de sizin fikirleirniz benim için önemli çok sağolun cnmlarım..

Abla valla çok güzellmiş evinn :)
Zevklisinn süper uymuş hepsi :)
Güle güle kullanın :)

vaalla canım sen daha iyi bilirsin çünkü sen yakından görebiliyorsun herşeyi ama ben resimden gördüğüm kadarıyla bu renk dolaplara yeşil gerçekten hiç gitmez.zaten iki resim varya yeşil koltuk ve yeşil küvet(sanırım) olan fotodada hiç gitmemiş.bencede sarı iyi olur ama ben pembede olur diyorum. bide bi foto koymuşsun yine örnek olsun diye,hani perde varya dik şeritli orda bak mor ve mavi çok yakışmış.kısacası bence yeşilden vazgeç.tabii bu benim düşüncem.

bence üç rengi geçme seçtiğin üç ana renk eşliğinde döşe mürdüm turuncu ve yeşil çok güzel ama pembe de var diyorsun bilemiyorum ki iyi olur mu sadece mürdüm ve elma yeşili kullansan olmaz mı bence daha güzel

yeşil ve turuncu kullancam arkdaşlar başka da bişi kullanmıycam :KK43: kafam çok karıştı zaten.. ilginizden dolayı tşkkr ederim hepinize...

X