Saç Rengi ve Saç Boyama soğan kabuğu rengi

SalvaMea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2007
760
4
saçlarım şuan kumral soğan kabuğu rengi yapmayı düşünüyorum..
önerebileceğiniz bir marka ve numara varmı ??
kullanan ve memnun kalan kalmayan fikirlerinizi yazarsanız sevinirim ..:)

kızlar o soğan kabuğu evde biraz zor tutar.saçınız boyalıysa kuaförde tam tutturabilir mi bilmiyorum:dilcikar:kızılımsı bakırımsı bi renk muhtemelen.röfleli yada açılmış saçın üzerine kızıl boyayın,o boya yıkandıkça aksın,walla soğanda oluyo kabuğudakaydirigubbakcemile3

ya evet bnde çok istiyorum kızlar yer gök aşk taki toprağın saç rengi nedir yaa? lütfennnnnnnn yardımm soğan kabuğu diyorlar ama bilemiyorumm

kızlar o soğan kabuğu evde biraz zor tutar.saçınız boyalıysa kuaförde tam tutturabilir mi bilmiyorum:dilcikar:kızılımsı bakırımsı bi renk muhtemelen.röfleli yada açılmış saçın üzerine kızıl boyayın,o boya yıkandıkça aksın,walla soğanda oluyo kabuğudakaydirigubbakcemile3

kesinlikle katılıyorum ben röflenin üstüne koyu bakır yaptırdım 5 yıkamadan sonra soğan kabuğu oldu ki millet saçımın rengine aşıktı sonra o saçı tuturmak için kuaföre gittim şuan nişanıma 5 gün kadlır ve ben sarılı turunculu bir saça sahibinin kelimenin tam anlamıyla berbat durumdayım ... ne evde dene ne kuaföre g.t hiç bir zaman o renk olmuıyor dersen ki biraz röfle kullanayım sütüne bakır atarım o zaman süper olur :KK66:

bende şimdi bal köpüğü yapmak istiyorum ama kuaförlerden o kadar soğumdum ki ne halt edicem bilmiyorum resim koyabilsemde saçımı göstersen tam bir fiyasko :KK43:(( yanda çıkan resimdeki benim o saçta benim saç rengim açılınca soğan kabuğu oluyor sarının üsütüne olduğundanda aralarda açıklıklar oluyor ve ışıltılı görünüyor... neyse inşallah isteğin olur :KK66:

X