50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Hepinize Merhaba! :KK42:
En son Afterdarkmoon adlı arkadaşın mesajını görünce güldüm kendi kendime. Ben 1.50 boyundayım kilom da 54.4 idi geçen pazar tartıldığımda :KK9:
Ben genel olarak tombiştim geçen yıl zayıflayıp 48 kiloya dek indim ancak bu yıl kpss dolayısıyla bayağı kilo aldım. Sınav nasıldı diye sormayın nolur...
Bu arada 25 yaşındayım. Yakın arkadaşımla iddiaya girdim 3 ayda 9 kilo vereceğim şu kpss bitince diye. Kazanırsam o bana elbise alacak kaybedersem kot ceket alacağım ben de ona. Baktım bu hafta tam bir moda giremedim dedim birlikten kuvvet doğar. İşte buradayım. Kot ceketi de kaptırmaya niyetim yok. :KK51:

O zaman ne yapıyoruzz ekmek,makarna,pilav,meyve suyu,cips vs. ve kolayı kesiyoruz.. Akşam 7denspnra da bişey yemiyoruz,bol bol su içip yeşil çay tüketiyoruz.. Diyetinde başarılar dilerim:21:
Günde 6-7 km yürürsen daha da iyi olur:KK3:

kizlar boyum 163. kilom 54 ama ne kadar sisman gorundugume inanamazsiniz. sanirim 45. falan olmam gerekiyor :KK43:
hafta basindan beri diyetteyim. reglim. bitsin spora da baslicam. bakalim... 😐

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de kendimi şişman buluyorum. Boy 1.64 kilo 54.9 şimdi tartildim. 2 ayda 2 kilo aldım. Hedefim 52 olmak. Göğüs yok kalça var bende. Sanırım bu yüzden şişman görünüyorum. Ama canım ya 45 senin için çok az değil mi?

O zaman ne yapıyoruzz ekmek,makarna,pilav,meyve suyu,cips vs. ve kolayı kesiyoruz.. Akşam 7denspnra da bişey yemiyoruz,bol bol su içip yeşil çay tüketiyoruz.. Diyetinde başarılar dilerim:21:
Günde 6-7 km yürürsen daha da iyi olur:KK3:

Yeni geldim aranıza . O yürüyüşü yapabilmek mesele. Şimdilik yürüyüş olmadan başlıyorum diyete. Tatilden geldim de çok yorgun hissediyorum.

Yeni geldim aranıza . O yürüyüşü yapabilmek mesele. Şimdilik yürüyüş olmadan başlıyorum diyete. Tatilden geldim de çok yorgun hissediyorum.

Olsun canım ama dinlendikten sonra muhakkak yürü çok faydası oluyor.
Sporsuz zayıflamak çatlaklara ve sarkıklıklara yok açıyor...

Olsun canım ama dinlendikten sonra muhakkak yürü çok faydası oluyor.
Sporsuz zayıflamak çatlaklara ve sarkıklıklara yok açıyor...

evet haklısın, geçen sene diyet yaparken günde 6km yürüyordum. 10 gün önce yine yürüyeyim dedim yolda bayılıyordum nerdeyse, bir de yalnızdım, korktum. bu arada 600 gr ödem atmışım dünden beri. 53 lere düşsem mutlu olucam. 53,9 bile mutlu edecek beni :)

Merhabaa arkadaşlar! Çok teşekküre ederim Afterdarkmoon arkadaşım. İnşallah hepimiz hedeflediğimiz kiloya ulaşırız sağlıkla. Her gün olmasa da genelde yürümeye çalışıyorum. Malum Ramazan'dan dolayı biraz farklı oluyo öğün saatleri. Ablam diyetisyene gitmişti. Onun ramazan özel beslenme programını uygulamaya çalışacağım. Bugün buldum kağıtlarını. Bu arada geçen pazar tartışmıştım. 54.4 idim bu hafta 54e inmişim. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlaaar :)
1 yıl öncesine kadar 65 kiloydum. Dengeli beslenerek ve evde kendi imkanlarımla spor yaparak 57.5 kilo oldum. Boyum 1.67 ama yinede fazlalıklarım var ben öyle hissediyorum en azından. Hedef 52 :KK34:

Merhaba;

Arkadaşlar 30 yaşındayım ve neredeyse 15 yıldır kilom hep aynıydı ne kadar yesem de hiç değişmezdi 54 kg(idim) ve 170 boyum var. Ama son bikaç aydır nedense kilo aldım ve 59 kilo oldum. Eskiden küçücük bile göbeğim olsa sporla hemen geçerdi, ama şimdi bi türlü eritemedim bu göbeği:KK43: tam 1 ay her gün sağlam spor yaptım ve düzenli beslendim, tatlı yok, ekmek neredeyse hiç yok, ara sıra tahıllı ekmek yiyorum sadece ve 1 kilo bile veremedim. Dolayısıyla moralim bozuldu malum hava da sıcak sporu bıraktım, yemek desen yine pek yemiyorum ama düzensiz, günde 1 öğün falan çünkü geç yatıp geç kalkıyorum. İnsanlar çok yüksek kilolardan spor bile yapmadan normal diyetlerle zayıflarken ben niye beceremedim anlamadım. Sadece 4 kilo vermek istiyorum tavsiyesi olanlar yardım edebilir mi lütfen? :44:

Basligi gorunce bende sasirdim herkes 50-59 kilo nasil zayiflamak istiyor bunlar der ama isler oyle degil bende suan kilo verdim okul hayatimdan sinavlardan kaybakli 52,5 kilodayim ama boyum 172 ideal bir kilo boy ilcusu fakat su gobegim yok mu deliriyorum sizlere bu yolda basarilar dilerim arada soracagim bir sorum var. odem attirici kullanip onereceginiz bir cay karisim var midir? Tatile gidecegim cok fazla gaz ve odem problemim oluyor siz bu durumda ne yapiyorsunuz ?

Herkese merhabalar. 28 yasındayım, boyum 1.64 , kilom ise 58 . PKO olduğu için zayıflamak istiyorum. Hedefim ise 54 - 55 kilo olmak :)Bu gruba katılıp destek olmak, destek almak ve deneyimlerimizi paylaşmak iyi olabilir diye düşündüm.
Yaklaşık bir hafta başladım yediklerime dikkat etmeye. Çok fazla abur-cubur, tatlı ve unlu mamül tüketiyorum aslında.İlk hedefim onları azaltmaktı. Şimdilik iyi gidiyor.Paketlenmiş ürünleri yemiyorum, ekmeği 2 dilime düşürdüm, tatlı olarak dondurma yada meyve tüketiyorum .Normalde hiç su içmezdim şimdi dikkat ediyorum ama günde 2 lt yi bulmuyor galiba. Spor bende eksik olan konu, oldum olası hiç alışkanlığım yoktur , sizlerden biraz konuda destek bekliyorum.Hangi sporları , ne kadar süre, ne sıklıkta yapıyorsunuz ? Kilo vermenize ne gibi destekleri oldu merak edıyorum açıkcası. Yani kilo vermenizi hızlandırdı mı yoksa sadece şekle mi soktu gibi gibi :)):KK8:

Basligi gorunce bende sasirdim herkes 50-59 kilo nasil zayiflamak istiyor bunlar der ama isler oyle degil bende suan kilo verdim okul hayatimdan sinavlardan kaybakli 52,5 kilodayim ama boyum 172 ideal bir kilo boy ilcusu fakat su gobegim yok mu deliriyorum sizlere bu yolda basarilar dilerim arada soracagim bir sorum var. odem attirici kullanip onereceginiz bir cay karisim var midir? Tatile gidecegim cok fazla gaz ve odem problemim oluyor siz bu durumda ne yapiyorsunuz ?

Şişkinliğin inmesi için tuzu kesmek lazımmış, tuz suyu tutup şişiriyomuş.

Benimde boy 169cm kilom 57.5en hedefim 54 kilo.ama nasil vericem hic bi fikrim yok neden mi çünkü bugüne kadar çok zayif bir insandim.sonra kilo almaya basladim.dikkat etmezsem daha da alacaga benziyorum.ise nerden nasil baslayacagim yardimmmm:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba kızlar. burada olmak güzel daha önce 60'lı forumlarda uzun süre yazdım:)

bu konu da baya gerilere kaymış demekki 50'ler fazla zayıflamak istemiyor. olmasa da olur hani :) içim rahat etti.
lakin ben öyle direkt 50 değilim, gayet 59.5'um sınırdayım.

yarın bakarsın 60'ları yeniden görürüm.

neyse son üç gündür falan 59.5 olarak yazayım. yemeği çok kıstım. sabah ton balıklı sandviç yarım, öğlen yoğurt yulaf, akşam tekrar balık yedim. 40 dakika da eliptik yaptım. 6 km yürümüş oldum sanırım.

taze taze de buraya not alayım dedim. yarın yine yazarım artık.
hepimize kolay gelsin.

Selam kızlar tartıda 59 kiloyu gördükten sonra bende aranıza katılmaya karar verdim :KK54:
yeşil çay ve karbonatlı su içmeye başlıyorum tabi diyet ve sporla birlikte

bende 32 yaşındayım 170 boyum var 58 kiloyum vede en rahat oldugumu kilo 53-54 olmak istiyorum en azından bu kilodayken göbek problemim kalmıyor ortak ne yapabilirim diye düşünüyorum

slm 167 boyum 59 kgyum 1 hafta önce 56 kgdum ve tatilde fazla kaçırdım hatta hiç nefes almadan yiyince 3 kg geri geldi. 55-53 gibi bişey olmak istiyorum. pazartesi başlıcam sanırım :KK43:

X