60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

selam kızlar saat 11 de 1elma yedim
saat 12:30 da 1 küçük tabak sebzeli bulgur yedim ve 1 bardak ayran içtim
saat 16 da 1 elam 1 portakal yiyeceğim
saat 18 de 1 tabak etli bamya 1 tabak salata yemeyi planlıyorum
saat 20 de 1 meyve ve uyumadan önce de 1 bardak süt içmeyi planlıyorum
yaseminciğim spor yapıyosun değilmi canım biliyosun sporsuz zayıflamak hiç iyi olmuyo. spor hayat tarzımız bizim onsuz olmaz

canım hiçbir yiyecek veya içecek asla yağ yakmaz. yağı ancak ve ancak vücut yakar o da eğer gün içinde aldığı kalori yetersizse ve kas dokusunu yakmadıysa ancak yağ yakar. yağ yakmak kolay değildir. dengeli beslenme ve mutlaka spor şarttır. insan zayıf olabilir kilosu tartıda ideal olabilir ama bu onun yağ oranının az olduğu anlamına gelmez. ancak düzenli spor ve sağlıklı günlük vücut ihtiyacını tam olarak karşılayan bir diyetle gerçek yağ yakımı sağlanır. sadece diyette faydalı şeyler vardır mesela eğer mide sorunu yoksa sirkeli ballı su içmek yeşilçay veya bitki çayları vs.. bunlar ödem amaya bağırsakları çalıştırmaya yarar asla yağ yaktırmaz. limon greyfurt sirkeli ballı su şekersiz bitki çayları yeşilçay falan insülini dengeler bağırsakları çalıştırır ama yağ yaktırmaz. pekmez ve portakal kabuğunun yağ yaktırma özelliği olduğunu düşünmüyorum ancak bunu yiyerek şeker ve tatlıyı bırakan kilo verir elbette. sonuçta tatlı ihtiyacı bastırdığı için tatlı yenmez insülin dengede kalır iştah açılmaz böylece kilo verilir

anladım canım.düzenli olarak denemek lazım aslında ne de olsa tatlı yemiyoruz

kahvaltın güzel canım mandalinayı ara öğün yapsaydın iyi olurdu

teşekkür ederim canım zaten ara öğünde de saat 11 de 1 elma yedim saat 16 da 1 portakal ve 1 elma yiyeceğim sat 20 de de 1 meyve var yani meyve açısından dengeli yemeye çalışıyorum sabahları da vitamin açığını kapatıyor 1 meyve

gördüm canım maşallah foruma gelince ilk senin yazdıklarına bakıyorum zaten:90:
ayyyyyyyy canım benim kardeşim :KK70:
selam kızlar saat 11 de 1elma yedim
saat 12:30 da 1 küçük tabak sebzeli bulgur yedim ve 1 bardak ayran içtim
saat 16 da 1 elam 1 portakal yiyeceğim
saat 18 de 1 tabak etli bamya 1 tabak salata yemeyi planlıyorum
saat 20 de 1 meyve ve uyumadan önce de 1 bardak süt içmeyi planlıyorum
yasemincim her zamanki gibi harikasın valla afiyet olsun kilo olmasın sadece :KK70::nazar:
kızlar ben çıkıyorum, akşama görüşürüz, gideyim de dinleneyim biraz, hepinizi öpüyorum
Allah' a emanet ol canım:KK16:
farmasi gördüm fotolarını canım kurtulmuşsu kilolarından
evet ya spor da yapsaydım herhalde şimdiye buharlaşacaktım :KK52:
tamam tamam kızma yeni yemek yedim şimdi pazara çıkıcam ordanda kursa gidicem gelince yoğurtla meyve yerim olurmu?:18::18::KK17:

estağfirullah kızmak ne haddime ben senin bir an önce istediğin kiloya ulaşabilmen konusunda kalsiyum alımına özen göstermeni tavsiye ediyorum bitanem:KK70:

teşekkür ederim canım zaten ara öğünde de saat 11 de 1 elma yedim saat 16 da 1 portakal ve 1 elma yiyeceğim sat 20 de de 1 meyve var yani meyve açısından dengeli yemeye çalışıyorum sabahları da vitamin açığını kapatıyor 1 meyve
yaseminciğim sen işin sırrını çözmüşsün:KK9:
şimdi gidip 1 elma 1 portakal yiyeceğim kalın sağlıcakla :KK16:

afiyet olsun:nazar:

kızlar ben çıkıyorum, akşama görüşürüz, gideyim de dinleneyim biraz, hepinizi öpüyorum
görüşürüz canım:21:

ayyyyyyyy canım benim kardeşim :KK70:

estağfirullah kızmak ne haddime ben senin bir an önce istediğin kiloya ulaşabilmen konusunda kalsiyum alımına özen göstermeni tavsiye ediyorum bitanem:KK70:
benim iyiliğim için söylediğini bilmemmi burda en büyük desteğim sen oldun ben belli bir listeye uyamadığımdan sana uydum:90: kızma derken takılıyorum sana :KK70::KK70:

farmasi spor sadece zayıflatmaz. mesela sen artk diyet yapmadığın için gün aşırı yapsan veya ağırlıkla çalışsan kasların gelişir vücudun şuankinden çok daha güzel ve şekilli olur. daha fazla yiyerek aynı kiloda kalabilirsin. illa kardiyo çaışmana gerek yok ağırlıkla kas kütleni arttırır kol kaslarını göğüslerini geliştirirsin karın kaslarını ortaya çıkarabilirsin bu hem senin yaşlanmanı geciktirir hastalıklardan korur metabolizma hızını yükseltir biliyosun yaş ilerledikçe metabolizmada kas kaybına bağlı olarak yavaşlıyor o yüzden kas kütlesini arttırmak gerekiyor

hadi ben çıktım kızlar dışardada bir rüzgar var uçucam şimdi zayıfladımda artık temelli uçarım:KK60:

kızlar sizler bana pek bakmayın ben zaten hareketli bir insan olduğum için yaratılış ve mesleğim gereği düzenli spor yapmıyorum hatta spor yapmıyorum şimdilik ( okullar açıldığından bu yana )
ama dengeli beslenmeyle durumu kurtardım bir de balıketli çok sıkı etli olmam bir avantaj.
bir de arkasını getiriyorsanız benim gibi 1 - 2 çatalda ya da 1- 2 kibrit kutusunda ya da 1- 2 zeytin tanesi büyüklüğünde bırakamıyorsanız yaş pasta , çikolata,
şerbetli -sütlü tatlıları ....vs o zaman yemeyin ben istisnayım . iradenizi ve vücudunuzu iyi tanıyın ona göre davranın derim .dostça bir tavsiyedir sadece.çünkü ben kendimi iyi tanıyorum. kısıtlamalara gelemem beynim vücudum inadına direnir ve ben asla kilo veremezdim biliyorum ben bunu hayata yaydım bu iş tamam oldu . sonsuz şükürler olsun Rabbim' e....

Son düzenleme:
farmasi spor sadece zayıflatmaz. mesela sen artk diyet yapmadığın için gün aşırı yapsan veya ağırlıkla çalışsan kasların gelişir vücudun şuankinden çok daha güzel ve şekilli olur. daha fazla yiyerek aynı kiloda kalabilirsin. illa kardiyo çaışmana gerek yok ağırlıkla kas kütleni arttırır kol kaslarını göğüslerini geliştirirsin karın kaslarını ortaya çıkarabilirsin bu hem senin yaşlanmanı geciktirir hastalıklardan korur metabolizma hızını yükseltir biliyosun yaş ilerledikçe metabolizmada kas kaybına bağlı olarak yavaşlıyor o yüzden kas kütlesini arttırmak gerekiyor
arkadaşım sen bu spor işiyle profesyonel olarak ilgilenmelisin bence mesela spor salonu falan bayanlara yönelik açabilirsin

arkadaşım sen bu spor işiyle profesyonel olarak ilgilenmelisin bence mesela spor salonu falan bayanlara yönelik açabilirsin

canım insanlar sporu sadece zayıflama aracı olarak görüyorlar. çoğu düzenli yapmıyo sıkılıyo zaten. yada diyet bitince bırakıyor. o yüzden ben sporu sevmeyen insanlarla uğraşamam. sıkılıyorum öyle insanlardan. geçen bi arkadaşım saçma sapan internetten diyet bulmuş yapmış falan zayıflamış sevinip duruyodu. zorla spora başlattım bende. eşine söyledim kontrol altında tutacak onu. bacakları kolları şekilsiz tabi spor yok kiloda vermiş olcağı bu. karnında baklava kasları çıkana kadar devam dedim kendi istemiyo ama eşiyle anlaştık tamam dedi. heralde bi 2 yıl uğraşır

X