60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

aslında zayıflasan orantılı bir vücudun var belin kalçana göre baya inceymiş

Evet yani kiloluyken bile en azından belim ince duruyo ve 54-55 kilo olduğum zamanlarda oldukça güzeldi vücdum aaah ahh tekrar görücem inşallah kendimi öyle:KK66: ama tabii basen geniş olunca da yani daha çok oraya aldığımdan bi acayip duruyo:2:

yaaa sen bu kadar suyu nasıl içiyosun hiç anlamıyorum ama tebrik ediyorum vesselam:KK9::KK9:

bu arada ben de su da acayip iyi gitmeye başladım ki zaten genelde de çokiçerim bugün 2,5lt içtim su ayrıca 6 tane yeşilçay ve sabahları da bir karşımiçiyorum mısır püskülü-rezene-sinameki-mate-yeşil çay karşımı gibi onlarla da epey sıvı almışoluyorum

teşekkür ederim arkadaşım sonunda sesimi duyan biri oldu:) hıım anladım peki patates diyeti hakkında bi bilginiz varmı ben onu yapmayı düşünüyorumda

Hoşgeldin öncelikle ben de yeni geldim buraya inşallah hepberaber incecik olucaz:KK66: benim denemediğim diyet-ilaç kalmadı ama olmuyo evet yaparken o diyetleri ya da ilaçları kullanırken iyi veriliyo ama sonra daha beter çünkü sağlıklı değil o yüzden eksinlikle sağlıklı beslenme düzenini oturtmamız lazım bend eneyimlerimden bunu anladım artık yasak yok yasaklar cazip oluyo ve daha çok yeme isteği uyandırıyo ama her şeyden az yemeye alışmak lazım,ben mesela çikolata delisiyim şu ara tamamen bıraktım ama çok canım isters ebir parça tadını çıkartarak yiycem mesela, onun dışında aslında çok şanslıyım çay-kahve zaten içmem aklıma ile gelmez ekmek desen o da öyle kepekli iyiyorum şimdi bi tek kahvaltıda 2 dilim yiyiorum onun dışında yemiyorum ve ben bitki çayı çok içiyorum yeşil çay 5-6 tane günde ve ayrıca bi karışım yapıyorum sabahları kahvaltıdan sonra onu içiyorum,annem bu şekilde 1 yılda 85 kilodan 65 kiloya indi yavaş ama emin adımlarla yürüdü hergün 1saat ve sağlıklı beslendi ki 57 yaşında menapoza da gşirdi yani metabolizması yavaş aslında ama gene de verdi ben de en çok onu düşünüp gaza geliyorum.

afiyet olsun bitanem verdiğin değerli bilgi için teşekkürler
benim listeleri gördün mü yorumlarınızı bekliyorum

canim acele okudum biraz...biliyorsun benim kücük cadim pek izin vermiyo burda vakit gecirmeme..simdi uyuyo..artik rahat yazabilirim.ama her an uyanabilir..

farmasi simdi yine gördüm alintidan aksam menünü.....bence menün cok güzel..proteinli agirlikli..1 kasik pirinc almisin ama okadar önemli deyil..

slm kızlar yiyip içenlere oooohhh afiyetler olsun:)
bende size akşam yediklerimi yazayım :
3 yemek kaşığı z.yağlı fasülye
2 yemek kaşığı bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt
1 küçük parça turşu
ve salata
bende bulgur pilavina hasret kaldim..kismet olupta alamadik daha..ama yemeyin güzel canim...

kizlar brüksel lahanasi yemeyi sade yenilse bile cok tok tutuyor yani yanina ek gida olmadan...aksam yemeyi olarak ideal bir yemek ..protein de iceriyor..

beni duyan varmıı:KK4: heyyy bende geldimmmm
hosgeldin aramiza özlem..burda cok faydali bilgiler alarak saglikli ve bilincli bi sekilde sende kilo vereceksin insallah..ne acliktan nerdeyse bayilacak durum yasiyoruz burda nede sagliksiz seyler tüketiyoruz...ben nerdeyse aclik hissi yasamiyorum ..araögünleimide ihmal etmiyorum...bazi yasak seyler canimiz istediginde neler yapmamiz gerktigini ögreniyoruz.

Son düzenleme:
bi arkadas sormus tursu istah acarmi diye..bence aciyo.denedim cünkü..birde yukardaki verdigim linkte okudum..tuz istah aciyo diye..tursudada cok tuz oldugundan demekki oda istah aciyor..

kusura bakmayin kizlar..bebisimden pek vaktim olmadigi icin zaman oluyo sadece okuyorum..yazamiyorum firsat bulduguma yazmaya calisiyorum sonra kim ne yazmis. aklimda kalmiyo..

Son düzenleme:
Hoşgeldin öncelikle ben de yeni geldim buraya inşallah hepberaber incecik olucaz:KK66: benim denemediğim diyet-ilaç kalmadı ama olmuyo evet yaparken o diyetleri ya da ilaçları kullanırken iyi veriliyo ama sonra daha beter çünkü sağlıklı değil o yüzden eksinlikle sağlıklı beslenme düzenini oturtmamız lazım bend eneyimlerimden bunu anladım artık yasak yok yasaklar cazip oluyo ve daha çok yeme isteği uyandırıyo ama her şeyden az yemeye alışmak lazım,ben mesela çikolata delisiyim şu ara tamamen bıraktım ama çok canım isters ebir parça tadını çıkartarak yiycem mesela, onun dışında aslında çok şanslıyım çay-kahve zaten içmem aklıma ile gelmez ekmek desen o da öyle kepekli iyiyorum şimdi bi tek kahvaltıda 2 dilim yiyiorum onun dışında yemiyorum ve ben bitki çayı çok içiyorum yeşil çay 5-6 tane günde ve ayrıca bi karışım yapıyorum sabahları kahvaltıdan sonra onu içiyorum,annem bu şekilde 1 yılda 85 kilodan 65 kiloya indi yavaş ama emin adımlarla yürüdü hergün 1saat ve sağlıklı beslendi ki 57 yaşında menapoza da gşirdi yani metabolizması yavaş aslında ama gene de verdi ben de en çok onu düşünüp gaza geliyorum.
anneni takdir ediyorum canim,,,bu arada canin cikolata cektiginde türk kahveli süt iciyoruz biz..ama sekersiz tabi..sekeri tamamen birakman gerekecek..hugocuk arkadasimiz bu konularda cok bilgili ..diyet bittikten sonrada bazi taktiklerimiz var seker yerine pekmez..tatli isteyinde birkac alternatifler var ..burdan ayrilma sende bilgi edinirsin:KK34:

günaydın kızlar bugün kilo bildirimi yapıyoruz galiba benim başlangıç 65.5 şu anda 65.4 çok kötü bir haftaydı ama yinede vermişim 100 gr tebrikler bana dimi:KK71:

saat 7 de kahvaltı yaptım
2 dilim kepek ekmek
domates,salatalık ,yeşil biber
nane ,marul ,maydanoz
1 ceviz,3 fındık, 3 badem
1 kupa yeşil çay
5 zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 yemek kaşığı zeytinyağı
1 mandalina

şimdi de 1 sütlü türk kahvesi içiyorum :KK68:

günaydın kızlar bugün kilo bildirimi yapıyoruz galiba benim başlangıç 65.5 şu anda 65.4 çok kötü bir haftaydı ama yinede vermişim 100 gr tebrikler bana dimi:KK71:
günaydın arkadaşım ama kilo bildirimi yarın yapılıyor ve burdan yazmanız yetmiyor zuzum 24e özel mesaj atıcaksınız

arkadaslar gündüz de yazmıştım ama arada kaynadı galiba baktım baktım tavsiye vereni göremedim :KK43:

vermem gereken kilo 30 bana örnek bir beslenme listesi yazar mısınız? cidden ney neyle yenir bilmiyorum. mesela ben sanırım çok az yiyorum :S spor yapıyorum ama yememi düzenlemeden olmaz bu iş biliyorum. lütfen yardım :KK43:(

canım 30 kilo fazla bi rakam. benimde 20 kilo fazlam vardı çoğu gitti. diyetisyene gitsen iyi olur. ben diyetisyene gidiyorum

sabah kahvaltısında 1 yumurta kırdım içine yeşilsğoan doğradım. kekik ve nanede koydum çırpıp omlet yaptım 1 yemek kaşığı yağda kullandım. yanında 1 dilim peynir 1 dilim ekmek yedim. şimdi hastaneye gitcem pansumana

X