60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

günaydın hanımlar sabah tartıldım 70.600 düm 69.900 geldim ama yarın da tartılıcam daha az çıkarım diye tahmin ediyorum pazarya biraz daha geç kalkarım ondan :KK1: 15 günde 700 gr gitmiş yavaş yavaş gitsin hiç sorun değil gitsinde ne olursa olsun.akşamki menüm 1,5 kepçe tavuk çorbası,7 yk kereviz yemeği bir dilim ekmek.meyvemi ve sütlü kahvemi içtim.sabahki menüm kalkınca bir bardak ılık su bir domates kibrit kutusu peynir,4 zeytin bir dilim kepek ekmek.

günaydın hanımlar sabah tartıldım 70.600 düm 69.900 geldim ama yarın da tartılıcam daha az çıkarım diye tahmin ediyorum pazarya biraz daha geç kalkarım ondan :KK1: 15 günde 700 gr gitmiş yavaş yavaş gitsin hiç sorun değil gitsinde ne olursa olsun.akşamki menüm 1,5 kepçe tavuk çorbası,7 yk kereviz yemeği bir dilim ekmek.meyvemi ve sütlü kahvemi içtim.sabahki menüm kalkınca bir bardak ılık su bir domates kibrit kutusu peynir,4 zeytin bir dilim kepek ekmek.

günaydın canım :KK16:

tebrik ederim ne güzel zayıflıyorsun maşallah:nazar: menün de güzel canım afiyet olsun :KK16:

tebrik ederim ne güzel zayıflıyorsun maşallah:nazar: menün de güzel canım afiyet olsun :KK16:

günaydın yasemin_87_87 teşekkür ederim canım baya bi süredir veremiyordum ama olsun hiç bir zaman acele etmedim ağır ağır vereyim daha iyi olur geriye alcak olursamda ki inşallah almam çabucak almam yavaş yavaş alırım.

sabah kahvaltısında 1 yumurta kırdım içine yeşilsğoan doğradım. kekik ve nanede koydum çırpıp omlet yaptım 1 yemek kaşığı yağda kullandım. yanında 1 dilim peynir 1 dilim ekmek yedim. şimdi hastaneye gitcem pansumana

hugocuk kepek unlu bir krep tarifi verdi teyzem 1 yemek kaşığı kepek un,2 yumurta,1 fincan süt,1 çay kaşığı tarçın tavayı çok az yağlıyorsun altı pişince ters çeviriyorsun bunu haftada bir uygulamayı düşünüyorum kahvaltıda

günaydın yasemin_87_87 teşekkür ederim canım baya bi süredir veremiyordum ama olsun hiç bir zaman acele etmedim ağır ağır vereyim daha iyi olur geriye alcak olursamda ki inşallah almam çabucak almam yavaş yavaş alırım.

evet canım ben de öyle düşünüyorum sağlıklı zayıflayalım da geç kilo verelim zaten hızlı verilen kilolar tekrar alınıyor

günaydın kızlar

sabah 60 mekik çektim mekik sehpasında
15 dakika kadar da dans ettim
duşumu aldım anneme kahvaltıya davetliyim
açken 400 ml su içtim 1 adet kuru kayısı yedim
kahvaltımı nasip olursa eve gelince yazarım artık hoşçakalın kaçamaksız gün diliyorum herkese:KK9:

anneni takdir ediyorum canim,,,bu arada canin cikolata cektiginde türk kahveli süt iciyoruz biz..ama sekersiz tabi..sekeri tamamen birakman gerekecek..hugocuk arkadasimiz bu konularda cok bilgili ..diyet bittikten sonrada bazi taktiklerimiz var seker yerine pekmez..tatli isteyinde birkac alternatifler var ..burdan ayrilma sende bilgi edinirsin:KK34:

Evet onun sigarayı bırakması da sağlıklı beslenme alışkanlığı edinesi de taktir edilirnitelikte umarım ben de ona çektiğimi ispatlarım kendime:KK69: evet sütlü türk kahvesi çok mantıklı gerçekten çok da severim şeker zaten hiç tüketmiyorum çay-kahve normalde de pekiçmediğimden kolay oluyo bitkşi çayularına özellikle yeşilçaya ağırlık verdim, meyveyle şeker ihtiyacımı karşılamaya çalışıyorum ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Buarada sabah menüm: 2 dilim kepekli ekmek 1 kibrik kutusu peynir bol salatalık domates (çay içmedim ama uyandığımda küçük bir bardak light süt içmiştim) şuanda da bitki çayı karışımımı yudumluyorum herkese sağlıklı ve daha da incecik olduğumuz bir gün diliyorum:KK16:

X