60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

hugocuk kepek unlu bir krep tarifi verdi teyzem 1 yemek kaşığı kepek un,2 yumurta,1 fincan süt,1 çay kaşığı tarçın tavayı çok az yağlıyorsun altı pişince ters çeviriyorsun bunu haftada bir uygulamayı düşünüyorum kahvaltıda

Ben de dün öğlen bol tze soğanı ve dereotunu harmanladım ve haşlanmış tavuk üzerine serpiştrdim kırmızı biber karabiber ve çok az tuz ekledim çok doyurucu ve lezzetli oldu dereotu zaten çok ciddi bir tokluk hissi veriyormuş yani böyle bir özelliği varmış yemeklerden önce 1 yemek kaşığı yiyin diyor uzmanlar hem faydalı hem de tok tutuyormuş ben çok da severim z.yağlı baklayla ve taze soğanla salatası çok güzel oluyor.

Buarada bir tarif daha vericem nar-maydonoz-çok az nar ekişisi ve köftelik bulgurla yapılan bir salata bi kaşık bulgur çiğ olarak konuyor içine maydonozlar ince kıyılıyor ve nar taneleri ekleniyor hepsi karıştırılıyor çok az tuz konabilir ama ben koymuyorum zaten narın tadı maydonozla karışınca tuz ihtiyacı hissetmiyorum.tbaii damak zevkinize uyar mı bilmeme ama ben çok seviyorum tavsiye ederim:KK61:

kepek veya tam buğday unundan hamur hapıp açıp içine roka marul ıspanak lor neli seviyosanız gözleme yapabilirsiniz arada ama her zaman değil. 1 yemek kaşığı ile pişirirsiniz.

kepek veya tam buğday unundan hamur hapıp açıp içine roka marul ıspanak lor neli seviyosanız gözleme yapabilirsiniz arada ama her zaman değil. 1 yemek kaşığı ile pişirirsiniz.

Hugocuk valla süpersin ben bazen ne yesem diye düşünüyorum burdan epey tarif alırım artık ben de bişeyler deniyorum güzel oldukça yazarım size çok gaza gelmiş durumdayım inşallah hep böyle gider de veririm fazla kilolarımın hepsini tabii hepimizin için de geçerli bu dileğim:KK16: ben bugün öğlen tavuk ızgara yapıcam salata ile ama akşam sebze yemeyidüşünüyorum akşamları et zor sindiriliyomuş akşam sebze ağırlıklı öğlen et-tavuk ağırlıklı yenmeli diye okumuştum??

Hugocuk valla süpersin ben bazen ne yesem diye düşünüyorum burdan epey tarif alırım artık ben de bişeyler deniyorum güzel oldukça yazarım size çok gaza gelmiş durumdayım inşallah hep böyle gider de veririm fazla kilolarımın hepsini tabii hepimizin için de geçerli bu dileğim:KK16: ben bugün öğlen tavuk ızgara yapıcam salata ile ama akşam sebze yemeyidüşünüyorum akşamları et zor sindiriliyomuş akşam sebze ağırlıklı öğlen et-tavuk ağırlıklı yenmeli diye okumuştum??

ben öğlen et akşam sebze yiyorum. mesela yine kepek undan kuru meyveli kek yapabilirsin. şeker yerine pekmez koy. yağın sıvı yağ olsun. yarım çay bardağı falan.

ben öğlen et akşam sebze yiyorum. mesela yine kepek undan kuru meyveli kek yapabilirsin. şeker yerine pekmez koy. yağın sıvı yağ olsun. yarım çay bardağı falan.

Yaa evet tatlı ihtiyacı için mantıklı bir de ben yalnızca sabah 1 ya da 2 dilim kepekli ekmek yiyorum diğer öğünlerde ihtiyaç duymuyorum ekmeğe o yüzden arada böyle şeylerden az miktarda yiyebilirim normal öğündeki ekmek hakkımı böyle kullanırım hem tatlı da yemiş olurum:KK56: peki sen daha önce de kilo alıpğ verdin mi belkşi yazmışsındır ama sayfa sayısı çok olunc gözümden kaçmış olabilir kusura bakma yani nasıl bir kilo alıp verme sürecin var biraz da motivasyon olmasıiçin soruyorum :KK69: ben mesela hiç bir zaman 65 üstü olmamıştım ama 55-65 arası çok gidip geldim şimdi bi de evde olunca iyice abarttım artık düzen istiyorum ve sağlık en önemlisi

canım çok merak ettim anlatsana napıyosun o cihazla nasıl kullanılıyo ne işe yarıyo

tatlım bu cihaz titreşim veriyor sen de bandının üzerine çıkıp fazla zor olmayan kültürfizik hareketleri yapıyorsun.tüm numara bunları titreşim eşliğinde yaptığın için kasların saatlerce spor yapmışsın gibi defalarca kasılıp gevşiyor.dayanmak zor baya bir zorluyor seni.ana alışınca sorun yok güzel güzel terletiyor yanında hoca var sürekli sana yardım ediyor suyunu bile getiriyor

günaydın kızlar
dünden beri pek keyfim yok fazla birşey yiyemedim o yüzden.
akşam yemeğim 2 adet köfte
biraz yoğurt ve dereotu
1 adet muz

sabah kahvaltım:
1 bardak süt
1 dilim kızarmış kepekli ekmek
1kk peynir
2 adet bisküvi

spora gittim iyice tıkandım birsürü suyu da içince
artık öğleye adam gibi bişeyler yerim

saat 7 de kahvaltı yaptım
2 dilim kepek ekmek
domates,salatalık ,yeşil biber
nane ,marul ,maydanoz
1 ceviz,3 fındık, 3 badem
1 kupa yeşil çay
5 zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 yemek kaşığı zeytinyağı
1 mandalina

şimdi de 1 sütlü türk kahvesi içiyorum :KK68:
aceba zeytinyagini biraksan dahami iyi olur..zaten ceviz badem findikta yag var..zeytindede yag var peynirdede biraz yag oluyo zaten..ekmeyin büyüklügü ne kadar bilmiyorum ama 1 dilim olsa azmi olur..mandalinayida belki araögün olarak yiyebilirsin..

herkese günaydın, umarım iyisinizdir kızlar :)
dün akşam misafirlikteydik, 1dilim kedi dilli pasta yedim :KK43:( ama ne zamandır böyle tatlı yemiyodum, bi seferlik bi kaçamak oldu
sonra da 1 mandalina, yarım portakal yedim
bu sabak kahvaltıyı geç yaptım, küçük yağsız kaşalı tost ve azıcık reçel, salatalık yedim
az önce de lipton yemek sonrası içtim bitane, içinde sinameki olmaması güzel bişi

ya benim haftasonu bütün düzenim bozulıuyor, siz ne güzel erkenden kalkmışsınız
ama ben kalkamıyorum yaa :KK43: ama napim h.içi çok yoruluyorum, haftasonu da uyumak istiyorum o yüzden

neyse kızlar, ben çıkıyorum şimdi, işim var şimdi, herkese bol su içmeli ve kaçamaksız bir gün diliyorum
sonra görüşürüzz

Yaa evet tatlı ihtiyacı için mantıklı bir de ben yalnızca sabah 1 ya da 2 dilim kepekli ekmek yiyorum diğer öğünlerde ihtiyaç duymuyorum ekmeğe o yüzden arada böyle şeylerden az miktarda yiyebilirim normal öğündeki ekmek hakkımı böyle kullanırım hem tatlı da yemiş olurum:KK56: peki sen daha önce de kilo alıpğ verdin mi belkşi yazmışsındır ama sayfa sayısı çok olunc gözümden kaçmış olabilir kusura bakma yani nasıl bir kilo alıp verme sürecin var biraz da motivasyon olmasıiçin soruyorum :KK69: ben mesela hiç bir zaman 65 üstü olmamıştım ama 55-65 arası çok gidip geldim şimdi bi de evde olunca iyice abarttım artık düzen istiyorum ve sağlık en önemlisi

canım ben eylül ayında başladım. eylülün ortalarıydı. o zaman 83 kiloydum. şimdi 70 falan. diyetisyene gidiyorum ayda bir. 62 kiloya kadar devam edicem

tatlım bu cihaz titreşim veriyor sen de bandının üzerine çıkıp fazla zor olmayan kültürfizik hareketleri yapıyorsun.tüm numara bunları titreşim eşliğinde yaptığın için kasların saatlerce spor yapmışsın gibi defalarca kasılıp gevşiyor.dayanmak zor baya bir zorluyor seni.ana alışınca sorun yok güzel güzel terletiyor yanında hoca var sürekli sana yardım ediyor suyunu bile getiriyor

evet canım dün baktım netten. ev için olanı 6 bin liraymıış. çok pahalı. pekçok ünlü kullanıyormuş

aslinda bende haftasonlari gec kahvalti yapiyorum ama benim yumurcaklar uyartti..kahvalti yapmak istediler...beraber kahvalti yaptik saat 8 de......

3 dilim kitir ekmek yedim..2 kk büyüklügünde light peynir..3 zeytin 1 parca kirmizi paprika 1 orta büyüklükte domates..5 badem 1 kupa yesil cay..

X