60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bende bugün geç kalktım. eşimin tatili olduğu için sabah 8 de kalktım normalde 6 yı 20 geçe kalkarım hep.

daha öğle yemeği yemedim, acıkmadım çünkü, nh.sonu öğünlerim kayıyo zaten hep benim
az önce yarım çay bardağı filtre kahve içtim sütle tatlandırılmış
içtiğim su 1.5lt oldu heralde sabahtan beri :)
su içemeyenler hadi su içmeyee :)

canım ben eylül ayında başladım. eylülün ortalarıydı. o zaman 83 kiloydum. şimdi 70 falan. diyetisyene gidiyorum ayda bir. 62 kiloya kadar devam edicem

Çok iyi valla maşallah tebrik ediyorum seni 2,5-3 ay gibi bir sürede 13 kilo çok iyi umarım dilediğin kiloya ualşırsın en sağlıklı şekilde ve ben de bu bilgilerle daha da gaza gelerek kendi hedefime ulaşırım inşallah:KK69:

Kızlar öğlen yemeğimi yemiş bulunmaktayım hatta 2 fincan yeşil çayımı da içtim üstüne:KK76:

4 yemek kaşığı mantarlı tavuklu sote(gögüs tavukla ve çok az z.yağı ile yapılmış)
bir kase dereotlu light yoğurt

şimdilik böyle kızlar bu arada bitki çaylarını saymazsam yani nomal içtiğim su 1,5lt oldu herkese kolay gelsin:KK54:

biliyorsunuz polar kıyafetler insanı dahada kilolu gösteriyor. biraz önce pazarda fellik fellik gezerken çok güzel bir polar üst gördüm kapşonlu. acaba yakışırmı dedim. sonrada dedimki şimdi yakışmasa sonra giyerim dedim aldım. adidasın standart beden badisinide aldım. eve geldim bi giydim cuk oturdu valla. hatta polar sıkmadı hiç. üstelik standart bedendi. şık durdu. sıkmadı gayet rahat oldu :KK66: . eski kıyafetlerim bol geliyo artık hoş durmuyo. bende yeni ciciler aldım geldim şimdi

merhaba kızlar annemden geldim orada yediklerimi içtiklerimi yazayım

sabah kahvaltım

yarım simit
2 kk bükme
1 kk pide
5 dilim domates
1 yeşil biber
4 zeytin
yarım kk peynir
1 ceviz
3 tatlı kaşığı annemin yaptığı kuşburnu marmelatı ( çok hafif çok az şekeri elinden gelse şekersiz yapacak annem:KK9:)
1/ 4 haşlanmış yumurta
1 hurma
200 ml çok açık çay

bu görselden bükmenin ne olduğunu bulabilirsiniz

Ispanaklı Bükme - Tatlı Aşkım

biliyorsunuz polar kıyafetler insanı dahada kilolu gösteriyor. biraz önce pazarda fellik fellik gezerken çok güzel bir polar üst gördüm kapşonlu. acaba yakışırmı dedim. sonrada dedimki şimdi yakışmasa sonra giyerim dedim aldım. adidasın standart beden badisinide aldım. eve geldim bi giydim cuk oturdu valla. hatta polar sıkmadı hiç. üstelik standart bedendi. şık durdu. sıkmadı gayet rahat oldu :KK66: . eski kıyafetlerim bol geliyo artık hoş durmuyo. bende yeni ciciler aldım geldim şimdi

güle güle güzel günlerde giy canım :KK9::nazar:

güle güle güzel günlerde giy canım :KK9::nazar:

sağol canım. kot falan daha hiç almadım dedşm iyice gitsin kıyafetler o zaman alırım dedim.eskiden kalma kotlarım var daha hiç giyilmemiş zayıflayınca onları giyebiliyorum. evde giymek için eşofman kapşonlu şeyler alıyorum hep standart beden artık.

öğlen yemeğimde gene annemdeydim hemen menümü yazıyorum

1 kase haşlama et çorbası ( adını ben uydurdum ama googleden da girdim böyle birşey varmış:KK9: görselini aşağıya ekliyeceğim bakabilirsiniz )
etin miktarı 4-5 yemek kaşığı kadardı.
http://ruyalarla.blogcu.com/haslama-et-corbasi/45789511
1 adet sadece bulgurla yapılmış çiğ lahana sarması ( annem çok sever pişirmemiş pirinç koymamış soğuk yemek için yapmış güzel de olmuş)
yarım kıtır ekmek
yarım soğan
1 küçük kornişon
1 küçük parça biber turşusu
4 yemek kaşığı yoğurtlu ev makarnası ( evde kesilmiş)
200ml su

Son düzenleme:
sağol canım. kot falan daha hiç almadım dedşm iyice gitsin kıyafetler o zaman alırım dedim.eskiden kalma kotlarım var daha hiç giyilmemiş zayıflayınca onları giyebiliyorum. evde giymek için eşofman kapşonlu şeyler alıyorum hep standart beden artık.

çok güzel canım :13:

cicişler bende 3yemek kaşıgı patates püresi
1 dilim ekmek 1 kase çorba ve salata canım nasıl bugün daha hafifim sanki

kızlar listelerime yorumlarınızı bekliyorum her türlü yoruma açığım canlar

X