60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

iyi akşamlar herkese :KK16:
saat 16 da 1 elma 2 mandalina yedim
saat 18 de sebzeli (bezelye,kabak,havuç) kepekli makarna ve 1 kase cacık yedim
saat 20 de 1meyve yemeyi ve uyumadan önceden 1 bardak süt içmeyi planlıyorum

yalnız salatana 1 tatlı kaşığı zeytin yağı ekle ki canım A D E K VİTAMİNLERİ GİBİ yağda çözünen vitaminlerden yararlanabilesin

Aslında şöyle ki ben genelde 9 gibi yemek yiyebiliyorum çünkü erk arkadaşım o saatte işten çıkıyo ve yalnız yemek istemiyo o yüzden ben o gelmeden ki az önce yedim yemek gibi olan kısmını yiyip, onunla da salata-yoğurt-meyve gibi şeyler yemek niyetindeyim ki o saatte yemek yemiyim ama onunla da masaya oturayım yani hugocuk da sağolsun böylebir çözüm önerdi bakalım deniycez bugün:KK56:

hayırlı akşamlar kızlar..sıteye boyle arasırada bakabılıyorum..cvp yazamasamda okuoyorum ıletılerı:KK34:

Okudum ben ve pekçok kısmına hak veriyorum aslında bence bizim şuan uyguladığımız sistem de biraz böyle yani acıktıkça ve doyana kadar yiyioruz midemiz genişlediği için bugüne kadarki aşırı yemelerden doyma sınırımız bence biraz ilerdeyanibiz tedavi sürecinde olduğumuzdan biraz aç kalarak yemekten kalkıp midemizi normal boyutuna getiriyoruz sonrasındaysa zaten istediğimiz şeylerden ama doyacak kadar ve acıktıkça yiyerek deva edicez bence çok bambaşka şeyler söylememiş yani doğru söylemiş ama çok farklı değil biz gördüğüm kadarıyla zaten katı diyetlere,ilaçlara v.b şeylere karşıyız insani miktarlarda yemeği yaşam tarzı aline getirme çabasındayız diye düşünüyorum ben yani mesal ben ara öğünleri de biraz midem kazınınca yiyorum.

Bence yazanlar hiöç diyet yapmamış biri için hemen uygulamaya geçilecek gibi yani acıkınca ve doyana kadar yemek ama biz yıllarca o diyet senin bu diyet benim midemizi genişlettik ki bu kilolardayız midemiz normal boyutuna gelene kadar bence tam da doymıycaz belki doymamalıyız da ama bir süre sonra ki sizler başlayalı daha uzun zaman olmuş makul miktarlarla doyulduğunu görüyorsunuz zaten. Sonuç olarak güzel bir yazı ve mantıklı bir diyet sanayii oluşmuş durumda ve aslında söylenen bence sağlıklı beslenme kelime geçmese de bu kastedilmiş gibi geldi bana
çok haklısın aynı şeyi düşündüm bendeç birde insülin direnci illeti var. çoğu insanda var. doyduğunu hissetmiyorki. 1 dilim pasta yiyecek ama 1 dilimde kalmıyoki bu kişinin elinde olan bişey değilki rahatsızlık sonuçta

insülin direnci olan insanlar özellikle tatlı bişey yiyip içtiklarinde tokluk hissetmezler ve kısa zaman sonra tekrardan yemek isterler bu konuda doktor yardımı şart ama diğer şeyler doğru. birde eğer aksi ispatlanmazsa insülin direnci olanlar ömür boyuu spor artı tatlıdan şekerden uzak durmaları gerekiyor

insülin direnci olan insanlar özellikle tatlı bişey yiyip içtiklarinde tokluk hissetmezler ve kısa zaman sonra tekrardan yemek isterler bu konuda doktor yardımı şart ama diğer şeyler doğru. birde eğer aksi ispatlanmazsa insülin direnci olanlar ömür boyuu spor artı tatlıdan şekerden uzak durmaları gerekiyor
Allah korusun ya o kötü bişey evet biraz araştırmıştım,ama çok bilmiyorum detaylarını,aslında genel olarak tatlıdan ve beyaz undan uzak durmak pekçok şeyi çözüyor ve spor ama insülin direnci kötü tabii insanların elinde de değil

Allah korusun ya o kötü bişey evet biraz araştırmıştım,ama çok bilmiyorum detaylarını,aslında genel olarak tatlıdan ve beyaz undan uzak durmak pekçok şeyi çözüyor ve spor ama insülin direnci kötü tabii insanların elinde de değil

canım senin boyun ve kilon kaçtı kaç kilo vermek istiyordun. sende insülin direnci varmı

Aslında şöyle ki ben genelde 9 gibi yemek yiyebiliyorum çünkü erk arkadaşım o saatte işten çıkıyo ve yalnız yemek istemiyo o yüzden ben o gelmeden ki az önce yedim yemek gibi olan kısmını yiyip, onunla da salata-yoğurt-meyve gibi şeyler yemek niyetindeyim ki o saatte yemek yemiyim ama onunla da masaya oturayım yani hugocuk da sağolsun böylebir çözüm önerdi bakalım deniycez bugün:KK56:

dün ben önerdim sana ben bu fikri :KK9:

canım senin boyun ve kilon kaçtı kaç kilo vermek istiyordun. sende insülin direnci varmı

Benim boyum 1.60 kilom en son yani 2 hafta önce 72 idi, insülin direnciyok neyseki bende yani ciddi bir kansızlık porblemim var o dönem birsürü tets yaptırmıştım bazı kan ilaçları kullandım şimdi iyiyim çokşükür tatlı çok seviyorum ama insülin direncim yok şükürler olsun bu arada ölçlülerim çok eğlenceli:KK1: 95-74-110:KK76: nasıl sence yani aslında mesela şuan 40 beden pantolon giyiyorum likralı kumaşsa 38 giyiyorum ama üstüm genelde m beden oluyor 38 ya da yani 72 için aslında küçük bedenler ama nedense 72 yim yine de p.tesi bir tartı alıp artık kendim tartılıcam belkş de vermişimdir 2 hafta içinde çünkü her nekadar 3gündür resmen dikakt ediyor olsam da son 1 aydır yavaş yavaş alıştırma amaçlı dikkat ediyorum zaten sence nasıl durumum??

kızlar yeniden merhaba iyi akşamlar herkese akşam menüm

3 yemek kaşığı kadar haşlama hindi eti (ısıtmadım ılık çok seviyorum )
3 yemek kaşığı bamya yemeği
6 yemek kaşığı yoğurt
3 yemek kaşığı salata
3 dal tere
1 kk ekmek
2 zeytin büyüklüğünde antep fıstıklı tahin helva

yorumları bekliyorum su içmedim dün bir arkadaş yemekle birlikte içilen mideyi genişletiyormuş demişti araştırmadım fikri ya da bilgi olan varsa da paylaşırsa iyi olur. yemekten yarım saat 1 saat sonra su içmeye başlarım bir de yemekten en az 1 saat önce içiyorum suyu

Benim boyum 1.60 kilom en son yani 2 hafta önce 72 idi, insülin direnciyok neyseki bende yani ciddi bir kansızlık porblemim var o dönem birsürü tets yaptırmıştım bazı kan ilaçları kullandım şimdi iyiyim çokşükür tatlı çok seviyorum ama insülin direncim yok şükürler olsun bu arada ölçlülerim çok eğlenceli:KK1: 95-74-110:KK76: nasıl sence yani aslında mesela şuan 40 beden pantolon giyiyorum likralı kumaşsa 38 giyiyorum ama üstüm genelde m beden oluyor 38 ya da yani 72 için aslında küçük bedenler ama nedense 72 yim yine de p.tesi bir tartı alıp artık kendim tartılıcam belkş de vermişimdir 2 hafta içinde çünkü her nekadar 3gündür resmen dikakt ediyor olsam da son 1 aydır yavaş yavaş alıştırma amaçlı dikkat ediyorum zaten sence nasıl durumum??

aşırı değil 10 kilo versen balık etli olursun. 15 kilo versen çok güzel olursun canım ama merak etme başladınmı gerisi çorap söküğü gibi gelir.

aşırı değil 10 kilo versen balık etli olursun. 15 kilo versen çok güzel olursun canım ama merak etme başladınmı gerisi çorap söküğü gibi gelir.

İnşallah hugocuk inşallah bu kez gerçekten çok istiyorum sağlıklı bir yaşam tarzını oturmak ve hayatım boyunca da öyle devam etmek... burası ve sizler de çok önemli bir desteksiniz yani aslında 50 olsam dünyalar benim olur:KK69: ama tabii 53-54 olduğum zamanlr da gayet iyiydim ilk önce 10 sonra 5 daha sonra 5 daha gitse en sonda bi 2 gitsee ooo işte bu valla olmıycak şey değil insanlar ne kilolardan geliyo bu kilolara sen de çok iyi vermişsin inşallah ben de vericem inanıyorum kendime:KK3:

İnşallah hugocuk inşallah bu kez gerçekten çok istiyorum sağlıklı bir yaşam tarzını oturmak ve hayatım boyunca da öyle devam etmek... burası ve sizler de çok önemli bir desteksiniz yani aslında 50 olsam dünyalar benim olur:KK69: ama tabii 53-54 olduğum zamanlr da gayet iyiydim ilk önce 10 sonra 5 daha sonra 5 daha gitse en sonda bi 2 gitsee ooo işte bu valla olmıycak şey değil insanlar ne kilolardan geliyo bu kilolara sen de çok iyi vermişsin inşallah ben de vericem inanıyorum kendime:KK3:

verirsin kardeş olmayacak şey değil SABIR VE AZİM olduğu sürece bu işin tek düşmanı ACELECİLİK

akşam menüme yorum yok mu ?

Bence gayet başarılı daha ne olsun ve de afiyet olsun,peki sen en baştan beri böyle minik tatlı şeyler yiyo muydun yoksa zayıfladığın için ödül gibi mi öyle arad ufak tefek yiyisoun? ben de ızgara tavukla salatamı yedim 18.30 gibi ve az önce de yarım kase çorba içtim azcık salata sanırım yarım kase çorbadan bişey olmaz ne dersiniz?? ama artık bişey yemem meyve falan da yemem gün için de yemiştim zaten meyve yeteri kadar

mavliciğim günaydın canım nasılsın?
kusura bakma arkadaşım görmeden çıkmışım ancak gelebildim iyiyim canım bugün bütün gün çarşı pazar gezdim çok yoruldum ve yemeklerim çok düzensiz oldu

günaydın hanımlar sabah tartıldım 70.600 düm 69.900 geldim ama yarın da tartılıcam daha az çıkarım diye tahmin ediyorum pazarya biraz daha geç kalkarım ondan :KK1: 15 günde 700 gr gitmiş yavaş yavaş gitsin hiç sorun değil gitsinde ne olursa olsun.akşamki menüm 1,5 kepçe tavuk çorbası,7 yk kereviz yemeği bir dilim ekmek.meyvemi ve sütlü kahvemi içtim.sabahki menüm kalkınca bir bardak ılık su bir domates kibrit kutusu peynir,4 zeytin bir dilim kepek ekmek.
canım gitsinde yavaş yavaş gitsin bende bu hafta kilo veremedim heralde ama olsun almadımda kalan 5 kiloyu 5 aydada versem olur tabi daha erken vermeyi planlıyorum mesela ilk hedefim yılbaşını 53 le karşılamak inşallah verebilirim
ben akşama eşime çocuklara hamsi yapacağım
kendim dünden artan bamya yemeği ve hindi haşlama yoğurt yiyeceğim
canım nasıl gidiyor bamyayıda özledim yaaa bir ara bende yapayım canım sen niye hamsi yemiyorsun ben bugün barbun aldım yarın pişiricem yıllar önce yemiştim bugün görünce canım çekti aldım ama eve çok geç gelince pişiremedim artık yarın yiycem bugün pek sağlıklı beslenmedim ayaküstü poğaça türü oldu:KK17:oyüzden yazmıycam arkadaşlara kötü örnek olmasın

yaaa kızlar profilime albüm ekleyemedim önceden çok rahat resim yüklüyordum şimdi hata verip duruyo:95:

buseen kesinlikle tatlıyı ve şekeri ömür boyu bırakmanı tavsiye ederim. şeker alışkanlık. eğer yemezsen canın çekmez. şekerli tatlı yemezsen iştahın açılmaz varsa göbeğin gider. senelerce göbeğime çare bulamadım şekeri tatlıyı bıraktım gitti

demekki benimde göbis o yüzden gitmiyordu..bende sekeri bundan sonra tadina bile bakmicam..göbisimden dahami önemliEn Büyük KK:KK9:

kusura bakma arkadaşım görmeden çıkmışım ancak gelebildim iyiyim canım bugün bütün gün çarşı pazar gezdim çok yoruldum ve yemeklerim çok düzensiz oldu

canım gitsinde yavaş yavaş gitsin bende bu hafta kilo veremedim heralde ama olsun almadımda kalan 5 kiloyu 5 aydada versem olur tabi daha erken vermeyi planlıyorum mesela ilk hedefim yılbaşını 53 le karşılamak inşallah verebilirim
canım nasıl gidiyor bamyayıda özledim yaaa bir ara bende yapayım canım sen niye hamsi yemiyorsun ben bugün barbun aldım yarın pişiricem yıllar önce yemiştim bugün görünce canım çekti aldım ama eve çok geç gelince pişiremedim artık yarın yiycem bugün pek sağlıklı beslenmedim ayaküstü poğaça türü oldu:KK17:oyüzden yazmıycam arkadaşlara kötü örnek olmasın

sağol canım inşallah hepimiz yavaş yavaş vericez kilolarımızı

X