60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

tskler bitanem opuyorumnanaktan aynen cnm platese devam. :lepi:
Ara ogunde acikmasan bile hic olmazsa bir meyve ye, ya da bir fincan bitki cayi ic. yani aslinda oyle olmali. ama ben de pek uygulayamiyorum. kaydirigubbakcemile3
bi de fikrimce miktarini abartmadigin surece soledigin sekilde tatli yemenin bi zarari yokdur. benim fikrim tabi. dogrusu ne bilemem:)

Hımm, bitki çayı çok içerim zaten ama onu öğünden saymıyodum. Zaten öğün olarak yediklerim bazı arkadaşların bütün gün yediklerinize eşittir.kaydirigubbakcemile3

sanırım öyle bişey oldu canım ama neden bu kadar sık oluyo bunu anlamıyorum.. sıkıntıdan ölecektim saatlerdir kaydirigubbakcemile3
bende....hep açılmıştı diye bakıyordum...
Hımm, bitki çayı çok içerim zaten ama onu öğünden saymıyodum. Zaten öğün olarak yediklerim bazı arkadaşların bütün gün yediklerinize eşittir.kaydirigubbakcemile3

a.sa.s

evet cnm bu gun kahvaltimi yapamadim. sadece bi sise activia ictim.
ama sporu fazla yaptigimi sanmiyorum. 50 dk cok mu ki?> bilmiyorumkismile :umursamaz:

Kahvaltı mutlaka ama mutlaka yapmak gerek, bir bardak süt-bir muz bile kahvaltı yerine geçebiliyor, kalp atışını artıran sporlardan birini yapıyorsak proteini kesinlikle almalıymışız.
Tabi kahvaltıyı sevmeyen biri olarak benim bunları yazmam tuhaf ama kendime de söylüyorum.:kedi:

selam kızlar uzun zamandır gıremıyordum sıtedekı sorundanmıs sanırım ben de benden kaynaklı sanıyordum gecen hafta 64.0 dım bu hafta 62.9 carsamba gunu dıyetısyende kontrolum vardı. vucut dırencım oldukca yuksek cıktı bu hasta olmamamı saglamasına ragmen kıloo vermeme engel olurmus o yuzden metabolızma hızlandırıcı bı dıyet verdı 1 hafta uygulamamı soyledı ilgilenenler varsa paylasabılırım bu arada 67.4 ıle basllamıstım 1.5 ay oldu yavas yavas pantolonlarımda hıssedıyorum gıdenlerı cok mutluyum 59 olana kadar devam :eek:

SiYaHinCiM kullanıcısından alıntı
-----------------------------26.02-----------------05.03-------------------------------12.03-----------------19.03------------------26.03

1-alakayamaydonoz----62---------------------59.7----------------------------------59.8------------------59,2
2-dardanel ton------------69----------------------68,3-----------------------------------69,4-----------------69.5----------------67.6
3-aaybis -------------------65 ---------------------64--------------------------------------64--------------------63------------------61,5
4-Busrae---------------------------------------------67------------------------------------65.5-------------------64---------------------63.5
5-bengi----------------------63----------------------62------------------------------------61.5-------------------60.5..................61
6-aylademir ---------------67----------------------66.1------------------------------------65-------------------65
8-sidelya79 ---------------66----------------------65---------------------------------------65-------------------65---------------------64
9-HayyaL ------------------61.5-------------------61,5-------------------------------------??-----------------61.3------------------ 60.9
10-kenyaa ----------------60,5-------------------59.5-------------------------------------59-------------------58
11-excity ----------------- 65,2--------------------65,0-----------------------------------64.4----------------64.1
12-siyahincim------------67-----------------------65.7-----------------------------------65.2----------------63.7-------------------63.4
13-cancerwarrior -------63-------------------------63------------------------------------61.8----------------??
14-dhs ---------------------67,5 ---------------------64?----------------------------------63-------------------64............62.9
15-selensu82 -----------64-------------------------62------------------------------------60--------------------59
16-tatliruya --------------63-------------------------??------------------------------------61.3-----------------61
17-fairylike ---------------62.8----------------------62.3---------------------------------61,5----------------61.4
18-spect-------------------62-------------------------61------------------------------------60,6----------------??
19-author----------------------------------------------65.6---------------------------------64.8-----------------??
20-pembepanter ----------------------------------------------------------------------------68------------------66.2.
21-semos20--------------------------------------------------------------------------------------------------------62,5-------------------62
22-d-gabbana------------63,2------------------------------------------------------------------------------------60, 8

selam kızlar uzun zamandır gıremıyordum sıtedekı sorundanmıs sanırım ben de benden kaynaklı sanıyordum gecen hafta 64.0 dım bu hafta 62.9 carsamba gunu dıyetısyende kontrolum vardı. vucut dırencım oldukca yuksek cıktı bu hasta olmamamı saglamasına ragmen kıloo vermeme engel olurmus o yuzden metabolızma hızlandırıcı bı dıyet verdı 1 hafta uygulamamı soyledı ilgilenenler varsa paylasabılırım bu arada 67.4 ıle basllamıstım 1.5 ay oldu yavas yavas pantolonlarımda hıssedıyorum gıdenlerı cok mutluyum 59 olana kadar devam :eek:

özlettin kendini...evet bir süredir sitede sorun var....tebrikler canım...metabolizma hızlandırıcı diyetini merak ettim...paylaşabilir misin?

sabah: ac karnına 1 greyfurt suyu(kabızlık problemı olanlar ıcmeyebılır)
100 gr yagsız tuzsuz peynır(2 kk na karsılık gelıyor)
1 domates salatalık(tuzsuz)
1 dılım kepeklı ekmek şekersız cay
veya
1 bardak sut 3 4 kasık kahvaltılık gevrek, yulaf ezmesı
kusluk: 1 adet portakal veya kıvı
ögle: 1 tabak sebze yemegı
200 gr kaymaksız yogurt
1 dılık kepeklı ekmek
1 porısyon salata tuzsuz 1 kasık yaglı
ikindi: 2 adet portakal veya kivi
aksam: 200 gr balık salata(3 gun)
200gr et(2 gun)
200 gr tavuk(2 gun)
hepsıyle bırlıkte 1 dılım kepeklı ekmek
gece 1 adet portakal veya kıvı

her ogun sonrasında 2 bardak su
balıklı 2. gunum bakalım ne olcak ama sankı bagırsaklar uzerıne olumlu bı etkısı oldu bu dıyetın yılların bagırsak problemlısı ben bıle iyi hale geldım:)) bunu burda soyledıgıme ınanamıyorum akannehir

sabah: ac karnına 1 greyfurt suyu(kabızlık problemı olanlar ıcmeyebılır)
100 gr yagsız tuzsuz peynır(2 kk na karsılık gelıyor)
1 domates salatalık(tuzsuz)
1 dılım kepeklı ekmek şekersız cay
veya
1 bardak sut 3 4 kasık kahvaltılık gevrek, yulaf ezmesı
kusluk: 1 adet portakal veya kıvı
ögle: 1 tabak sebze yemegı
200 gr kaymaksız yogurt
1 dılık kepeklı ekmek
1 porısyon salata tuzsuz 1 kasık yaglı
ikindi: 2 adet portakal veya kivi
aksam: 200 gr balık salata(3 gun)
200gr et(2 gun)
200 gr tavuk(2 gun)
hepsıyle bırlıkte 1 dılım kepeklı ekmek
gece 1 adet portakal veya kıvı

her ogun sonrasında 2 bardak su
balıklı 2. gunum bakalım ne olcak ama sankı bagırsaklar uzerıne olumlu bı etkısı oldu bu dıyetın yılların bagırsak problemlısı ben bıle iyi hale geldım:)) bunu burda soyledıgıme ınanamıyorum akannehir

teşekkürler canım...eminim bende dahil bir çok arkadaşımıza faydalı olacak..

diyetisyenin nerde?fiyatı nasıl?neler napıyor?ayy..çok soru sordum...

sultanbeylıde saygı hastanesıne gıdıyorum ben 40 tl alıyo ama 1sefer alırsa 2. sefer kontrol olarak kabul edıyo ve almıyo kontrolde sadece kılomu tartıp degısmesı gerekenlere bakıyo cıplak topukla tartıya cıkartmıyo bu da benım ısıme gelıyo motıvasyonumu artırıyo 2 hafta 3 haftada duruma gore gıdıyorum cok kılo verdırme taraftarı degıl ılerde ev kuracagımı anne olacagımı ve sofrayı bunları alıskanlık halıne getırerek hazırlamam gerektıgını soyluyo mesela sofraya surahı koymayı alıskanlık halıne getır dıyo sofradan kalkıp su almak zor gelır ama masada durursa ıcersın dıyo yemekten once ve yemek sırasında ıcılen su mıdeyı doygun hale getırır yemek sonra ıcılen su da hazmı kolaylastırır dıyo ben de bu bakıs acsını olusturmaya calısıyorum 3 hafta sonraya randevu verdı ve artık kılo korumaya gırerız dedı zamanla uyguladıkca da kılom otururmus bu yuzden doktora guvenıyorum aynı sekılde arkadasım benden once gıttı ıdeal kıloya gelınce artık gelmene gerek yok dedı ve arkadasım sadece duzenlı yemeyle hala yavas yavas kılo verıyo darısı basımıza ayyy ne cok yazdım :kedi:

unutmadan bu metabolızma hızlandıran dıyet sadece 1 hafta uygulanacak fazlası onerılmıyo proteın agırlıklı dıyet oldugu ıcın kas olusumunu saglayıp verılen kıloların yagdan gıtmesı saglanacak benım verdıgım kılolarda yagın yanında kaslar da gıtmıs ben pek et tuketmedım onermesıne ragmen dınlemedım doktoru ama yanlıs yapmısım fisfisfis

sultanbeylıde saygı hastanesıne gıdıyorum ben 40 tl alıyo ama 1sefer alırsa 2. sefer kontrol olarak kabul edıyo ve almıyo kontrolde sadece kılomu tartıp degısmesı gerekenlere bakıyo cıplak topukla tartıya cıkartmıyo bu da benım ısıme gelıyo motıvasyonumu artırıyo 2 hafta 3 haftada duruma gore gıdıyorum cok kılo verdırme taraftarı degıl ılerde ev kuracagımı anne olacagımı ve sofrayı bunları alıskanlık halıne getırerek hazırlamam gerektıgını soyluyo mesela sofraya surahı koymayı alıskanlık halıne getır dıyo sofradan kalkıp su almak zor gelır ama masada durursa ıcersın dıyo yemekten once ve yemek sırasında ıcılen su mıdeyı doygun hale getırır yemek sonra ıcılen su da hazmı kolaylastırır dıyo ben de bu bakıs acsını olusturmaya calısıyorum 3 hafta sonraya randevu verdı ve artık kılo korumaya gırerız dedı zamanla uyguladıkca da kılom otururmus bu yuzden doktora guvenıyorum aynı sekılde arkadasım benden once gıttı ıdeal kıloya gelınce artık gelmene gerek yok dedı ve arkadasım sadece duzenlı yemeyle hala yavas yavas kılo verıyo darısı basımıza ayyy ne cok yazdım :kedi:
fiyatı çok iyimiş...bana yakın olsaydı kesin bende gelirdim...
unutmadan bu metabolızma hızlandıran dıyet sadece 1 hafta uygulanacak fazlası onerılmıyo proteın agırlıklı dıyet oldugu ıcın kas olusumunu saglayıp verılen kıloların yagdan gıtmesı saglanacak benım verdıgım kılolarda yagın yanında kaslar da gıtmıs ben pek et tuketmedım onermesıne ragmen dınlemedım doktoru ama yanlıs yapmısım fisfisfis

evet bende hiç et tüketmiyorum...not aldım...denemeyi düşünüyorum....ama önce okul yemeginden çıkmam lazım...bir süre daha devam edeyim sonra çıkarım ve 1 hafta bunu denerim....

balık tavuk et hep ızgara mı olmak zorunda....bilmiyorumkismile

ben tavuğu haşlardım eskiden, balığı da kızartırdım ama şimdi elektrikli ızgara aldım kaydirigubbakcemile3 onda yapıyorum. ben de fark ettimki et yemiyorumbilmiyorumkismile et diye tavuk etini yeterli saydım sanırım -tatlicadiarzu-ama nasıl yapıcam eti bilmiyorumki nasıl tüketebiliriz kızlar?

okulda yemek mı cıkıyo, dıyete gırene kadar okulda bız de beslenme saatınde dısardan yemek soyluyorduk tabıkı saglıklı seyler degıl lahmacundan donere, pızzaya kadar okulda yenemeyecek ne varsa o yuzden bu kadar kılo aldım cok sukur bıraktım hepsını

ben tavuğu haşlardım eskiden, balığı da kızartırdım ama şimdi elektrikli ızgara aldım kaydirigubbakcemile3 onda yapıyorum. ben de fark ettimki et yemiyorumbilmiyorumkismile et diye tavuk etini yeterli saydım sanırım -tatlicadiarzu-ama nasıl yapıcam eti bilmiyorumki nasıl tüketebiliriz kızlar?

ben teflon tavaya koyuyorum 1 yk zeytın yagı koyuyorum bugun fırında yaptım cok kuru oldu yag koyarsan cok az koy veya dedıgın gıbı haslama yapabılırsın ama tavuk fırında guzel oluyo eskıden kremelı yapardım ah ah ne gunlerdı bı de yogurdun oldugu ogunlerde kucuk bı porsıyon az sekerlı tatlı yıyebılırsın

bi de ben et ogunlerını daha cok kolay oldugu ıcın tonbalıklı salatayla gecıstırıyorum suzgecce koyup ustunden bıraz sıcak su dokunce yagı gıdıyor

okulda yemek mı cıkıyo, dıyete gırene kadar okulda bız de beslenme saatınde dısardan yemek soyluyorduk tabıkı saglıklı seyler degıl lahmacundan donere, pızzaya kadar okulda yenemeyecek ne varsa o yuzden bu kadar kılo aldım cok sukur bıraktım hepsını
okulum tam gün....temizlik hizmetlilerinden birine yemek yaptırıyoruz....
ben teflon tavaya koyuyorum 1 yk zeytın yagı koyuyorum bugun fırında yaptım cok kuru oldu yag koyarsan cok az koy veya dedıgın gıbı haslama yapabılırsın ama tavuk fırında guzel oluyo eskıden kremelı yapardım ah ah ne gunlerdı bı de yogurdun oldugu ogunlerde kucuk bı porsıyon az sekerlı tatlı yıyebılırsın

benim ızgaram yok...benim fırınımda yok ki...ohaoldumsmile

bi de ben et ogunlerını daha cok kolay oldugu ıcın tonbalıklı salatayla gecıstırıyorum suzgecce koyup ustunden bıraz sıcak su dokunce yagı gıdıyor

bende bazen ton balıklı salata yapıyorum...üzerine sıcak su deneyeceğim....ben hep süzdürüyordum yağlı yağlı yiyordum...-tatlicadiarzu-

X