60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

2 gündür herkes anlaşmış gibi kilo almışsın diyor. rüyamda eski bir öğretmenimi gördüm o bile bilinçaltımın yansıması olarak kilo ver dedi :KK70: bayramda bile bir şey yemeyip 15 eylüle kadar 10 kilo vermem gerekiyor artık

Selam kizceler :)

Sabah kahvatim
2 haslanmis yumurta
Domates salatalik 20 gr peynir nescafe 250 kc...

Aksam 1 yt. Zeytinyagli taze fasulye 140 kc
4 dilim uno light ekmek kizartilmis 300 kc.

50 gr. 3 tane kücük tulumba tatlisi 150 kc...

700 kalorideyim simdilik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Günaydin kizlar :)

Herkese hayirli bayramlar diliyorum :)

Kilo bildirimi

Baslangic 82
Gecen hafta 56
Bu hafta 56
Toplamda verilen 26 kilo

Hu hu kizceler kimse yok mu yahuuu nerelerdersin :)

Biraz geç oldu ama IYİ BAYRAMLAR kızlar hala evde değilim o yüzden yazamıyorum pek kilo konusunda da galiba biraz aldm gibi burda tartı yok biraz abartiyorum umarım çok fazla almamışmdr

Kilo bildirimiiiii
Başlangıç kilo : 75.2

Geçen hafta kilo : 57.7

Şimdiki kilo : 57.2:nazar::KK39:

Fark: 500gr

Toplam fark: 18 kilo

bu kilo bana sürpriz oldu kızlar çünkü hiç dikkat etmedim herşeyden yedim ama karnımı çok doldurmadan yedim hep ekmeğide dikkatli yedim ama yine de 1 kilo falan artış olur diye düşünmüştüm

Hadi kızlar ramazan bitti bayramda bitti toplanalım artık kimse uğramıyo buraya:KK43:

Tatil sonrasi bayram sonrasi yine araniza yeniden katila bildim gecmişi takip edemedim henüz :)
Nasilsiniz kilo durumlari ne durumda?
Ben tatile ciktigimda 62 küsürlerdeydim yani 3 hafta öncesi ve kilomu korumuş durumdayim bu sabah 62 kilodaydim.

Henüz ne spora nede rejime başladim.

merhaba kızlar :KK3:

bende 1.67 boy kilo 68 maalesef. zayıflamak istiyorum da ama bende hiç yememek konusunda azim yok ya çok seviyorum yemeyi :-) ama dün kendimce bir şeylere başladım. diyet programlarına hiç uyamam ama kendimce az ve sık yiyerek,akşam 7 den sonra yemek yemeyerek ,özellikle kolayı keserek ( günde 2 lt içen ben :KK43::) gibi basit ama benim için önemli şeyleri yapmaya başladım. inşallah devamı da gelir. çok değil ya 10 kilocukk :) hee birde sabahları maydanoz kürü yapmaya başladım 2 gündür içiyorum. bakalım nasıl birşey olacak etkisini gösterecek mi bekleyip görecez :) :KK56::KK56:

merhaba kızlar :KK3:

bende 1.67 boy kilo 68 maalesef. zayıflamak istiyorum da ama bende hiç yememek konusunda azim yok ya çok seviyorum yemeyi :-) ama dün kendimce bir şeylere başladım. diyet programlarına hiç uyamam ama kendimce az ve sık yiyerek,akşam 7 den sonra yemek yemeyerek ,özellikle kolayı keserek ( günde 2 lt içen ben :KK43::) gibi basit ama benim için önemli şeyleri yapmaya başladım. inşallah devamı da gelir. çok değil ya 10 kilocukk :) hee birde sabahları maydanoz kürü yapmaya başladım 2 gündür içiyorum. bakalım nasıl birşey olacak etkisini gösterecek mi bekleyip görecez :) :KK56::KK56:

Merhaba bende 69 kiloyum ve senin durumundayım 10 kilocuk fazlam var yavaş yavaş azaltiyorum yediklerimi az az ve sik sik yemeye çalışıyorum ama ödemde var vücudunda hep beraber baslayabiliriz

Bende saldım ramazanda bayağı ama pazartesi başlarız bildirimlere 2gun sporumu yaptım ama bu gun yapamadım işyerine moralim bozuldu yapmadım o yüzden...bayramdan beri ekmek yemiyorum ama normal yemeğe devam aaltamadım bir turlu hadi hayırlısı

Bende saldım ramazanda bayağı ama pazartesi başlarız bildirimlere 2gun sporumu yaptım ama bu gun yapamadım işyerine moralim bozuldu yapmadım o yüzden...bayramdan beri ekmek yemiyorum ama normal yemeğe devam aaltamadım bir turlu hadi hayırlısı

Ufaklık canım yaa bende ekmek yemiyorum fazla ama bayramdan sonra yeme olayını toparlayamadım tatlı falan offf bugün çok kaçırdım bayramda almadığım kiloyu bu gidişle alcam sanırım:KK43:

merhabalar...
bayram bana iyi geldi arkadaslar.kilo vermeye basladım. yediğime ictiğime cok dikkat edemiyorum ama yuruyus yapıyorum her gun. 15 kilom var verilecek daha:-( boyum 1.70,kilom 67 bu arada...

selam kızlar ben geldim bu aralar netım yok o yüzden aktif olamıyorum ama aklım hep burda :KK52:

bugünkü menüm

sabah 2 haslanmıs yumurta
domates salatalık biraz peynir
1 catal recel

ögle

ıskenderi hüplettim ama pidesiz ;-)

ara türk kahvesı

sonra nescafe

aksam da 3 tane kepekli galeta :KK56:
bıraz krem peynir

koca bır bardakta buzlu su :KK56:

su ana kadar kılomda pek bir degisiklik yok bakalım bundan sonrası nasıl gecicek :)

X