70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

aaaa aslı gelmişşşşşş:KK52:
hoşgeldin canım özelttin kendini:KK16:
sen geldin bu hafta sonu da ben gidiyorum
tühhh:KK53:

evet gldim monacım:KK16::KK16:
bende özledim sizleri
ama bu olmadı şimdide sen gidiyorusun:KK5:
güle güle gidip kilo almadan dönersin inşallah:KK34:
beni sorarsan
en son bildirimdeki rakamdan yani çizelgemden 4 kg fazlayım şuanda
10 günde 4kg alarak rekorlar kitabına girceğim:KK1::KK1:
şişlik diyorum yarısı
çünkü su ve yeşilçay hiç içmedim
sen benm düştüğüm hatalara düşme monam :KK1:
ben çok elverişliyim kilo almaya

sen yuvarlanıosan ben napam.. :KK53::KK37:
valla hala yuvalarnıom
biz ne zaman normal insanlar gibi yürüyeceğiz yaaa
:KK60:

evet gldim monacım:KK16::KK16:
bende özledim sizleri
ama bu olmadı şimdide sen gidiyorusun:KK5:
güle güle gidip kilo almadan dönersin inşallah:KK34:
beni sorarsan
en son bildirimdeki rakamdan yani çizelgemden 4 kg fazlayım şuanda
10 günde 4kg alarak rekorlar kitabına girceğim:KK1::KK1:
şişlik diyorum yarısı
çünkü su ve yeşilçay hiç içmedim
sen benm düştüğüm hatalara düşme monam :KK1:
ben çok elverişliyim kilo almaya

hiç şaşırmadım canım 4kilo almana
çünkü ben de aynı potansiyele sahibim:KK53::KK53:
haftasonu 2 gün yedim 1 kilo artıdayım:KK14:
dikkat etmeye çalışıcam en azından sabit kalsam yeter:KK31:

Tartışmanın nedenini bilmiyorum ama sinirlilik anında söylenmiş cümleler tatlım her ikiniz içinde.
O nedenle ciddi olduğunu düşünmüyorum sende moralini bozma.Küsüm barışmaya niyetim yok demişsin.
Bu kadar kararlıysan muhtemelen sen haklısın.Ama yinede adım atmalısın evde huzursuzluk gerçekden çok zor.
Diyet olayına gelince önce sağlık,huzur,mutluluk.Sonrası zaten gelir.
anlatsam gülersiniz kız çok aksidir benim koca kendi ailesine sacar savurur parayı benim kardeşime bir borcum vardı onu ödemeye yanaşmıyordu bende harçlıklarımdan para biriktirip o borcu ödmeye çalışıyordum anneside köyden bişeyler istemiş niye annesinin istediklerini hemen almamışım 8 yıl eşim yurtdışında çalıştı bırak bir ev filan almayı gırtlağına kadar borçla kesin dönüş yaptı ben yine çocuklarımın babasıdır dedim kabul ettim yurtdışındayken bile ailesinin söylediği yalanlar yüzüne çok kavgalarımız oldu tepemi attırdı bir defasında yine dava açtık mahkemede ben boşanmak istemiyorum dedi davayı reddeti hakim psikopatlığı var şimdided ben boşanmak istiyorum deyince bende tamam dedim kendisini vazgeçilmez sanıyor benide çantada keklik sanıyor ne yaparsa yapsın affedeceğimi zannettiği için hemen boşanalım dedim biraz sallantıda bırakayım yaptığı hatalar yüzüne beni kaybedebileceğini anlasın diye küs duruyorum boşanmaya niyeti olsaydı hiç beklemezdi saçımdan tutuğu gibi mahkemede alırdı soluğu ama yinede tedirginim ama çaktırmıyorum eşime adım atmayı bende düşünüyorum ama fazla tepeme çıkarmadan bir adım atmam lazım bizim evlilik satranca döndü ben alttan aldığım zaman çok şımarıyor bir yol bulmam lazım boşanmak benim için sorun değil kendi ayaklarımın üzerinde durabilirim bakayım biraz daha bekleyip görecem duruma göre hareket edrim artık desteğin için teşekkür ederim canııııııııııııııııııııııııııııııım

ben geldiim kızlar,beni soran oldumu bilmem ama malum düğün sebebiyle çok yoğunduk bu aralar,3gündürde kafamı denklemeye çalışıyorum,:KK14:
iddaa zamanını, düğünü ve akşam yemeklerini bahane ederek uzattırdım:KK23::KK76: zaten uzatmalara gidiliceği ta başlardan belliydi,eşim pek kabul etmesede,onun yüzünden hem akşamları yemek yiyerek hemde düğüne gittiğimiz 3gün zarfında epey çozuttuğumunda farkında olduğu için,heleki ben yemiycem dedimde düğün evinde ve salonunda yeye düşünme kiloyu şimdi demişti,dünde yatarken doğum gününe kadar süre veriyorum sana demesimi,(18.05.2012):KK53:
bende sabah yemekte tekrarladım doğum günüme kadar zaman verdinya ama ben 55igörür görmez kazanmış olurum 1hafta yeter falan dedim,oda ben sana boşuna zamanmı veriyorum tam o tarihte 55 göstercen dedi,bende 1aydaha streste yaşayamam ben dedim,sen bu hafta akşamları evde değilsin 1de geliyosunya bu hafta yeter bana dedim,bide acındırdım kendimi,senin yüzünde başladığım kilodayım nasıl vercem bilmem dedim:KK53:

ama dün lahana diyetine başladım:KK56:ve dün sabah 58.4 geliyodum,akşam yatmadan önce tartıldım 57.9 olmasınmı:KK52::KK52:nasıl sevindim dedim lahana ne mübareksin sen:KK76::KK16:
bu sabahta 57.5geldim yani bi günde 900gr:KK9::KK9:
lahana diyetini baya bi araştırdım 1haftada 8kilo verdiriyomuş,ben tam olarak uyamıycam en azından kahvaltıda baya bi yiyorum ,eşim olduğu için:KK31:
ama sonrası devamlı lahana çorbası:KK23:,bakalım bu akşam kaç çıkıcam:KK24:dün çok su içemedim(8bardak su falan) 1bardakta yeşil çay içebildim,ama bugün bol su içicem bu diyette önemli olan bu zaten:nazar:bakalım bu hafta sonuna kadar görürüm umarım,çocuklardan pek fırsat kalmıyo pek girmeye kusura bakmayın,hergün en azından bi sefer girmeye çalışırım:KK54::KK54:

Devam canım h.sonu az kaçamakta olsa protein diytini yaptım.
Şimdi sebze falan yiyorm.
Regl gecikmişti bu sabah o da oldu güzel oldu.:119:

Dr a gidemedim maddi durum yüzünden.:26:

hımm iyi canım süper
bende bguün yarı protein yapıyorum:KK1:
snitzel yiyeceğim yanında yoğurtla:KK1:

[B

hiç şaşırmadım canım 4kilo almana
çünkü ben de aynı potansiyele sahibim:KK53::KK53:
haftasonu 2 gün yedim 1 kilo artıdayım:KK14:
dikkat etmeye çalışıcam en azından sabit kalsam yeter:KK31:

evet monam ne kadar elverişliyiz kilo almaya
neyse çabuk belen çabuk gitsin kış kışşşşş:KK1:
bencede kilonu korusan o bile yeter
bu arada albüm süper çok hoşun tatlım
süper incelmişsin:nazar:

yağmur başladı yaaaa
ince hırkayla çıktım geldim
ayakta babet
şemsiye yok :KK14:
tüh kötü olmus canimya :KK14:
minecim bu benim pc cekmisdim fizigim güzeldir acik versem bomba olurumda ahhh o acik nasil gidecek
:KK23: cok hos bi hatunsun canim :KK23:
selam şekerlerrr:80::80:
ben geldimmmmm:119:
selam monam :KK3:
Tamam canım sen nasıl beslenmek istiosan.
Ekmeklerden sabah 1 dilim veya 2 dilim ye ama:KK34:
iyi şeyler düşün iyi şeler olsun canım.

Valla ne ara oldu bende hatırlamıyorum.:KK1::KK1:
Bakalım bu hafta kaç çıkacak.:KK52:
Kıskanma canım peşimden gel.:KK9:
sagol dilekcim :KK19:
iyim görümümm :KK9:
sen nasılsın dicem ama noldu kiii ??
ama bazen oluyo böyle yaa yerli yersiz huzursuz oluyo insann düşünmemeye çalış :KK34: seni eğlendirecek bişiler yap :KK76:

sınavım iyi geçtii çok şükür :21: hiçbişey kaçırmadığıma çok sevindimm :KK9:

yok canım diş hekimliği okuyorum ben. vizem :KK34:
iyi geçti çok şükür sağol :KK16:

hooooş geldinn :KK16:
naber ?? :KK35:
bilmiyorumki canim neden keyifsizim havadan yanimdakinden rahat sizlen sohbet edemiyorum artik :KK31:

hoşgördüm suzim suzimmm:KK54:
:KK48::KK48::KK48:

Son düzenleme:
valla hala yuvalarnıom
biz ne zaman normal insanlar gibi yürüyeceğiz yaaa
:KK60:

yaaaaaaa :KK4:
ne yuvarlanmasıı. sadece zayıf değilsin. bu şişko aldığun anlamına gelmezz yuvarlandığının daa :KK19::KK19:
aaa çok sert !! :KK9::KK9::KK9:
her neysee kendine güven canım bnim :KK34: biiiiz ne olursa olsun güzelizz :82::79:
biraz fazlamız var o kadarcık oda gitti puff kalmadı bilee :KK9::KK9:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

canım benim kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama sinirle hareket etmeyin..oturun konuşun sakince,ben de çok sinirlenince aklımdan boşanmak geçer ama sakinleşince gülerim kendime..hakkınızda hayırlısı olur işallah..umarım büyük bir problem değildir..
canım 15 yıllık evliyim ya aynen bende çileden çıkarıyor beni benden beklemediği tepkiler alınca ondan sonra hindi gibi düşünüyor aman boşverdim düşünsün dursun biraz daha uslanır belki imazayı atacağımı biliyor o yüzden tereddütte ben ne yapim akıllı olsun beni delirtmesin konuşmayı denediğim zaman hep ben biliyorum ben haklıyım diyor karşısında konuşturmaz bile o derece bi insan

evet monam ne kadar elverişliyiz kilo almaya
neyse çabuk belen çabuk gitsin kış kışşşşş:KK1:
bencede kilonu korusan o bile yeter
bu arada albüm süper çok hoşun tatlım
süper incelmişsin:nazar:[/B][/COLOR]

aynen canım çabuk gider senden
suya yeşilçaya vur kendini:KK9:

teşekker ederim canım:KK48:

ben geldiim kızlar,beni soran oldumu bilmem ama malum düğün sebebiyle çok yoğunduk bu aralar,3gündürde kafamı denklemeye çalışıyorum,:KK14:
iddaa zamanını, düğünü ve akşam yemeklerini bahane ederek uzattırdım:KK23::KK76: zaten uzatmalara gidiliceği ta başlardan belliydi,eşim pek kabul etmesede,onun yüzünden hem akşamları yemek yiyerek hemde düğüne gittiğimiz 3gün zarfında epey çozuttuğumunda farkında olduğu için,heleki ben yemiycem dedimde düğün evinde ve salonunda yeye düşünme kiloyu şimdi demişti,dünde yatarken doğum gününe kadar süre veriyorum sana demesimi,(18.05.2012):KK53:
bende sabah yemekte tekrarladım doğum günüme kadar zaman verdinya ama ben 55igörür görmez kazanmış olurum 1hafta yeter falan dedim,oda ben sana boşuna zamanmı veriyorum tam o tarihte 55 göstercen dedi,bende 1aydaha streste yaşayamam ben dedim,sen bu hafta akşamları evde değilsin 1de geliyosunya bu hafta yeter bana dedim,bide acındırdım kendimi,senin yüzünde başladığım kilodayım nasıl vercem bilmem dedim:KK53:

ama dün lahana diyetine başladım:KK56:ve dün sabah 58.4 geliyodum,akşam yatmadan önce tartıldım 57.9 olmasınmı:KK52::KK52:nasıl sevindim dedim lahana ne mübareksin sen:KK76::KK16:
lahana diyetini baya bi araştırdım 1haftada 8kilo verdiriyomuş,ben tam olarak uyamıycam en azından kahvaltıda baya bi yiyorum ,eşim olduğu için:KK31:
ama sonrası devamlı lahana çorbası:KK23:,bakalım bu akşam kaç çıkıcam:KK24:dün çok su içemedim(8bardak su falan) 1bardakta yeşil çay içebildim,ama bugün bol su içicem bu diyette önemli olan bu zaten:nazar:bakalım bu hafta sonuna kadar görürüm umarım,çocuklardan pek fırsat kalmıyo pek girmeye kusura bakmayın,hergün en azından bi sefer girmeye çalışırım:KK54::KK54:

bızım alt komsuda yapmıstı 1 haftada 8 kılo wermıstı bnde denedm ama yapamadım sewmedm kı corbanın tadını ıns sen basarablırsn cnm:nazar:

yaaaaaaa :KK4:
ne yuvarlanmasıı. sadece zayıf değilsin. bu şişko aldığun anlamına gelmezz yuvarlandığının daa :KK19::KK19:
aaa çok sert !! :KK9::KK9::KK9:
her neysee kendine güven canım bnim :KK34: biiiiz ne olursa olsun güzelizz :82::79:
biraz fazlamız var o kadarcık oda gitti puff kalmadı bilee :KK9::KK9:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ooo cidden çok sert:KK9::KK9:

kendine güven konusunda sorunum yok canım:KK53:
ama işte kilo verdikçe fazlasını istiyor insan:KK31:

bir de benim bi sloganım var 'şişkoysan çirkinsin' deyip duruyorum:KK60::KK60:
hatta kendime bakıp güzel bulup hatta övüp en sonunda şişkoysan çirkinsin diyorummm:KK60::KK60:

bızım alt komsuda yapmıstı 1 haftada 8 kılo wermıstı bnde denedm ama yapamadım sewmedm kı corbanın tadını ıns sen basarablırsn cnm:nazar:

hahahayyy ben ben :KK1::KK1::KK1:
bende sen gıbıyım hergun bakarım mutlaka ama almam kolay kolay
yalnız değilim ne güzel :KK66:)
Süpersin:KK9::KK9:
Azimle dayanan görüyo işte istediği rakamları.:KK1:

ihihihi o benim almayacağım takdirde bakıp duruyorum.:KK9:
ben niyetlenip sepete atıp çaktırmadan kaçıyorum :KK66:)
slm kızlaaaaaaaar nası gidiyor. yorumları okudukça ben gibi ne çok insan var diye mutlu oluyorum.
dilek gel beraber ağlayalım. bende herşeyi kafama takıyorum durduk yere üzülüyorum sonra da ya başım ya midem ağrıyo:KK33::KK33:
kendi kendimizi çürütüyoz valla.
bende alışveriş sitelerinde boş boş gezerim. hatta sepeti doldurur ama almam. almayacaksın niye sepet yapıyon di mi he he oda benim psikopatlığım işte.
işi takarım kafaya evi takarım eşimle tartışırız onu takarım ödev yetişmedi onu düşünüyom bir taraftan. şişkoyum hala o apayrı bir dert. yazlıkları çıkardım içine giremiyom. annemler gelecek nasıl ağarlayacam gelmeyin desem alınırlar. çoooooooooook sıkıldım tatile çıkmak istiyorum ama yoğunluktan vakit yok ki çıkayım.
o kadar yoğunum ki kaşlarım aldı başını gitti bıyıklarım bile çıkmış ya :KK52:elime bir cımbız alıp düzeltemedim tipimi.
açıp aç o ayrı dert. eve gidip yemek yapmak ölüm. eşim yoksa valla üşeniyorum sonra ekmek arası yiyip dieti katlediyorum. kredi kartı yine tavan yapmış. cepte para yok maaşa daha var. ay düşün düşün bitmiyo kızlar. bazen de amaaaaaaaaan boşver herşeyi diyorum hadi gelin oynayak boşverin bu dünyayı ve dertlerini zaten bitmiyor.:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
azıcıkta hayali çiko yiyelim :125::125::125::125::125::125::125::125::125::125::125::125::125::125:
sepeti doldurup kaçanlardanız di mi?
Bu Topigin katıldığımdan bu yana her hafta not tuttum....zayiflayamiyorum diyenlere sesleniyorummmm...onca isyanlarda oldugum halde buradaki arkaslarımın desteğiyle az da olsa kg verebilecegimide ogrendimmmm.....

27.02.2012. 72.6
02.03.2012. 71.9
09.03.2012. 71.4
16.03.2012. 70.2
30.03.2012. 70.2
06.04.2012. 69.7

Yoluma devam ediyorum hedefim 60 kg olmak bana destek cikan herkese cok cok teşekkür ederim:KK1:
ben de yaptım aynısını normalde kilomu kimseye söylemezdim haftasonu gelen arkadaşıma gururla listemi gösterdim 74 ten 64 e düştüm dedim hedefimize ulaşcaz inşallh...
08:00
1 dilim uno çavdar ekmeği,
Domates,
Salatalık,
Maydanoz,
Peynir,
1 tane çilek reçeli,
Ihlamur çayı,

10:50
1 avuç beyaz leblebi

13:00
8 yk kapuska,
3 yk yoğurt,
1 tk keten tohumu

15:10
1 Fincan şekersiz Türk kahvesi,
3 tane tahıllı etiform bisküvi

17:30
1 avuç beyaz leblebi,
7 otlu çay

19:10
4 yk ıspanak,
2 yk yoğurt
süper menü bayıldım bugünkünü yazdın mı valla geçmişi okuyayım dedim ama çook uzun yazdıysan kaçırmış olabilirim.
kalorinin dibine vurdum geldim kızlar
bugün halamda gün vardı
tadımlık yemeyi planlıyordum ama kuzenim okadar güzel şeyler yapmışki 2şer tane yedim valla
önceden motivasyon daha yüksek olunca bukadar yemiyordum
bugünkü yememi motivasyon düşüklüğüne ve kuzenimin hamaratlığına bağlıyorum
akşamda yememeyi planlıyordum eşime kıymalı yumruta yaptım 2 kaşık kadarını yedim hemde ekmekle :KK17::KK17:
ama bugün bitti, yediklerimle birlikte
yarın herşey yeniden başlıyor

bende biraz önce hesap yapıyordum 1 kurabiye kaç kalori gelir ortalama
ölçtüysen daha önce
galiba bende alacam hassas terazi olmuyor böyle

ben tam tersi haftada 2-3 kargom geliyor
bugün 2 tane geldi
babet almıştım dar geldi
evde giydim öyle açılsın diye ama ayağım taştı yanlardan
pişman oldum aldığıma :26:
ay ben de istiyorum ya cesaret edebilmeyi bakalım şeytanın bacağını kırabilecek miyim?
bende önceden 2 şeker atıyordum çay bardağına bikaç sene önce bırakmayı denedim ama 1 şekere bile düşememiştim
sonra bikaç gün şekersiz içtim tabii içtiğimdende bişey anlamıyordum
bikaçgünden sonra 1 şekere çıktım tadı güzel geldi, oysa başta 1 şekerle bile içememiştim
bence sende tamamen bırakamıyorsan bikaçgün şekersiz iç, sonra 1 şekere çıkarsın
3 aydır falan ben hiç şeker atmıyorum 3ü 1 aradaya şeker atan ben şimdi içemiyorum şekerli geliyor
alışırsın yani ama zaman alıyor biraz

kızlar el supurgesı alcm tawsıye ettıgınız marka war mı acaba
ben geçen yıl aldım kenwood biraz gürültülü ama çok güçlü motoru var tavsiye ederim.

ya bu şok diyetler çook tehlikeli galiba sabah hem doktorum da hem gülben de zayıflama konusu vardı doktorum daki kadın 33 kiloydu çok fenaydı hali Allah korusun.bence dikkatli olmak lazım..o da şok diyetlerin kurbanı olmuş.

kızlar böyle dan diye sorcam ama geçmişi okuyamadım elektrikler gitti
ya kabızlık için ne iyi geliyodu :26:
kayısılı form çayımı içiyodunuz, sabhalrı açken kayısı yiyom ama tık yok ya :KK43:
şu yoğurtlar nası biliyomusunuz

ooo cidden çok sert:KK9::KK9:

kendine güven konusunda sorunum yok canım:KK53:
ama işte kilo verdikçe fazlasını istiyor insan:KK31:

bir de benim bi sloganım var 'şişkoysan çirkinsin' deyip duruyorum:KK60::KK60:
hatta kendime bakıp güzel bulup hatta övüp en sonunda şişkoysan çirkinsin diyorummm:KK60::KK60:

ahaha :KK9::KK9::KK9:
ben de şişkoysam da güzeliim :KK60::KK60::KK60::KK64::KK64::KK64:

ne olursa olsunn çıtır olmaya azz kaldıı :KK9: :KK34:
görsün bakalım o zaman zayıf olup yüzü meğmenetsiz kızlar karşımıza geçip kilo versene sen şişkosun demeyii :KK52::KK52::KK52:
hem zayıfff hem güzel hem akıllı kadın nasıl oluyormuuşş :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Bugunku menumu yazip kacicam kizlar
Karbonhidrat diyeti uyguluyorum

Sabah:
3 dilim salam
2 dilim kasar 2 kk beyaz peynirden omlet yaptim
Ustune maydonoz dogradim ve kahvaltimi tamamladim oglusla ihlamur keyfi yaptik:)

Ara: 1.5 kivi

Oglen:
1 yesil sogan
Biraz yesillik maydonoz roka
5 siyah zeytin
Elma sirkesi
Beyaz yumusak peynir 2 kk kadr
2 yemek kasigi yesil fasulye yemegi domatesli zeytnyagli

1.5 kupa sut
1 tatli kasigi mescafe

Aksam cok dusuk degerli biseyler atistiririm
Salata olabilir

Kocisim delirtti beni iki hundur o yuzden sizleri de germemel icin kaciyorum.

Yarin iki gun ya da bi gun odem atmak icin pirinc lapasi diyeti yapmayi dusunuyorum.

Akabindeki 1 hata kalori diyeti yapmayi fusunuyorum.

Allah yardimcimiz olsun boncuklar opuyorum hepinizi

X