70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.068
KK' nın Sevgili Üyeleri,

Kilonuz 70-79 aralığındaysa ve zayıflama yolunda "Birlikten Güç Doğar" ilkesine inanıyorsanız, sizleri buraya bekliyoruz..

Başlık altında diyete yönelik tecrübelerinizi, her gün neler yediğinizi, zayıflamak için yaptığınız sporları paylaşabilir ve deneyimlerinizi sizinle aynı kilo aralığında olan diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar ve sağlıklı kilo vermeler dileriz. a.s.

ebende varim kizlar bende 65den 74e kadar geldim ama kesin kararliyim zayiflayacagim buradan birbirimize neler yaptigimizi yazarak daha kolay zayiflayabiliriz ben mesela yuruyusle basladim ise

cok iyi yapmışsın busu hoşgeldina.s. bende hergün 600 gecmek kaydıyla mekik cekiyorum:nazar:

ohhh yeni bi grup bakalım kimler gelcek bende 82 den 72 ye düştüm
aslında 70 tim ama 1 ay ara verdiğim için ve ev taşıma telaşıydı düzensiz saatsin agır şeyler yüzünden aldım 3 kilo 1 haftadır çok az kaçamak yapıyorum ama bozmamaya çalışıyorum
bu arada 4-5 gündürde yürüyüşe başladım hergün yürüyüş bandında 2.5 km yürüyorum 2 gün yürüyemedim misafirim vardı yatılı ama bugün 4,5 km yürüdüm
ben de az ye sık ye düşüncesindeyim lahana ve lapa diyetlerini uyguladım ama bana hiç faydası olmadı ve şunu anladımki en güzeli saatli düzenli yemek yeme
kimsecikler yokkk ya
ooo lillyum ablamda burdaymış yaa

OO yeni topiğimiz hayırlı olsun süper olmuş :))sositosositosositososito
ben de 6.takımdan ben 80 kilo ile başladım yarışa en son gördüğüm rakam 72.500 oldu:nazar:
sonra bayramlar derken motivasyon eksikliğine uğradım ve bir ay yedim sanırım sonuç 74 dün tartıldığımda 75 geldim şok oldum ama bu sabah yine 74.5 çıktım:nazar::eek:senağlama kararlıyım bu işin peşini bırakmak yok en azından 67 olana kadar:))delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
aramızda da yarışırsak süper olur zira ben 69 lular topiğine gitmek için can atıyorumsositosositosositosositosositosositoa.s.

ben kahvaltı etmiyorum ya evde yanlız oluyorum :çok üzgünüm:
ve üşeniyorum
bir parça kek yedim bende a.s

hareket olarak ne yapıyorsunuz kızlar ben günde yarım saatlik iki defa oryantal oynuyorum sonra bol bol mekik omuzlarda sopa çevirme ve eve 30 dk. hızlı şekilde yürüyerek gidiyorum heralde spor olarak bu yeterli olur

Ben spora vakit ayıramıyorum maalesef günde 20 dakik ayürüyüş bu kadar
Keşke fırsatım olsa da yürüyüş yapabilsem :çok üzgünüm:

hoşgeldiniz kızlar hepiniz a.s.

bugün ben uyanır uyanmaz elma sirkeli suyumu ictim ardından kahvaltıda;

2 dilim kepekli kızarmış ekmek biraz peynir 1 zeytin 1 domatesi 1 carliston biber ve bir fincan cay ictimm :dance:

süpersin şeker ben kötü bir örneğim bakmayın bana
sadece günlük ev işleri hepsi bu sporum :1no2:

afiyet olsun özgem
aslında bende almıştım yemedim bayatladı cup çöpe -tatlicadiarzu-
birdahamı alsam ne belki bu sefer yerim fisfisfis
VALLA CANIM LİLYUMUM CORN FLAKES İNANILMAZ TOK TUTUYOR BEN İLK BAŞLARDA 8 KİLOYU VERİRKEN HER SABAH YİYORDUM 2 PAKET ALDIM BU HAFTA İÇİNDE SÜT DE OLDUĞU İÇİN ÇOK SEVİYORUM HEM FAYDALI AYRICA SÜT METOBOLİZMAYI HIZLANDIRICI ROLUNDE YANİ YEME DE YANINDA YAT OLUYOR kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bende bende geldim:KK43:(
78 le herhalde grubun tavanı benim:KK43:

OLURMU HUSELCİM YA ÖYLE DÜŞÜNME SENDE BİR ÇIRPIDA 69LAR TOPİĞİNE GEÇERSİN kaydirigubbakcemile3

Adasu süpersin bende öğlen yemek için yanımda peksimet domates peynir ve zeytin getirdim 2 gibi falan yerim
lilyumcum bende dün kek yaptım bu akşam misafirlerim var iş arkadaşlarıma getirdim kekten ama ben tadına bile bakmadım bakmayı da düşünmüyorum açıkçası:))))

ayy kızlar bende mekik aleti vardı biraz zorlanıyodum kocişim başka bir mekik aleti almış cok rahat süper olduu valla bekle beni 2009 yazıı ben geliyorum :dance:

slm kızlar bende 85 kıloydum sonra 3ayda 77oldum saglıklı ve sporlu bı hayatla ama bu aralar bıraz sorunlarım var mutsuzum 3 gundur catlarasına yıyorum bugun 78.200 dum.yanı kotuyum kızlar moral sıfır sabah koca paket cıps ve kola içtim bana yasak oldugu halde yaptım bunu suan karnım agrıyor koladan benıde alın kızlar bu guruba 22 yasında bu kıloda olmak igrenc ben çırkın bı gelın olmak ıstemıyorum......

kaydirigubbakcemile3
slm kızlar bende 85 kıloydum sonra 3ayda 77oldum saglıklı ve sporlu bı hayatla ama bu aralar bıraz sorunlarım var mutsuzum 3 gundur catlarasına yıyorum bugun 78.200 dum.yanı kotuyum kızlar moral sıfır sabah koca paket cıps ve kola içtim bana yasak oldugu halde yaptım bunu suan karnım agrıyor koladan benıde alın kızlar bu guruba 22 yasında bu kıloda olmak igrenc ben çırkın bı gelın olmak ıstemıyorum......

canım benim bak ne kadar güzel hayat dolu bir nickin var
şöyle düşün sen delicesine hıncını alırcasına yeyince sorunların ortadan mı kalkıyor aksine birde kilo stresi ile daha da kötü oluyorsun silkelen ve kendine gel çok güzel kilo vermişsin yaklaşık 2 kilo basit hemen verebilirsin ki onlar daha yerleşmemiştir
ben 80 den 72 ye indim tekrar çıktım 74 75 lere ama tekrar veriyorum önlemini hemen al ve asla kötü düşünme sinirlendikçe meyva ye sinirden zıpla hem stresini atarsın hem zayıflarsın nasıl fikirkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Adasu mekik aleti dediğin nasıl bişey?

canım bendeki bu biraz sırtım agrıyo bide yastıgı güzel degil yani boynumu arıtıyor biraz ama 700 mekik cekiyorum :nazar:
sporaltis169.jpg

gecen tvde gördük bunuda cok rahat bişi kocişin arkadaşındada varmış güc sarfetmiyosun o seni kaldırıp indiriyo sırtınada masaj yapıyo güzel yani boynun belin agrımadan güc harcamadan mekik cekiyosun kaydirigubbakcemile2

sporzf14.jpg

X