80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

alperenim söylediğim şeye kızdın sanırım buraya geleli ikimiznde hemen hemen 3 ay filan oluyor daha önce hep buralarda oluyordun muhabbet daha çok ediyorduk hatta rakibe bilem olmuştuk o yüzden dedim yani yoksa herkesin girip girmemesine ben karışamam kii olumunekankayizsmile

kızzz niye kızıyım ki sana kıyamam.ama söylemeden edemeyecegim kızdıgım birileri var.zaten o kişilere laf atmıyorum.o kendidni bilir.sen içini ferah tut.fazla karşılaşamıyoruz senle. sen genelde gece giriyorsun ya ben çok nadiren gece bakabiliyorum.biricik arkim benmolumunekankayizsmile

yağmurgözlü-darkolive = 800gr

evrel-handerya = + 400gr

elimphia-sunshine = + 1300gr

narin-butterfly = 1800gr

nalcy-bitanem = 1500gr

niloss-güldal= 800gr

aylin-selma =400gr

masumm - melocum= 0gr

adaer - zilan= 1500gr

burcu - huri= 1000gr

obilen -applecherry= 1100gr

alperenim - ? = 0gr

yaniiiiii haftanın grubu Narin -Butterfly:lepi::lepi:
:içelim: kaydirigubbakcemile5
kızlar tebrik ederim haftann en iyi grubu:hooray:
günaydın kıslar
izlemm cnm en azındna vermişsin azda olsa güsellll

gece uyandım deidm aç banu dolabı miden kazınıyor
eskiden çok yapardım
açıp açmamakla kararsız kaldım
resmen savaştım kendimle yaaa
dolabı açmasamda deidm 3 tane büskivi yiyim

ama çok şükür ki yenilmedimmmm

:lepi: süpersin ne diyim

[ı]teşekkürler melocummmmm.[/ı]

[ı]biliyormusun hamileliğin ilk aylarında insan mide bulantısından yine kilo veriyor..ben o kadar zor bir hamilelik geçirdim ki
77 kiloda hamile kaldım hamileliğin 4. Ayında 68 kiloydum.9 kilo verdimm.
Doktor bile hayret etti..ama hiçbişey yemediğim günleri hatırlıyordum.mide b ulantısından.sonra 4. Aydan sonra kilo almaya başladım.bunları seni korkutmak için yazmadım sadece paylaşabilmek için yazdım canım.bu bünyeden bünyeye değişir....
[/ı]

ahhhhh...keşke olsa.. benim hamileliğimde :CüvCüv: hiç mide bulantım olmadı bir iştah bir iştah anlatamam cokacimcoook

alperenim nasılsın?

1-2 kuru meyve 1bardak süt

bencede ada süt ve kur meyve ii gidiyor

kızlar gece sadece yarım yeşil elma yedim üzerine de koca bir bardak su içtim yattım

başlangıç 89
geçen hafta 77.7
bu hafta 76.900

regl haftam olmasaydım 3 kilo verirdim heralde naniknanik
mart hedefimi tuttururum sanırımm 74 mersine sülün gibi gidemmmmm :eek: kaydirigubbakcemile3 [/COLOR][/B]

canım tebriklerrrrr gerçekten de vücudun su tuttuğu halde şu anda 800 gr. gitmiş vallahi 3 kg. gidermiş senden harikaaaaa

Sağol adacım ..Bende senn 500 grm yargını aşmış olmana çok sevindim opuyorumnanaktan

canım teşekkür ederim ben de çok mutluyum 500 gr. kabusumu yendiğim için

yağmurgözlü-darkolive = 800gr

evrel-handerya = + 400gr

elimphia-sunshine = + 1300gr

narin-butterfly = 1800gr

nalcy-bitanem = 1500gr

niloss-güldal= 800gr

aylin-selma =400gr

masumm - melocum= 0gr

adaer - zilan= 1500gr

burcu - huri= 1000gr

obilen -applecherry= 1100gr

alperenim - ? = 0gr

yaniiiiii haftanın grubu Narin -Butterfly:lepi::lepi:
:içelim: kaydirigubbakcemile5

kaptanım ben şimdi anlamadım,kızlar sizde söyler misiniz bir şimdi grupta iki kişinin verdiği kg. toplamına göre mi birinci oluyorduk benim ortim 2000 vermiş görünüyor ya ben yanlış mı baktım yoksa,nasıl oluyor??? bir anlatır mısınız

narinim-butterflyım ayakta alkışlıyorum sizi,tebrik ederimmmm

ortimmm zilannnn kız haftaya da biz olalım

baharnaz buradasın canım hoşgeldin nasılsın,diyet ne alemde ? özledim seni...

kujum, NALCY nasılsınız kızlar???

döndüm arkadaşlar

selma, masumm, butterfly aylin adaer geçmiş olsun dileklerinize teşekkür ederim. Masumm babam yüksek ihtisasta ameliyat oldu zor bir süreçti Allah yardımcımız oldu çok şükür atlattık şimdi istanbula döndüm haftaya tekrar gidicem

handerya ortanca ile orti olmuşum oda ben gibi fazla takılamıyor hatta listede bile adını göremedim :)) neyse sorun diil canım

[ı]teşekkürler melocummmmm.[/ı]
aylaşabilmek için yazdım canım.bu bünyeden bünyeye değişir....[/b][/ı][/color]

MELOCUM BİLMİYORUM DA ŞU AN HAMİLEMİSİN??:CüvCüv:
hayır değilim ama kötü bir hamilelik geçirdim
döndüm arkadaşlar
selma, masumm, butterfly aylin adaer geçmiş olsun dileklerinize teşekkür ederim. Masumm babam yüksek ihtisasta ameliyat oldu zor bir süreçti Allah yardımcımız oldu çok şükür atlattık şimdi istanbula döndüm haftaya tekrar gidicem
canım mm..çok geçmiş olsun

tünaydınnn kızlarrr...
umarım bu hafta sonu kaçamaksız geçer hepimizinnn!

adaer canım zilan bu hafta bildirim yapmadı o yüzden birinci olamadınızzz..:KK43:

baharnaz geçmiş olsun hayatım...listeye yazdığımız bi çok isim bu hafta yoktu sildim gelemeyenleri.sen devam ediyorsan alperenimin ortisi yok siz ortak olun ok!

baharnaz buradasın canım hoşgeldin nasılsın,diyet ne alemde ? özledim seni...

kujum, NALCY nasılsınız kızlar???

saol canım çok şükür iyiyim babamın iyi olması beni daha da iyi yapıyor istanbuldayım haftaya tekrar 4 günlüğüne ankaraya gidicem canım diyetle pek alakam kalmadı hastanede geçen günlerde pek dikkat etmedim almadımda vermedimde sanırım salı günü diyetisyenimle randevum var

senin düğüne az kaldı canım balayınıda kardeşin ayarlıyormuş ohh ne güzel

tünaydınnn kızlarrr...
umarım bu hafta sonu kaçamaksız geçer hepimizinnn!

adaer canım zilan bu hafta bildirim yapmadı o yüzden birinci olamadınızzz..:KK43:

derya aslında şu bildirim işine kural koysak ne bleyim ya dışardan biri ışık hızıyla geliyor birinci oluyor sonra basıp gidiyor mesela
3 hafta üstüste bildirim yapanlardan falan mı seçsek :uhm:

baharnaz geçmiş olsun hayatım...listeye yazdığımız bi çok isim bu hafta yoktu sildim gelemeyenleri.sen devam ediyorsan alperenimin ortisi yok siz ortak olun ok!

saol canım yoo önemli değil silmen ben hep buralardayım gelemesemde kalbim burda alperenle olurum tabiki haftaya 4 gün yine ankaradayım ama alperen beni kabul edermi acaba

slm kızlarr.. :emir_bebek: dicem ama sadece derya'mı görüyorum online olarak...
baharnaz kaçmış ben yetişene kadar :))) babası rahatsızsanırım.. çook geçmiş olsun hayatım...

deryacım... sen nasılsın güzelim? oğluşun nasıl? ne zamandır uğrayamamıştım eski topiğime.. özledim sizleri ayoll... :))) az kaldı ama inş. hayırlısıyla 18 gün sonra diyete hazır duruma gelicem :))) şu an 87 yim ama :KK43: o zaman beni aranıza tekrar alıcakmısınız:)

X