80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Neslicim en doğru kararı vermişsin hiç bir şey çocuklarımızdan önemli değil..ben senin emzirdiğini bilmiyordum,o kadar az yiyip emzirince beklenen son olmuş..
sen sıvı oranını artırıp dediğin gibi sebzeye ağırlık verirsen hem dietten kopmamış olursun hemde vücudun gerekli vitamini vs. alır canım,üzme kendini üzülürsen de sütün etkilenir biliyorsun takmamaya çalış..(grup olarak sana nazar değdirdik sanırsam yaaa )

teşekkürler deryacım takmamaya çalışacam canım...:sinifsinif:

Son düzenleme:
daha bir sürü eksiği var,danteli,etek boyu,arkasının bağcıkları,kol şekli vs. ama prova fotosu sözüm vardı ekleyeyim dedim.Kızlar gelinlikçim bedenimin zayıfladığını ve daraltması gerektiğini söyledi.O an sevinmiştim de şu resmi görünce bu kg. vermiş halin mi Ada rezilsin demekten kendimi alamadım.Ama zayıflıyorum ve daha da vereceğim buna inanıyorum.Buyrun şişko patates Ada gelininiz kaydirigubbakcemile3

ayyy canim benimm, daha cok eksigi var ama eminim muhtesem olucak
vücudumuz benziyor gibi, benimde kollar tombis :))

terziye yazik, önce zayiflasaydin keske

Son düzenleme:
Sevgicim nerelerdesin sen yaaa kaçakkk!
seni mezun ettim zaten ben,zayıfladı bizimle işi bitti dedim :))
aradagel iki satır yaz emi!

merhaba kıslar
haftas onu herkes sermşş yani
en tam bir rezillik yaptım gece

genin 2 sinde kalk sne
3 grisini 1 portakal yeee
ya allahım ne zmna kurtulcam şuuu ndna yaa ayapmayım yapmayımd eidm ama sonund ayaptım artık sabah ara ögünümü yemedim cezalıyımm yani

melocum
boşver cnm öle dengeisz insanları ya ebnim üst komşumd aaynı rezil insanlar

nalcy[/COLOR cnm şimdi bende diycem az yiyosun demiştim diye kızıcaksın ama
böle gayet ii olmuş baklava yerine süt iç
18 aydır ikizleri emziiryorum sütüm öncede aynıydı diyet yapıyorum yinede aynı sebebi ise
sadece yaglı ve aşırı karbonitrat almadııgm için
yani kızartma ekmek hamur işi zaqten süt yapmıyor
bol su kalsiyum ve yeşillik süütn için ii gelecek cnmm
ha bride bol bol sogan yeeee

adacımm çok hoş görünüyosun cnmmm 40 e kadar giderdaha kilocuklarrrr
izlemmm nerelerdeisn bacımmmmm
vetülayyyy sen nerdesinn göremedim bugünnnn

bende kalktım sporumu yaptım bugün kalfdıgım yerdne başladımmmmmm
ha bu aradaregli olucammmmmmmmmmmzemuszemusbelirtiler başladıııı
umarım bu hafta tartıda 83 ün dışınd air rakam görücemmmm

Tülaycım resimlerinizi gördüm gerçekten güzel bi günmüş her ne kadar kaçamaklar olsa da ama o doğal ortamda insanın iştahı da açılır :))
ayrıca sen hiç kilonu göstermiyorsun hbrin olsun ,gayet iyisin canım!

Melocum ne terbiyesiz bi kadınmış gerçekten senin komşu yaptığı iş mi yani manyaklık,elinde ıslak mendille toz getirdi hııı:))) ben olsam önce gülerdim sanırım..
boşverrr sen de muhatap olma öyle insanlarla duymazdan gel..
sinek küçüktür mide bulandırır derler o da kesin sinirlerini tavan yaptırmıştır tuhaf insan!

merhaba aylin nasıl yapıyorsun verebildin mi
buarada ada gerçekten çok güzel bi gelin olacaksın bence

Aylincim biz de tek bir alyans aldık (en pahalısından,güzelinden:)) sözde de ,düğünde de onu taktık sağ el sol el değiştirdik yani..ama yüzük aynı yüzük gereksiz geliyor bana sözde yüzük almak..
gerçi halaaa olmuyor hamileyken bi çıkardım parmağımdan hala takmadım..

Aylincim biz de tek bir alyans aldık (en pahalısından,güzelinden:)) sözde de ,düğünde de onu taktık sağ el sol el değiştirdik yani..ama yüzük aynı yüzük gereksiz geliyor bana sözde yüzük almak..
[/QUO
msjlarım geliyormu kimse neden cvp vermitor ben çiğdem

Tülaycım resimlerinizi gördüm gerçekten güzel bi günmüş her ne kadar kaçamaklar olsa da ama o doğal ortamda insanın iştahı da açılır :))
ayrıca sen hiç kilonu göstermiyorsun hbrin olsun ,gayet iyisin canım!

ayy sağol canım yaa .. Biraz boydan birazda yapıdan kazanıyorum sanırım .Ama sen benim doğum sonrası halimi görseydin fil kadar bişeydim remen =) yeni yeni şekle girmeye başladım işte boshayallersmile

dünki kaçamakları telafi için bugün sırf sebze yiyorum bakalım .Akşamada spor var umarım cumaya alırım karşılığını .Bende sen gibi regly haftama girdim bakalım bu haftadan çok bi beklentim yok :umursamaz:

merhaba kıslar

vetülayyyy sen nerdesinn göremedim bugünnnn

ara bakınıyorum canım yaa malum Oğlum -ev işi falan derken geçiyor zaman.
Senin kaçamağında bişeymi bizimkileri okumadın heralde akannehir
İzlem pordan gelmiş dinleniyor olmalı malum bugün pazartei..

bende anca taktım alyansımı .. Unutmuşum takmaya takmaya parmağımda fazlalık gibi geliyor kaydirigubbakcemile3
msjlarım geliyormu kimse neden cvp vermitor ben çiğdem

Hoşgeldiin çiğdem..Zayıflamak niyetindeysen tam yerindesin ..Azcık irade azcık sabır üstüne bide k k. . kaydirigubbakcemile3 çok güzel zayıflatıyor canım kolay gelsin sanada

:enbuyukkk:

teşekkür ederim arkadaşlar :)))

aylincim alıntını siler misin tatlım,kızlar gördükten sonra ben de sileceğim çünkü...

arkadaşlar resmen gripten bitmiş durumdayım şu anda birazdan Nedim gelecek doktora gideceğim

öncelikle NALCY canım menün gayet güzel bence.lütfen dikkat et sonra benim gibi pişman olursun ben kızımı çok az emzirdim şuan çok hassas hemen hasta oluyor.sonra vicdan azabı çekme canım benim gibi.

ADACIM eminimki çok hoş olacak gelinliğin son halini merak ediyorum canım.

gördüğüm kadarıyla herkes bende dahil haftasonu dagıtmışız.aartık kesin bi karar aldım zorunlu olmadıkça kesinlikle evde hamurişi pasta yapmayacagım.çünkü evde oldugunda dayanamıyorum ve yiyorum :eek:klava:

bugünki menüm

kahvaltı :
haşlanmış yumurta
peynir, salatalık
ıhlamur ,2 dilim tambugday ekmeği

ara :
1 kuru incir

öğle :
4 k.budu köfte
salata

ara :
yeşilçay , yarım paket d.bisküvi