80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

günaydın arkadaşlar... hafta sonu hiç girmedim siteye neler oldu anlayamadım. bıraktığım gibi buldum çünkü :)

aylin90 canım, ne bu öfke, bu şiddet, bu celal :kedi: :kedi: ortak olma konusunda başka zaman ne yazıştınız, ne oldu bilmiyorum ama ben sadece takıldım sana. geçmişi okuyayım dedim ve tüm keyfim kaçtı yazdıklarını gördükten sonra. mafoldumben

benimde keyfim kacti, napiyim... üzüld+üm öyle yazmaniza... saka yapiosaniz smily yapin. anlasilmiyorki....
hele şükür yazanlar olmuş yahuuu

narin cnm ya nedne yedinkii adetin bittimi benim bitmedi henü bu saba tartıldım 82 çıktımm
bend edün ev oturmasına gittim arkadaşa ama yemeidmm minicik bir kek ve minik bir poça dışında

aylincim cnm kırılmanı istemem şaka yapıyoruz biz sana ayrca herkes yorum yaptı nedne benim yazımı alıntı yaptık birtek onuda anlamadım ama

biz hepmizi sana destegiz cnmm sen beyninde bitirdin zaten bu işi gerisi teoriye kaldı cnm tabiki başarıcaksınnn
söz içind ehayırlı olsun şimdiden cnm

ben sadece eflatunun ve senin bu konu hakkinda yorum yaptiginizi gördüm. gözüme carpan buydu yani, baskalarida yazdiysa görmedim.
saka yapiosaniz smily yapin.
tmm hatami kabul ediom ondan ona atladim. ama bukadarda yüzüme vurulmazki.
inanki keyfim kacti orti konusunda. kendim basaririm :umursamaz:
tskler. amin

evet beynimde bitirdim ama hafta sonu kacti biraz malesef, ama dengelerim

Son düzenleme:
aylin nasıl geçti tanışmaaa anlatsana canım

günaydin ablam...
valla toplam bi 18 kisi vardik sanirim.. annesi babasi kendisi kardesi ve babannesi vardi. sohbet cok güzeldi. biraz kafamiz sisti enistem yüzünden ama güzeldi. neden kafamiz sisti? fikra anlata anlata bi kaldi yani kaydirigubbakcemile babam dünürüyle dogru duruz konusamadi. ama enistem güldürdü bayaa (halamin beyi, 57 yasinda)...
kayinvalidem diomuski, aylin mutfaga bi girdi bi cikti bi girdi bi cikti zemuszemus, beni gözlemlediler hep :roflol: hele o babannesi, ay allahim cok tatliii, babannemi aratmadi. cayini doldururken hep gözümün icine bakiyor :kedi: hizmet ettim herseyi ikram ettik meyvesinden tut kahvesine kadar. 19 da geldiler gece 1,30 da gittiler kafamçokkarıştı sagolsun enistem fikra yüzünden kaldirmadi onlari... ama herkesde esnemeye basladi görücektiniz, hele erkan, uyuklicakti nerdeyse kaydirigubbakcemile3 bende bi esnedimm. kayinvalidem bana bakiomus kardesimle birlikte, bana güldüler hehe olumunekankayizsmile... COK GÜZELDI herkes herkesi beyendi.

vee pazar gününe biz davetliyizzz sengözlerimebaksanab opuyorumnanaktan
babasi dün sabah kahvaltida sey demis.... kizi 2 hafta sonra isteyelim demis. sok oldum, ne aceleleri var anlamadik. daha zayiflicam ben kaydirigubbakcemile3 bu gidisle 4 nisan da sözleniyorum gibii..... 2 hafta var kafamçokkarıştı

hafta sonu baya bi kacirdim ama bugünden itibaren dengeliyorum, dün sporumuda yapmistim.
en azindan 87 ye düseyim söze kadar. olsunn okadarcikda olsun... yine basaririm. motivasyonumu yüksek tutuyorum. evde kosu bandi yapiyorum yarim saat ve baya terliyorum.

gecmis olsun ablam, temizleyip terleyip soguk aldin herhalde. ceyranda felanmi kaldin eve havalandircam diye?
dikkat et :1hug: hallolur yaparsin sen, yardim da ederler

nihalcimm geçmiş olsun canım.dinlenmeye çalış.haftasonuna daha çok var olmadı bi gün temizliğe yardımcı kadın tutarsın saglıgından önemli mi tatlım

sağolun kızlar...hala kelebekli koyunlar gibi öksürüyorum..bir de işim konuşmakla bu saatte nakavt oldum valla nasıl akşamı getircem bilmiyorum..
temizlik dert değil de ne bileyim börektir sarmadır içli köftedir yapıp dolaba koyacaktım hiçbişi yapamadım:KK43:
yengem dediysem kardeşimin eşi değil artı dayımın eşi ve oğlu kızı artı kardeşlerim gelcek..off neyse ya dışardan söyleriz artık..ne zaman bişeye özensem olmaz zaten..
aylincim senin sinirleirn gerilmiş tatlım yanlış anlamışsın burdaki ablalarını..
hadi anlat bakalım nasıl geçti??

kizlar tanismaya giderken bunu giymeyi düsünüyorum, ögle tatilinde alicam bedenim kaldiysa.
nasil?

sağolun kızlar...hala kelebekli koyunlar gibi öksürüyorum..bir de işim konuşmakla bu saatte nakavt oldum valla nasıl akşamı getircem bilmiyorum..
temizlik dert değil de ne bileyim börektir sarmadır içli köftedir yapıp dolaba koyacaktım hiçbişi yapamadım:KK43:
yengem dediysem kardeşimin eşi değil artı dayımın eşi ve oğlu kızı artı kardeşlerim gelcek..off neyse ya dışardan söyleriz artık..ne zaman bişeye özensem olmaz zaten..
aylincim senin sinirleirn gerilmiş tatlım yanlış anlamışsın burdaki ablalarını..

bosver abla disaridan söylersin dedigin gibi. anlayisli olsun onlarda aklinialirimsmile
anlattimya ablam, yukarida bak, narin nazenin ablaya cvp yazdim orda anlattim.
evet biraz yanlis anlasilma oldu, kücük bi alinganlik kaydirigubbakcemile3

tanisma günüm:
valla toplam bi 18 kisi vardik sanirim.. annesi babasi kendisi kardesi ve babannesi vardi. sohbet cok güzeldi. biraz kafamiz sisti enistem yüzünden ama güzeldi. neden kafamiz sisti? fikra anlata anlata bi kaldi yani babam dünürüyle dogru duruz konusamadi. ama enistem güldürdü bayaa (halamin beyi, 57 yasinda)...
kayinvalidem diomuski, aylin mutfaga bi girdi bi cikti bi girdi bi cikti , beni gözlemlediler hep hele o babannesi, ay allahim cok tatliii, babannemi aratmadi. cayini doldururken hep gözümün icine bakiyor hizmet ettim herseyi ikram ettik meyvesinden tut kahvesine kadar. 19 da geldiler gece 1,30 da gittiler kafamçokkarıştı sagolsun enistem fikra yüzünden kaldirmadi onlari... ama herkesde esnemeye basladi görücektiniz, hele erkan, uyuklicakti nerdeyse bende bi esnedimm. kayinvalidem bana bakiomus kardesimle birlikte, bana güldüler hehe ... COK GÜZELDI herkes herkesi beyendi.

vee pazar gününe biz davetliyizzz sengözlerimebaksanab
babasi dün sabah kahvaltida sey demis.... kizi 2 hafta sonra isteyelim demis. sok oldum, ne aceleleri var anlamadik. daha zayiflicam ben bu gidisle 4 nisan da sözleniyorum gibii..... 2 hafta var kafamçokkarıştı

aylin çok sevindim canım.Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah.anladıgım kadarıyla samimi sıcak bi ortam olmuş.inşallah herşey gönlünce olur canım :1hug:

al benden de okadar.bende ne zaman bişeye özensem illa bi aksilik çıkar.akannehir hayırlı şeylerin manileri çok olurmuş canım.inşallah toparlarsın ogüne kadar :Saruboceq:

aylin çok sevindim canım.Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah.anladıgım kadarıyla samimi sıcak bi ortam olmuş.inşallah herşey gönlünce olur canım :1hug:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn
allahim yüzümüzü güldürür hep insallah

evet bayaa sicak ortam olduu...

enistem önyargida davranmisti. onlar baska köyden diye.
beni kirmislardi. mutfakta anneme demiski. kizida bosuna kirdik, pisman oldum dediklerimden demis... aileyi cok beyendim demis. aklinialirimsmile
nefret ederim ön yargidan

aylincim ne de güzel anlatmışsın yaşadıklarını
çok ama çok mutlu ol emi
hayırlısı olsun yeniden

kızlar alakasız mı olacak ne ama ben hiç kot giymiyorum daha doğrusu kot almaya çekiniyorum
bel 88 kalça 108 di sanırım bu ölçülere göre kaç beden kot pantalon olur bana

adacım çizelgene bayıldım çok şirin olmuş :asigim: inşallah çok mutlu olursun canım :Saruboceq:

teşekkür ederimmmmm
heyecanlanıyorum ona baktıkça ben de
bu hafta sonu iyice hissettim artık kendime ait bir evim olacağını
temizliğim bitti evimin
eşyalarımın hepsi 23 mart ta geliyor

günaydin ablam...
valla toplam bi 18 kisi vardik sanirim.. annesi babasi kendisi kardesi ve babannesi vardi. sohbet cok güzeldi. biraz kafamiz sisti enistem yüzünden ama güzeldi. neden kafamiz sisti? fikra anlata anlata bi kaldi yani kaydirigubbakcemile babam dünürüyle dogru duruz konusamadi. ama enistem güldürdü bayaa (halamin beyi, 57 yasinda)...
kayinvalidem diomuski, aylin mutfaga bi girdi bi cikti bi girdi bi cikti zemuszemus, beni gözlemlediler hep :roflol: hele o babannesi, ay allahim cok tatliii, babannemi aratmadi. cayini doldururken hep gözümün icine bakiyor :kedi: hizmet ettim herseyi ikram ettik meyvesinden tut kahvesine kadar. 19 da geldiler gece 1,30 da gittiler kafamçokkarıştı sagolsun enistem fikra yüzünden kaldirmadi onlari... ama herkesde esnemeye basladi görücektiniz, hele erkan, uyuklicakti nerdeyse kaydirigubbakcemile3 bende bi esnedimm. kayinvalidem bana bakiomus kardesimle birlikte, bana güldüler hehe olumunekankayizsmile... COK GÜZELDI herkes herkesi beyendi.

vee pazar gününe biz davetliyizzz sengözlerimebaksanab opuyorumnanaktan
babasi dün sabah kahvaltida sey demis.... kizi 2 hafta sonra isteyelim demis. sok oldum, ne aceleleri var anlamadik. daha zayiflicam ben kaydirigubbakcemile3 bu gidisle 4 nisan da sözleniyorum gibii..... 2 hafta var kafamçokkarıştı

oo hayırlısı canım..aceleci oğlan tarafı..

bundan sonra aşağıda kim var kim yok göremeyecek myiiz kızlar ya??ya benim çok canım yanıyor ya konuşurken hiç keyfim yok:KK43:(

X