80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhaba 😊 çok dertliyim sanırım arkadaşın olarak buraya geldim 😄 yani sen de buralardaysan beraber kilo versek mi 😉
merhaba canım hoş geldin buraya pek gelen giden olmayınca takımlara geçtim ben sende bekleme kimseyi 2 haftada bi sen geldin :)))) ama istersen 6. takıma gel canım çok güzel bir ortam var orda kolaylıkla vereceğine eminim allah kolaylık versin umarım hedeflediğin kiloya ulaşırsın

merhaba canım hoş geldin buraya pek gelen giden olmayınca takımlara geçtim ben sende bekleme kimseyi 2 haftada bi sen geldin :)))) ama istersen 6. takıma gel canım çok güzel bir ortam var orda kolaylıkla vereceğine eminim allah kolaylık versin umarım hedeflediğin kiloya ulaşırsın
Nasıl geleceğim ☺️ beni de alırlar mı 🤗

Merhaba herkese.. Ben de 81 kiloyum.. Yarın yaş hurma diyetine başlayacağım. Hedefim 70 kilo olmak ilk etapta. Vermek zorundayım yoksa mutsuzluktan ölücem.
Merhaba hosgeldin kilolarını verdikce daha mutlu olacaksın😊
burası cok aktif değil takımlara katılmak istersen takımlarda daha cook motive olabilirsin 😊

Merhaba :KK200:

Katılmak isteyenler beklerim yarışa

Merhaba araniza yeni katildim benide araniza alirsaniz sevinirim 91 ile doğuma girdim suan 84 85 arası gidip geliyorum kendimi hic iyi hissetmiyorum acil zayiflamam lazim

merhaba çok teşekkür ederim tavsiyeniz için belki daha sonra onlara başvurabilirim bir süre burada beklemek istiyorum :KK16:
Merhabalar ben de zayıflamak istiyorum 83 kılodayım hangı grupta olmalıyım beni o gruba alabilir mısınız ya da yardımcı olur musunuz tesekkurler ıyı geceler

Merhabalar kızlar bende katılmak istiyorum kilom 80 2 yasinda kizim var doğumdan sonra 16 kilo gitti bir ayda ama sonra fazlasıyla aldim şimdide veremiyorum 10 kilo versem yeter

88 kilodan 1 ayda 84 e dustum. 10 saat oturan bir isim var. Hedefim 55. Kilo bana yakismiyor teyze gibi duruyorum 33 yasinda

X