80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ben haftaya yokum canım yıllık izne çıkıyorum 3 şehir dolaşcam yazamma maalesef..sonra kapışmaya devam ederiz..
ayran detoksu şöyle 2 litre yağsız ayranın içine 4er yemek kaşığı haşlama yeşil mercimek,bulgur ve nohut ve 2 tane salalığı rendeliyorsun...bu ayran çorbasını saat 12.00 de başlamak üzere bir çorba kasesi kadar her iki saatte bir içiyorsun...tuzsuz bu arada...
sabah da 1 yumurta bir dilim kepek ekmek domates salatlıkla kahvaltı ediyorsun..şekersiz çay ve su serbest başka hiçbirşey yemiyorsun....
sözde 2. günde afedersiniz idrarımızdan yağlar çözülcekmiş merakla bekliyorum:)

sorma ellerimle hediye ettim birinciliği ama önümüzdeki haftaya görürüz bakalım kim birici olacak :jeyyar:
ayran detoksu nasıl yapılıyor bir de işyerinde zor olmuyo mu

sorma canım ya çok mutsuuzm rakibem..benim çorbayı hazırlammam tam bir fiyasko oldu...düdükliye attım hepsini birden dibi tuttu ve birbirine yapıştılar..sonra malzeme eksik kalıyor diye asrtı olarak nohut ve bulgur haşladım..neyse termosa koydum ilk çorbamı içcem amanın termostan sallamama rağmen sadece sıvı kısmı kaldı öyle içtim e tabi haliyle aç ve sinirliyim..şimdi de termosun dibinde kalan taneleri yiyorum:KK43:(

kızlar günaydın ne bu topiğin hali ya kimsecikler yok..:KK43:(dün bıraktığım gibi aynen duruyor..
yağmurgözlüüüüü iyi misin gel artıkkkkkkkk

elimphiacım ayran detoksunun sonucunu mutlaka ilet işe yarıyorsa bende deneyim
termosla işe götürmek iyi fikir denemekte fayda var yerimseniben

ben haftaya yokum canım yıllık izne çıkıyorum 3 şehir dolaşcam yazamma maalesef..sonra kapışmaya devam ederiz..
ayran detoksu şöyle 2 litre yağsız ayranın içine 4er yemek kaşığı haşlama yeşil mercimek,bulgur ve nohut ve 2 tane salalığı rendeliyorsun...bu ayran çorbasını saat 12.00 de başlamak üzere bir çorba kasesi kadar her iki saatte bir içiyorsun...tuzsuz bu arada...
sabah da 1 yumurta bir dilim kepek ekmek domates salatlıkla kahvaltı ediyorsun..şekersiz çay ve su serbest başka hiçbirşey yemiyorsun....
sözde 2. günde afedersiniz idrarımızdan yağlar çözülcekmiş merakla bekliyorum:)

kaç gün yapcaz bir günde bitiyor mu? CADIARZU

canım ben sabah kustum sonra da fenalaştım baygınlık geçirdim revirde yattım falan ondan bana ayran detoksu deme:)
ahhh canım yaa geçmiş olsun ben burda olsaydım yaptırmazdım sana o ayranlı detoksu arkadaşım hastanelik oldu o detoks yüzünden her bünye kaldıramaz yapmayın
kızlar günaydın ne bu topiğin hali ya kimsecikler yok..:KK43:(dün bıraktığım gibi aynen duruyor..
yağmurgözlüüüüü iyi misin gel artıkkkkkkkk

geldim canım geldimmm :1hug:

ahhh canım yaa geçmiş olsun ben burda olsaydım yaptırmazdım sana o ayranlı detoksu arkadaşım hastanelik oldu o detoks yüzünden her bünye kaldıramaz yapmayın

geldim canım geldimmm :1hug:

hoşgeldin canım...ben daha iyiyim şimdi de yaptığıma pişamn oldum benim bünye kofti demek ki..

geçmiş olsun yagmurgözlü :teselli:
hoşgeldin. daha iyisindir umarım

hoşbuldum canım sağol iyi değilim ama işe gelmek zorunda kaldım ağrım var şişti bacağım ptesi günden beri moral motivasyon sıfır bütün hevesim sevincim içimde kaldı spor yapmayınca veremiyorum ben bu ayak ne zaman düzelir de yürürüm tekrar bilmiyorummafoldumbenmafoldumben

Kızlarrrrr gözümden uyku aka aka yaptığım haftanın tablosu karşınızda...
hiç bu kadar kötü tablo yapmamıştım aylardır,lacivert olanlar kilo verenler diğerleri ya dinlenmede yada artıda offf yaaa bu yaz kimseye yaramadı anlaşılan..(maviler yeniler,sarılar veremeyenler yada kilo bildirmeyenler)
gel ramazan gell gell desem.. gerçi o zaman da diyet işi zor olur ya..
Tebrikler yağmurgözlü iftiharımızzz! :)

teşekkür ederim

slm kızlar bn bugün biraz geç kalktım bir bardak lahana suyu içtim we bir kase k flakes yedim sütle birazdan semizotu salatası yiyeceğim bol ekşili tuzsuz
bu arda hepinize lahana suyunu tawsiye ederim
ayrıca yrn bir detoksa başlayacağım 2 günde 1,5 2 kilo werdiryormuş ama yağdan weriliyor eğer memmun kalırsam sizede yazarım zaten bnde siteden aldım

X