80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.069
KK' nın Sevgili Üyeleri,

Kilonuz 80-89 aralığındaysa ve zayıflama yolunda "Birlikten Güç Doğar" ilkesine inanıyorsanız, sizleri buraya bekliyoruz..

Başlık altında diyete yönelik tecrübelerinizi, her gün neler yediğinizi, zayıflamak için yaptığınız sporları paylaşabilir ve deneyimlerinizi sizinle aynı kilo aralığında olan diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar ve sağlıklı kilo vermeler dileriz. a.s.

püsküütüm .ne deyim sana helal.bende tam işte böyle bir topik arıyordum.86 kilo ile başlıyorum geçen yıl 76 yı görmüştüm ama bu sene ekmek yemeye başladım ve kilolar tıkır tıkır geldi.
10 kilo az değil iyice hantallaştım.kendimi çok ağır hissesiyorum .3 gün öncesine kadar bu konu kabus etkisi yapıyordu bende ama şimdi çok iyiyim.geçen sene 15 kilo verdiysem bu sene de veririm diyorum ve startımı veriyorum .
yılmayalım kızlar ha gayret

Ben de aranıza katılmak, motive olmak istiyorum..
84-85 arasında gidip geliyorum, bugün itibariyle başladım..
Hep beraber kilolara güle güle diyeceğiz inşallah..
Hepimize başarılar dilerim...

hepimize hayırlı uğurlu olsun..

ben doğuma 91 kilo ile gittim
çıktığımda 83 tüm
süt olsun diye ye babam ye ve sonuç 86 hatta bucuk da vardı :KK43:((

10 gündür diyetteyim 3 kiloya yakın gitti
cumadan cumaya tarılacağım

sabah: 2 dilim kepek ekmegi ile tost----ya da---1 dilim kepek ekmek yumurta peynir
öğlen: meyve---ya da---corn fleks----yada ---hiç bir şey
akşam: sebze---ya da ---et ---ya da ---hiç birşey

öğünlerim şimdilik böyle
dün dayanamayıp yarım tiramusu yedim
ama olcek dimi o kadar
hedef şimdilik 1 ayda 10 kilo
inşallllaaahhhh

hoşgeldin tinkimi 80 likler buraya buraya buraya...bi toplanıp bi kavurmalık olalım hemen başlayalım yarışa arkadaşlar... herkez kilosunu da yazsında...biraz tanışalım ve başlayalım ne dersiniz?kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
2. hızlı yarışmacımızda hidennisko bu iş tamamdır 1 ayda 10 kilo sanada maşallah ama gerçekten motive olmak böyle oluyor işte bende baya gaza geldim...ama regl dönemim ya yarın ya öbür gün başlayacak...ilk 3 gün deli gibi yiyeceğim gelir benim,bari azaltıp reglin 3. günüde tam başlarım artık....

MEHABALARRR kısaca kendimi tanıtayım ..ben 6. takımdan pınarım... 98 kilo ile mart ayında başladım ve şimdi 84 üm,ama 80 e bile düştüğüm halde(bayramlar beni maffetti)80-85 arası gidip geliyorum ve ilk hedefim 79...yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim....

iyi geceler kızlar,bu yarışta bende varımmm :)) maaalesef 85 kilodayım ve hedefim eski kiloma yani 60'a düşmek...inşallah başarılı oluruz...

merhaba arkadaşlar ben de geldim, 85 kiloyum yazın 79 inmiştim ramazan bitsin, bayram geçsin, aaaa yılbaşı derken ipin ucu kaçtı. 2 gündür diyetteyim bu sefer kararlıyım doğumdan sonra bir türlü kilo veremedim.Verdiğim zamanlar üstüne koyarak aldım. Birbirimize destek olalım.

Hımmm benim 2 yaşında bir oğlum var 30 yaşındayım, gerçi ergenlikte kilo almaya başladım lise bitti birden şiştim ama yemek benim için vazgeçilmez bir keyifti, diyet mi asla aklımın ucundan geçmiyordu neyse evleninceye kadar her yaz diyet yaparak ve her kış da daha fazlasını alarak geçirdim son yıllarda spor yaparak azıcık da olsa kendimi tutabildim(ama yoyo oldu artık veremiyordum ne kadar spor yapsam da) evlendim sporu bıraktım 84 kiloydum 6 ay sonra hamile kaldığımda 97 kiloydum 105 le doğumdan çıktım 1,5 yıl sonra yani geçen yaz başlamadan 94 tüm ve diyet spor bitki çayları vs.bir buçuk ayda 6 kilo verdim. Sağlıklı olarak ve yazı hiç kilo almadan geçirdim. E şimdi kış başladı iştah arttı ramazan bayram kurban derken yine 92 oldum fx15 aldım 10 gün dayanabildim 3 kilo verdim. Yok dedim olmayacak ilaçla falan tut dedim boğazını hareket et dedim kendi kendime ve yılbaşından beri sağlıklı beslenme programına geçtim. 2 kilo verdim artık kendimi daha mutlu ve hafif hissediyorum, yaza kadar kurtulacağım bu kilolardan artık millet de bana küçümseyen gözlerle bakamayacak kararlıyım bu sefer....

Hımmm benim 2 yaşında bir oğlum var 30 yaşındayım, gerçi ergenlikte kilo almaya başladım lise bitti birden şiştim ama yemek benim için vazgeçilmez bir keyifti, diyet mi asla aklımın ucundan geçmiyordu neyse evleninceye kadar her yaz diyet yaparak ve her kış da daha fazlasını alarak geçirdim son yıllarda spor yaparak azıcık da olsa kendimi tutabildim(ama yoyo oldu artık veremiyordum ne kadar spor yapsam da) evlendim sporu bıraktım 84 kiloydum 6 ay sonra hamile kaldığımda 97 kiloydum 105 le doğumdan çıktım 1,5 yıl sonra yani geçen yaz başlamadan 94 tüm ve diyet spor bitki çayları vs.bir buçuk ayda 6 kilo verdim. Sağlıklı olarak ve yazı hiç kilo almadan geçirdim. E şimdi kış başladı iştah arttı ramazan bayram kurban derken yine 92 oldum fx15 aldım 10 gün dayanabildim 3 kilo verdim. Yok dedim olmayacak ilaçla falan tut dedim boğazını hareket et dedim kendi kendime ve yılbaşından beri sağlıklı beslenme programına geçtim. 2 kilo verdim artık kendimi daha mutlu ve hafif hissediyorum, yaza kadar kurtulacağım bu kilolardan artık millet de bana küçümseyen gözlerle bakamayacak kararlıyım bu sefer....

küçümseyen gözle bakanlar bizden beter olsun canım benim,geçen yıllar bana öyle deyip gülenler(biri rahatsızlandı 90 kilo oldu,biri de doğurdu kalça 125 oldu)
allaha havale et o ne yapacağını bilir canım....

küçümseyen gözle bakanlar bizden beter olsun canım benim,geçen yıllar bana öyle deyip gülenler(biri rahatsızlandı 90 kilo oldu,biri de doğurdu kalça 125 oldu)
allaha havale et o ne yapacağını bilir canım....

TEŞEKKÜR EDERİM ÖYLE YAPACAĞIM BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM MOTİVE EDELİM HERKES NE YİYOR NE YAPIYOR YAZALIM ŞİMDİDEN BAŞARILAR HERKESE KOLAY GELSİN CANLARIMhihoyyyt

hadi kızlar ,inşallah listemiz hepimize başarılar getirir :))
Guide .....................86
hidennisko...............84
Ocean.....................85
aslan8141................82
pin@rim...................84
tinkimi.....................87
GAMZELİ................85
Güldemir.................81
fguler......................88.9
eylülce...................85

bir hafta sonra yeni kilolarıda yanlarına yazarı ve ,böylece birbirimizi motive etmiş oluruz kızlar,ne dersiniz...

şaka tabiiii hepimiz yaza fıstık gibi olacağız hadi bakalım herke hikayesini yazsın bi tanışalım ondan sonra da ne yediniz biz de bilelim dimiiii:dance:

ehemmm ben bu sabah kalktığım gibi sirkeli suyumu içtim saat 9.30 gibi bir dilim esmer ekmek 2 kaşık kadar lor peyniri bir domates yedim öğlen de azyağlı pırasa, lahana çorbası(hazır çorba karıştırılmış) salata ve az yoğurt yedim. arada 3 tane kurukayısı hüplettim. meyve hakkımı akşama saklarsam arada bir bardak light sütüm var böyleee akşama da brokoli ve yine çorba ve yoğurt düşünüyorum ah şu tatlı isteğim olmasa akşamları...

Son düzenleme:
allaha havale et o ne yapacağını bilir canım....[/QUO

aminnnnnnnnnnn :Saruboceq:

TEŞEKKÜR EDERİM ÖYLE YAPACAĞIM BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM MOTİVE EDELİM HERKES NE YİYOR NE YAPIYOR YAZALIM ŞİMDİDEN BAŞARILAR HERKESE KOLAY GELSİN CANLARIMhihoyyyt

evet canım

hadi kızlar ,inşallah listemiz hepimize başarılar getirir :))

bir hafta sonra yeni kilolarıda yanlarına yazarı ve ,böylece birbirimizi motive etmiş oluruz kızlar,ne dersiniz...

benide ekleyin lisyeye

anaaaaa aranızda en şişko ben miyim şimdi ühhüüüüü:a015:

ben varım ben yanlız değilsin canım

şaka tabiiii hepimiz yaza fıstık gibi olacağız hadi bakalım herke hikayesini yazsın bi tanışalım ondan sonra da ne yediniz biz de bilelim dimiiii:dance:

amin canım mağazalara girmek istemiyorum
xxl bedenden bıktımmmmm
her girdiğim mağazada ablaaaa senin bedenine göre yok diyorlar sinir oluyorum yaaaa
ama inat ettim benle doğmadıya bu kilo gidecek başka yolu yokkkk a.sa.s

tinkimi....................87

ahanda seni de ekledim şeker...hihoyyyt

öncelikle kendi hikayemi paylaşayım sizinle......lise yıllarında yavaş yavaş kilo almaya başladım,ama önceleri çok zayıf olduğum için pek önemsemedim.hatta biraz dolgun olmak ,giydiklerimin yakışması hoşuma bile gitti diyebilirim.ama okul bittiktren sonra hızla kilo almam devam etti,birde üstüne yaşadığım adet düzensizlikleri vs...dr.gittim ve PKO lu olduğumu öğrendim.hemen adet düzenlemesi için hormon ilaçlarına başladım ve bu 3-4 sene devam etti,eee daha fazla kilo almak ta kaçınılmaz oldu...57 lerdeyken,4 yıl sonunda 87 lere çıktım :KK43:( veeee 87 kiloyken iki yıldır flört ettiğim sevgilimm harika bir evlenme teklifi yaptı....dünyalar benim olmuştu,ama kabul etmedim,daha doğrusu erteledim..çünkü bu halde gelinlik giymeye korktumm..veee boll yürüyüş ve diyetlee 1 yılın sonundaaa 62 kiloya düştümmmm...veee gelinliğimi 60 kiloyla giydim :dance:...çook mutluydumm
1 sene korudum bu kiloyu..ama sonra ki 1 sene içinde hem düşük yaptım,arkasında babamı kollarımda kaybettim senağlama...bunalıma girdim...antidepresanlar ve üzüldükçe yemek yemem yüzündenn tekrar bu kiloya çıktımm..

X