Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Yenacım ilknurcum artık kopmak yok inşallah birbirimize destek olup halledeceğiz bu işi de
Benim de regl zamanım yarın olurum artık herhalde hurmayla kayısıyla idare etmeye çalışıyorum

hallederiz dimi asummmmmm :KK16::KK16::KK16:
bu cuma tartida kötü sonuc alacagimi bilsemde vazgecmiycemmmm bide su cumartesi gününki dogum gününü de atlatayimda :KK34::KK34::KK34:
Mädchen-Kleid von Topolino für Mädchen bei Ernstings family günstig bestellen
hediyelik bunu aldim insallah begenirler :26::26::26:

:)) ben de yarın arkadaşa kahvaltıya davetliyim hem de köyden gelen ürünler var mis gibi ama büyük ihtimal gitmeyeceğim
Cuma da bana gelmek isteyen arkadaşları yarın evde olmayacağım işlerimi yetiştiremem diye kabul etmedim
Mümkün olduğunca böyle toplanmalardan uzak olmalıyım en azından bir süre

kahvaltıdan korkmuyorum ben pek...Önemli olan akşam yemeğinden sonra yenilenler...
Benim handikapım o..herkes uyuduktan sonra tv veya pc karşısında zararlı yiyecekler,içecekler tüketmek..

Sen de bu aralar iyi gidiyorsun asum.İnşallah bozulmaz..güveniyosan kendine gidebilirsin..

hallederiz dimi asummmmmm :KK16::KK16::KK16:
bu cuma tartida kötü sonuc alacagimi bilsemde vazgecmiycemmmm bide su cumartesi gününki dogum gününü de atlatayimda :KK34::KK34::KK34:
Mädchen-Kleid von Topolino für Mädchen bei Ernstings family günstig bestellen
hediyelik bunu aldim insallah begenirler :26::26::26:

Çok güzelmiş canım elbise..Kimin doğum günü.?

Buda kuzumun küpeli kulagi :KK34::KK34::KK34::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16:
$2012 kis 663.jpg

Kahvaltı akşam kadar tehlikeli değil tabii ama güne nasılbaşlarsn devamı da öyle gidiyor gibi sanki
Bir de regl yüzünden tadım yok gerginlik var biraz canım da istemiyor kızım da evde onu bırakıp gitmek de hoşuma gitmiyor vs vs ....

kahvaltıdan korkmuyorum ben pek...Önemli olan akşam yemeğinden sonra yenilenler...
Benim handikapım o..herkes uyuduktan sonra tv veya pc karşısında zararlı yiyecekler,içecekler tüketmek..

Sen de bu aralar iyi gidiyorsun asum.İnşallah bozulmaz..güveniyosan kendine gidebilirsin..

Çok güzelmiş canım elbise..Kimin doğum günü.?

saol cnmcim :KK16::KK16::KK16:
en yakin arkadasimin kizinin dogum günü minik fare 3 yasina giriyor ama cok cadi :KK9::KK9::KK9:

İlknur güle güle kullansın kızın küpelerini :KK54:
Elbise de çok şekermiş rengi de güzel kim kullanacaksa iyi günlerde kullansın
Sen de fazla kaçırmadan tadına bak mamaların

Kahvaltı akşam kadar tehlikeli değil tabii ama güne nasılbaşlarsn devamı da öyle gidiyor gibi sanki
Bir de regl yüzünden tadım yok gerginlik var biraz canım da istemiyor kızım da evde onu bırakıp gitmek de hoşuma gitmiyor vs vs ....

O zaman boşver...
ben de bu akşam öyle hiç içime sinmedi mesela..Kızım kimya çalışıyordu yarın sınavı için...O ders çalışırken oğlanı alıp çıkmak üzdü beni...Ki zaten sevmez ev gezmelerini yaşıtı yoksa eğer...Ona rağmen aklım kızımdaydı...

İlknur güle güle kullansın kızın küpelerini :KK54:
Elbise de çok şekermiş rengi de güzel kim kullanacaksa iyi günlerde kullansın
Sen de fazla kaçırmadan tadına bak mamaların
tesekkür ettikkk asummmm :KK16::KK16::KK16:
sevinemedi ama kuzum hic nesesi yok suan yanimda uyuyor cok hiriltisi var balgami cok sanirim dr biseyde vermedi soguk alginligi diye bende evdeki suruplardan verdim insallah bir iki güne daha iyi olur :KK16::KK16::KK16:
elbiseyi bende bayila bayila aldim ama unutmusum kücük elbiseler almayi :KK9::KK9::KK9: minicik geldi gözüme :KK9::KK9::KK9: of offf mamalardan abartmiycam hatta evde atistirip gitmeyi düsünüyorum :KK34::KK34::KK34:

Offf o yaşta kız çocukları çok sevimli oluyorlar yaaa..
Mutlu seneler görsün..

Sagolasin arkadasimmmm :KK34::KK34::KK34:
cok sevimli ama cok huysuz herseye küsüyor agliyor bugün misafirimdiler gidene kadar annesine rahat vermedi :KK50::KK50::KK50:

Yarın aç karnına gidip kan vereceğim hormon tahlili için...
Sonrasını bilemiyorum artık..
Esracığım telefonla da arayıp sordun sağolsun canım..:KK16:

Bence sen ,esra ve meryem çalışmalara başlayın artık...
Zamanı geldi geçiyo bile :)
Ha deyince olmuyor zaten :)

inşallah tahliler olumlu sonuçlanır, ilaçla hallolur sorunun canım. tekrardan geçmiş olsun.

Benim kocam pek hevesli değil 1 yıl daha, ben de kendime güvenemiyorum pek :) o yüzden sıramı Nevinciğime devrediyorum, Allah hepimize hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Son zamanlar da beni mahfeden bu olay işte...Her yeme atağımın haftalarca sürmesi...
bir kez bozdummu yeniden başlamam çok uzun oluyor...Umarım bir daha yaşamam ayu gibi yemeyi..
Kıştan bu yana 5-6 kilo fazlayım ve 4 cm.kalınlaştım :KK43:

bu acayip bağımlılık yapan bir durum bi de canım. pazar nispeten karbonhidratı yoğun bir gündü ya, iki gündür nasıl canım karbonhidrat çekiyor. hamur işi dişlerken hayal ediyorum kendimi :KK9:

günlerce yemesen de hemen kendini hatırlatıp devamını getirmek istiyor. o yüzden araları gün bazlı değil de öğün bazlı vermek kopmaya engel olur sanki. zaten sen çok iyi gidiyorsun, ben de niye bilmişlik yapıyorsam yine, kendime kızdım :)

:)) ben de yarın arkadaşa kahvaltıya davetliyim hem de köyden gelen ürünler var mis gibi ama büyük ihtimal gitmeyeceğim
Cuma da bana gelmek isteyen arkadaşları yarın evde olmayacağım işlerimi yetiştiremem diye kabul etmedim
Mümkün olduğunca böyle toplanmalardan uzak olmalıyım en azından bir süre

Asuman ablacım sana gezmeler pek yaramıyor hakikaten, çok isabetli bu karar. 1 ay dişini sıksan istediğin kiloya iner sonra da devam edersin. benim senin gibi çevrem olsa 500 kg olurdum herhalde.

geçmişler olsun, güzel güzel küpeler takar inşallah fıstık :)

inşallah tahliler olumlu sonuçlanır, ilaçla hallolur sorunun canım. tekrardan geçmiş olsun.

Benim kocam pek hevesli değil 1 yıl daha, ben de kendime güvenemiyorum pek :) o yüzden sıramı Nevinciğime devrediyorum, Allah hepimize hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

bu acayip bağımlılık yapan bir durum bi de canım. pazar nispeten karbonhidratı yoğun bir gündü ya, iki gündür nasıl canım karbonhidrat çekiyor. hamur işi dişlerken hayal ediyorum kendimi :KK9:

günlerce yemesen de hemen kendini hatırlatıp devamını getirmek istiyor. o yüzden araları gün bazlı değil de öğün bazlı vermek kopmaya engel olur sanki. zaten sen çok iyi gidiyorsun, ben de niye bilmişlik yapıyorsam yine, kendime kızdım :)

Asuman ablacım sana gezmeler pek yaramıyor hakikaten, çok isabetli bu karar. 1 ay dişini sıksan istediğin kiloya iner sonra da devam edersin. benim senin gibi çevrem olsa 500 kg olurdum herhalde.

geçmişler olsun, güzel güzel küpeler takar inşallah fıstık :)

tesekkür ettik esra ablasiiiii Allah sanada nasip etsinnn :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

kocam hala çalışıyor yanımda. benim de uykum geldi ama yatmak istemiyorum. bugün de çok acıktım iyi yememe rağmen. inaşllah yarın da güler tartı.

Yenam senin tartı ne diyor? süpriz mi yapacaksın yoksa bize :))

Özellikle gece yemeleri çok bağımlılık yapıyor...
Allah nazarlardan kem gözlerden korusun bu aralar topikçe iyi gidiyoruz maşallah..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bu arada evet Nevinciğimi unuttum ben..Allah gönlünüze göre verir inşallah...

Özellikle gece yemeleri çok bağımlılık yapıyor...
Allah nazarlardan kem gözlerden korusun bu aralar topikçe iyi gidiyoruz maşallah..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bu arada evet Nevinciğimi unuttum ben..Allah gönlünüze göre verir inşallah...

evet evet, çok iyiyiz maşallah :) umarım karşılığını alırız.

Nevinciğimin ki en erken planlanan olduğu için aklından çıkmıştır :)

İnşallah 1 yıla bebe dolacak burası :KK9:

kocam hala çalışıyor yanımda. benim de uykum geldi ama yatmak istemiyorum. bugün de çok acıktım iyi yememe rağmen. inaşllah yarın da güler tartı.

Yenam senin tartı ne diyor? süpriz mi yapacaksın yoksa bize :))

Esracım bulgur acıktırıyor beni senin de ondan ötürü olabilirmi.?

Benim tartım çok cimri ...şimdilik sadece eksi 300 gram...
Ama olsun hiç canımı sıkmıyorum..Çok rahatım,karnım tok çok şükür. iyi besleniyorum şimdilik,herşeyimi yiyorum yeterince.. daha noolsun :KK66:)

Esracım bulgur acıktırıyor beni senin de ondan ötürü olabilirmi.?

Benim tartım çok cimri ...şimdilik sadece eksi 300 gram...
Ama olsun hiç canımı sıkmıyorum..Çok rahatım,karnım tok çok şükür. iyi besleniyorum şimdilik,herşeyimi yiyorum yeterince.. daha noolsun :KK66:)

bulguru az yersem acıkıyorum ama çok yesem saatlerce acıkmam :) bulgurdan olabilir gerçekten.

az olsun, bizim olsun. boş geçmeyelim hiçbir haftayı yeter. aslında benim de geçen haftaya göre sadece 100 gr eksi ama ben seviniyorum. bence daha düşer o cumaya kadar :) bi de hakikaten sağlıklı besleniyorsun, o yeter en önce.

Asuman abla senin tartı yarın gülcek bence sana kesin :)

bulguru az yersem acıkıyorum ama çok yesem saatlerce acıkmam :) bulgurdan olabilir gerçekten.

az olsun, bizim olsun. boş geçmeyelim hiçbir haftayı yeter. aslında benim de geçen haftaya göre sadece 100 gr eksi ama ben seviniyorum. bence daha düşer o cumaya kadar :) bi de hakikaten sağlıklı besleniyorsun, o yeter en önce.

Asuman abla senin tartı yarın gülcek bence sana kesin :)

Hepimize güler inşallah.
Cumaya göre eksideyim ama pazar gününe göre artıdayım
Az önce eşime bu saat oldu neden acıkmadım ben diyodum acıkınca zayıfladım gibi geliyor
Kahve içiyoruz geç saatte acaba ondan mı şişlik hissediyorum

X