Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

ne iş yapıyosun?

biz annemgille farklı şehirde oturuyoruz, yeni yanından geldimde.
gurbetlik tabi çok zor canım.....

hoşgeldin tatlım sende bizim aramıza:)
burası güzel bi topik, burayı biraz takip edersen kilo verme motiven artar mutlaka bence.....
:KK16:

ıhracat sorumlusuyum ozel bır sırkette.

İyi akşamlar canlarım
Hepiniz çok iyisiniz güzel Dilek ve dualarınız için Allah razı olsun
Sınav pek iyi geçmedi malesef zaten çok büyük umutlarımız yoktu ama umduğundan da kötü oldu sonuç malesef ama canı sağolsun ne diyelim çok üzüldü ağladı ben de azcık dolaştırdım sonra annemlere götürdüm bekar kızkardeşim var iyi anlaşıyorlar kafası dağılsın ortamdn uzaklaşsın dedim Pazartesi'ye kadar kalacaklar

ben konuyu gec ogrendım tam basarılar dıleyecektım sız cojk ıyı gecmedıgını soylemıssınız uzuldum ınsaallah umdugunuzdan ıyı gelır puanı. hakkında hayırlısı olsun ınsaallah cocugunuzun.

ben konuyu gec ogrendım tam basarılar dıleyecektım sız cojk ıyı gecmedıgını soylemıssınız uzuldum ınsaallah umdugunuzdan ıyı gelır puanı. hakkında hayırlısı olsun ınsaallah cocugunuzun.

Teşekkür ederim hayırlısı olur inşallah
Puan konusunda bir değişiklik olmaz pek kitapçığımızı alıp kontrol ettik

HAZIR YUFKADAN TAVUKLU SİLOR - sihirlifirin - Blogcu.com

Ben yukarıda verdiğim linkten yararlandım...Zeynep arkadaşımızın yöre yemeğiymiş..Bir gün mönüsünü paylaştığın da gördüm ve denedim...LEziz ve doyurucu bir yemek,fakat ayda yılda bir yenilesi yemek :KK66:

Meyracım alışamadın henüz anne hasretine ondadır can sıkıntın...
bir de hava kötü olunca insan ister istemez çok etkileniyor...

Demek pes oynuyorsun ben de onu bilmiyorum :KK66:
Sonra futbol deyince anladım :KK66:

gulmacım,ben seni çok merak ediyorum ama...Aniden yok olma lütfen...

Hoşgeldin tekrar...

Canım çok geçmiş olsun....
Kızına söyle bu yıl sorular acaip zormuş...yakın çevrem de 3 kişi girdi sınava üçünün de çok ama çok zor geçmiş..Özellikle matematikleri fiyaskoymuş...

tarıf ıcın tskler. butlu degıl de gogus et parca parca denemeyı dusunebılırım bunu. mısafıre olabılır mesela ozellıkle.

guzel gorunuyor ama kesınlıkle.

cok yakın ogretmen arkadasım var ıngılızcecı. ıngılızce ıcın kolaydı dedı, sosyal ve turkce ye bakmıs baya zorlayıcıydı dedı matematık ıcın yorum yapmadım fen bolumu cok sacma ve kazıktı dedı

cok gec kalktım sacma sapan bır menu oldu bugun. ayrıca aksam mısafırlıkteydık caya gıttık ama kacamak oldu dogumgunu varmıs haberımız yoktu offffff canım sıkıldı

uykum geldı makınayı beklıyorum camasır asıp yatayım dıyorum

ustumde dun gunduzden berı uyku ve yrgunluk var.

hıcbıryere gıtmemek lazım yaaaaaaaaa

menum:

sabah erken uyandım ama tekrar uyudum.

ac karnına bır balık yagı
ıkı bardak su ıctım ve tekrar uyudum.

ıs ve ozel telefonlar derken uykum sureklı bolundu en son uyandıgım 1 di. hava da kapalı olunca ıyıce uyuyasım gelmıs bır gun once de 5 saat uyumustum hepsı bırlesınce tosun gıbı uyudum anlasılan :KK1:

bır yumurta ve ceyrekten az sucuk ıle omlet
uc dılım tam bugday ekmegı
acık sekersız cay
yarım domates yarım salatalık
5 adet marul

peynır bıtmıs yıyemedım.

su da bıtmıs,cesme suyunu ıcemedım oyuzden aksama kadar ancak 1 lt su ıcebıldım kesın odem olacak regl de az kaldıgı ıcın.

yuruyerek carsıya gıttım beslenme konusunda guzel bır kıtao aldım seytan ye dıyor ısmı. arkadaslarıma hedıye aldım. esımle yemek yedık, eve alısverıs yaptık 10100 adım yapmısım,

aksam: cok tok hıssedıyordum500 ml su, tavuklu sezar salatası / bır kutu ayran menum oldu.

arkadasımız amelıyat oldu ona gecmıs olsuna gıttık cocuklarının dogumgunuymus bır dılım yaş pasta, eksı erık, acık sekersız cay ve 5 kasık patates salatası yedım

huzurum kactı yas pasta cok severım bu hafta sureklı cıkolta tarzı tatlı cektı canım baklava da vardı onu yemedım bıraktım ama pastaya dayanamadım cok kızdım kendıme de offfffff

zaten bu hafta sporum bozuldu, hareket az oldu bır de kacamak yapınca tadım kactı, yarın kendımı sokaklara atmalıyım ve hafıf beslenecegım hem de cokkkkk.

menum:

sabah erken uyandım ama tekrar uyudum.

ac karnına bır balık yagı
ıkı bardak su ıctım ve tekrar uyudum.

ıs ve ozel telefonlar derken uykum sureklı bolundu en son uyandıgım 1 di. hava da kapalı olunca ıyıce uyuyasım gelmıs bır gun once de 5 saat uyumustum hepsı bırlesınce tosun gıbı uyudum anlasılan :KK1:

bır yumurta ve ceyrekten az sucuk ıle omlet
uc dılım tam bugday ekmegı
acık sekersız cay
yarım domates yarım salatalık
5 adet marul

peynır bıtmıs yıyemedım.

su da bıtmıs,cesme suyunu ıcemedım oyuzden aksama kadar ancak 1 lt su ıcebıldım kesın odem olacak regl de az kaldıgı ıcın.

yuruyerek carsıya gıttım beslenme konusunda guzel bır kıtao aldım seytan ye dıyor ısmı. arkadaslarıma hedıye aldım. esımle yemek yedık, eve alısverıs yaptık 10100 adım yapmısım,

aksam: cok tok hıssedıyordum500 ml su, tavuklu sezar salatası / bır kutu ayran menum oldu.

arkadasımız amelıyat oldu ona gecmıs olsuna gıttık cocuklarının dogumgunuymus bır dılım yaş pasta, eksı erık, acık sekersız cay ve 5 kasık patates salatası yedım

huzurum kactı yas pasta cok severım bu hafta sureklı cıkolta tarzı tatlı cektı canım baklava da vardı onu yemedım bıraktım ama pastaya dayanamadım cok kızdım kendıme de offfffff

zaten bu hafta sporum bozuldu, hareket az oldu bır de kacamak yapınca tadım kactı, yarın kendımı sokaklara atmalıyım ve hafıf beslenecegım hem de cokkkkk.

su 2 lt ıle kapatıyorum ılk kez bukadar az su ıctım.

tek sevındıgım sey boyle kacamakları sık yapan bırı olmamak, dısardayken de evdeyken de kendımı tutuyorum cevrem olmadıgı bıcın bıryerlere de nadır gıdıyorum sırf duzenım bozulacak dıye yarım saat uzaklıktakı ılcedekı teyzemlere ve anneanneme nerdeyse 7-8 aydır gıtmıyorum cunku bıryere gıdınc ne duzen kalıyor ne ıstah ıle bas edebılıyosun sevmıyorum bu zıyaretlerı yaaaaaa

=asumanzeynep; sınav zormuş benim face de kankilerim var arkadaşlarımın kızları onlrda öle yazmış canocanlar ne çektiler be sınavlardann
kısmet inde ne varsa olur hayırlısı olsun

yennaaa

istersen bide tülbentte mantıyı dene senin kıza severek yerler eminim netten bakk
topiğe yeni bi yemek daha getirdimm :))))))))
araştır bakalım:))

hasta arkadaşlarım geçmiş olsunn

ben bugünn görümce bahane geamak şahane bana dedik gezdik tozduk biraz kaçırdım ekmeği sanırım dışarda yedik ama sonrasında köyceğiz sahilde eşimle kardeşi tavla oynarken yarımsaat fitiri fititiri yürürdüm mısısr yediler yemedim 1 satt öncede bisküvili pasta çay faslı vardı 1 çatal aldım o kadar aferim kendime eksi olamasamda erimiştir sanırım diye umuyorumm
işte öleee
cadı kızım küçük olan kaydırıaktan düştü belimde belim az morardı ağladı dr a götürdük şükür bişeyi yok ağrı kesici sprey verdi dr daha halada uyumadı yeşil çay yapıcam geç oldu ama olsun uyku problemim yok çok yorgunum sızarım zati az sonra:))

iyi geceelerr hepinize

günayyydınnnn kızlarr uytmuyo uyumuyo benim cadılar erkenden ayaklandıkk gene pöff
kalorisiz bi pazar diliyorum

Selamün aleyküm kızlar :KK3:

İki gündür yine çok yoğunum ve ne zaman gelsem kimsecikler olmuyor :44:
Kendi kendime konuşmuş gibi olmakta istemedim acıkcası :KK1:
Neyse şimdide kimse yok ama dayanamadım bu sefer :KK1:

günaydin kizlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3:
insallah herkesler cok iyidir cünkü biz geberik olduk :KK53::KK53::KK53:
dün gece yine bogazlarim cok agridi tülbentle sardim gece belki yumusar diye ama yine ayni yine ayni :KK52::KK52::KK52: resmen bicakla keser gibi aciyo yutkunurken sanki bogazimda bisi kalmis yutkunuyorum yutkunuyorum gitmiyo :KK50::KK50::KK50: sabah kalktim bide baktim dis etimde sismis sanirim iltihap dis etlerimede vurmaya basladi :KK53::KK53::KK53: dünde oglusum anne kulagim zinnnn ediyo dedi agriyo dedi yakisikli pasam :KK53::KK53::KK53: babasi namazdan sonra doktora götürdü orta kulak iltihabi baslangici demis damla vermis gece mizmizlandi durdu :KK53::KK53::KK53: koca kis böyle hasta olmadik nasil bir mikroptur bu böyle Allahim delircem az kaldiiiiiiiii :KK53::KK53::27
:

Canım çok çok geçmiş olsun :KK71:
Umarım toparlayabiltir kendini oğluşunda sende :KK34:
RAbbim acil şifalar versin ....Aminnnnnn

=asumanzeynep; sınav zormuş benim face de kankilerim var arkadaşlarımın kızları onlrda öle yazmış canocanlar ne çektiler be sınavlardann

yennaaa

istersen bide tülbentte mantıyı dene senin kıza severek yerler eminim netten bakk

ben bugünn görümce bahane geamak şahane bana dedik gezdik tozduk biraz kaçırdım ekmeği sanırım dışarda yedik ama sonrasında köyceğiz sahilde eşimle kardeşi tavla oynarken yarımsaat fitiri fititiri yürürdüm mısısr yediler yemedim 1 satt öncede bisküvili pasta çay faslı vardı 1 çatal aldım o kadar aferim kendime eksi olamasamda erimiştir sanırım diye umuyorumm
işte öleee
cadı kızım küçük olan kaydırıaktan düştü belimde belim az morardı ağladı dr a götürdük şükür bişeyi yok ağrı kesici sprey verdi dr daha halada uyumadı yeşil çay yapıcam geç oldu ama olsun uyku problemim yok çok yorgunum sızarım zati az sonra:))

iyi geceelerr hepinize

Canım senin küçük cimcimenede çok çok geçmiş olsun :KK71:
Rabbim acil şifalar versin ....Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bende geri sayım başladı :KK1: Yapılacak bir sürü işim var ve yarından sonra su gibi akıp gidecek zaman ben biliyoruM :KK1:
Neyse artık hallederim nasılsa :KK34:
Sizlere bol hareketli az kalorili bir pazar diliyorum :KK3:

Hayırlı pazarlar
Yarım saat oldu uyanalıı dah açılamadım tekrar uyuyamam şimdi zaten
Eşim uyuyor hala kızlar da yoklar
Her yerim acıyor yorgunluktan ortada yapılan bişey yok ama oraya git buraya git derken
Nursena gez bacım gez yediklerin de erir zaten gezerken
Biz de kahvaltıdan sonra bol bol yürürürüz herhalde

tünaydın güzellerrr

nursenam tünaydın :KK3::KK3: ohhh bizim yerimizede gez kuzum

sözde eşimle çıkıcaktım sabah kalkmadı eşim benim yürümede yalan oldu hava öğlen sıcağı düzen bozuldu leslie yapacam artıkın

evde kakılmışlık günü hepiciğinizi öptümmmm

az kalorilisinden bir gün olsunn:KK16::KK16:

selam güzeller hayırlı akşamlar

yukarıdada bahsettiğim gibi kaçamağın biri bin para bende bugün:18::18:

kendime çok kızdım hoppp anında şimdi tartıldım +1 bu kadarmı garip bünyelerimiz poffff.eşimle sabah çıkıcam; o antremana gidicek bende pistte yürürüm diyorum bakalımmm.en azından birazı erisin :KK36:

burası sessiz bende biraz kitap göz gezdirir yayaraım.

iyi uykular sevgiyle kalın:KK16::KK16:

diimi yaaa iki lokma bişey yiyoruz anında + olarak dönüyo zalim bünyeye :KK66:

eşin antrenman falan diyosun,profesyonel spporcumu.?

tek sevındıgım sey boyle kacamakları sık yapan bırı olmamak, dısardayken de evdeyken de kendımı tutuyorum cevrem olmadıgı bıcın bıryerlere de nadır gıdıyorum sırf duzenım bozulacak dıye yarım saat uzaklıktakı ılcedekı teyzemlere ve anneanneme nerdeyse 7-8 aydır gıtmıyorum cunku bıryere gıdınc ne duzen kalıyor ne ıstah ıle bas edebılıyosun sevmıyorum bu zıyaretlerı yaaaaaa

KEsinlikle sosyla hayatta bulununca yememek olmuyor..O yüzden evli,çocuklu olunca çok zorlanıyorum ben kendi adıma...
gelen oluyor sen gidiyosun..Çocukların istekleri bitmiyor vb.

yennaaa

işte öleee

iyi geceelerr hepinize

nursenacım geçmiş olsun..En korktuğum şeydir kaydıraktan düşmeleri..
Oğlum da pek artistik kayıyor tepede cambazlık yapıyor. her seferin de yüreğim ağzım geliyor..

Kızıma sarımsaklı yoğurt de başka bişey deme..bayılıyor onunla buluşan yemeklere...
dediğin mamayı yemekteyiz programın da görmüştüm :KK66: Olur denerim onu da senimi kıracağım.:KK9::KK9:

Selamün aleyküm kızlar :KK3:

Bende geri sayım başladı :KK1: Yapılacak bir sürü işim var ve yarından sonra su gibi akıp gidecek zaman ben biliyoruM :KK1:
Neyse artık hallederim nasılsa :KK34:
Sizlere bol hareketli az kalorili bir pazar diliyorum :KK3:

Ne heyecanlısındır şimdi...Senin adına çok seviniyorum...
Sağlıcakla gidip gelin...Oraya gidince bildirim yapacakmısın yoksa komple tatilmi.??
yine de dikkat edeceğine inanıyorum ben..Bayağı benimsedin dikkatli beslenmeyi sen..:nazar:

Balkonda kahvaltımızı yaptık şimdi de sıra çay keyfinde:))

Ohhh afiyet olsun...Biz de kahvaltıdan yeni kalktık sayılır...

X