Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.068
MERHABALAR😍

:KK200: KK' ENN ESKİ GRUPLARINDAN BİRİ OLAN +90 GRUBUNA HOŞGELDİNİZ EFENİM
declare-gif.1319378

YOLUMUZ UZUN SABRIMIZ BOL
HALDEN ANLAYAN ARKADAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ YANIMIZA YENİDEN KİLO VERMEK İÇİN :KK36:

Sadece 90 kilo aralığı değil her kilodan var aramızda.

:KK200:BU ZAMANA KADAR KİLO VERDİK GERİ ALDIK, TEKRAR VERDİK TEKRAR ALDIK.

:KK200:HİÇBİR ZAMAN BİRBİRİMİZİ KİLOMUZ ve DİYETİMİZ YÜZÜNDEN İNCİTMEDİK :KK68: SAÇMA SAPAN HIRSLAR YAPMADIK.

:KK200:GERÇEK HAYATIMIZA TAŞIDIĞIMIZ ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR KURDUK,

İYİ KÖTÜ HER ŞEYİ PAYLAŞTIK :KK68:

Gelelim konumuza :KK56:

Tartı günümüz Cuma.

Kurallarımız :

⭐Mümkün olan her gün katılımda bulunmak günlük etikete geri dönmek

⭐Her gün yediklerimizi yazmak, ihtiyacımız olan suyu içmek
⭐Az çok demeden yapabildiğimiz hareketleri, kendimize uygun sporları yapmak
⭐Ufak tefek yenen şeylerden asla pişman olmamak. (Pişmanlık bizi daha çok yemeye itiyor)
⭐Ne olursa olsun vazgeçmemek, pes etmemek

Son düzenleyen: Moderatör:
tskler püsküüt cok iyi olmus böle.
sonucta 60 tan 50 ye düsmek isteyenle 90 dan 60 a düsmek isteyenlerin arasinda cok fark var..

bu arada ben diyete baslayali 3 haftayi brz gecti 90 dan 80 e inmis bulunuyorum.
bugün ne yedigime gelince .. sabah kocaman tonbalikli kasarli ve soganli bir sandvic yedim :)

insallah birlikte zayiflayabilecegim yolda$larim olur..
iyi paylasimlar dilerim ..

cuma yarısmasında olanlar burayada katılabılıyor heralde.bencede 50 60 kılo olanlarla 90 kılo arasında olanların dıyet bır degıl.boyle bır baslık cok guzel olmus.ellerıne saglık puuuskut.hadı kızlar paylasalım nasıl zayıflıyoruz neler yapıyoruz.ben 28 yasındayım 1 70 boyundayım.a aydır dıyet yapıyorum.10 kılo verdım.hedefım ılk etapda 80 kıloya ınmek.dıyetım sabah klasık kahvaltı ıle 1 dılım esmer ekmek oglen 1 kase corba yada sebze yemegı ve 1 dılım esmer ekmek aksam sebze yada proteın gurubu ndan 1 tabak mutlaka yemek aralarında 3 kez ara ogun yapıyorum.1 porsıyon meyve yıyerek.aksam yatmadan 1 bardak lıgt sut ve gun ıcınde 1 kase lıgt yogurt yıyorum.dıyetım bu sekılde.son ıkı haftadırda hergun yuruyus ve hareketlerı ekledım dıyetıme.ılk hedefım bu ayın sonuna kadar en az 5 kılo daha verebılmekhihoyyyt

selammmmm:))) iste buldum sonunda :))) selam kızlar bende 93,5 olan bi garip asiyim kayıt falan alınıyormus benide kayıt edin bende kiloluyum yaaaa:KK43: 8,takımdan belki görmüsünüzdür:))

tesekürler pınarım :)) mucukss en yapıskanından:))

tere tohumu ve bal birde ilik su
raporum:
sabah 2 dilim ekmek lop yumurta(yumurtadan tiksinmeye basladım haaa) 4 zeytin 1 catal peynir domates salatalık maydonoz ve 2 kupa cay...

öğle: yarım portakal 1 küçük danette:KK43: canım çok tatlı istedi evde yaparsam basından ayrılmam bende dannette yedim)

aksam : salata ..1 kepce çorba..4 kasık ıspanak yemegi.. ve 2 dilim ekmek..

1 litre su içtim az sonra doğadan form içecem .. mahvoldu midem 4 gündür kuş kadar yesemde saatlerde siskinlik var :KK43: sanırım kabizlik yüzünden

spor faliyetlerim..

59 dak tuğbişimle fitness

15 dk step shape

6 dak goca göbüs hareketleri

bugunlük ben bunları yaptım kızlar....

pınarımm gelcem yanınıza du hele:))))

ben de sizdenim ama kilo adına bu ara pek bişey yapmıyorum ama yakında hayatımı rayına koyunca tutmasın kimse beni tam gaz aranızdayım inşallah

bana gelince
CUMA GÜNÜ BİLDİRİMDE 93,5 OLARAK BİLDİRMİSTİM AMAAAAAA SİMDİİİİİİİİ

91,8 OLMUSUMMM 1,7 GR VERMİSİM SEVİNDİRİK OLDUMMM:):lepi: NASI VERDİME GELİNCE CUMADAN BERİ DÜZENLİ SPOR YAPIYORUM VE YEDİKLERİMİ YAZICAM
cok bi kilo değil ama 1 aydır 92 nin altına inememistim:KK43:( şükür 91,8 de olsa gördüm 91:)

ben bebeğime hamileyken 30 kilo aldım , bebeğim 3 yaşında ama veremiyorum, diyetisyene gittim fayda görmedim,tüm gün oturarak çalışıncada spora zaman kalmıyor, ama aslında azmetsem yapabileceğimi biliyorum, bende sabır problemi var :KK43: uzun diyetlere dayanamıyorum... ümitsiz vakayım sanırım

bu arada 92 kiloyum

Çekilin kenara zira bu büyük popoya büyük bir yer lazım..111:lepi: kilo ile aranızdayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriim:lepi::lepi:

Çekilin kenara zira bu büyük popoya büyük bir yer lazım..111:lepi: kilo ile aranızdayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriim:lepi::lepi:
HOŞ GELDİN ÇİTOSCUMM kız vercen du hele verip gitcez kim korkar kilolardan beyaaa:))

selammmm bende geldim. ben şimdi 92,8 kg ım.
hos geldin matem ins sende verirsin canım:))

ben bebeğime hamileyken 30 kilo aldım , bebeğim 3 yaşında ama veremiyorum, diyetisyene gittim fayda görmedim,tüm gün oturarak çalışıncada spora zaman kalmıyor, ama aslında azmetsem yapabileceğimi biliyorum, bende sabır problemi var :KK43: uzun diyetlere dayanamıyorum... ümitsiz vakayım sanırım

bu arada 92 kiloyum
ravza hepimiz bebe mağduruyuk sanırım bende 107 den 91 e indim zar zor ... ravza görsel paylasımlarda bazı hareketler gösteriliyor .. calısan bayansınız evet ama bi 20 dk ayırın kendinize valla sporsuz verilmiyo hem sarkma olmuyo... sabıra gelince ben mayısdan eylüle kadar uğrastım veremedim 107 den 105 mi ne indim dr ye gittim hipotroid çıktı oymus sebebi ...eylülde tedavi diyet spor 92 oldum 1 ay 92 altına inemedim 93 oldum ve yeniden düzenli yemege ve spora basladım 5 günde 1,700gr vermisim...
kiloyu uzun vadeye yaymak daha mantıklı çünki hızlı verilen hemen geliyor :KK43:

ben yaza kadar 70 olmak zorundayım bu yazda türlü türlü laf duymak istemiyom ve artık daha renkli güzel sekilde giyinmek istiyom:KK43:((

raporum:
2 dilim biberli peynirli yumurtalı ekmek..4 zeytin ve domates salatalık

ögle yok

aksam bol salata ve balık 2 dilim ekmek ...1 bagrdk cola diyet

haa 1 küçük dilim kakolu ekmek diyeyim :)))

20 dk step shape ve tugbisimle 59 görüstüm bukadarrr:)))

bende dunku yedıklerımı yazayım
sabah 1 dl tambugday ekmegı peynıs zeytın domates ara meyveli lıght yogurt
ogle haslanmıs brokolı salata ara 1 elma
aksam karalahana corbası ara 2mandalina
45 dk bandta 1 saat dısarda yuruyus 45 dk nıvea body cd sıhihoyyyt

ay benide heveslendirdiniz :) bugün tekrar başlayayım dedim... sabah bir simit aldım , yarısını kahvaltı olarak yedim , diğer yarısını akşam yemeği olarak mı yesem diye düşünüyorum, öğlen zaten ekmek yemem ve iş yerinde yediğimiz için saat 12'de yiyoruz, eve gidene kadar acıkırım , o yüzden 3-4 gibi simitin diğer yarısını akşamda yoğurt fln yersem olur herhalde... birazda mekik ve step, e hadi hayırlısı bakalım

bende dunku yedıklerımı yazayım
sabah 1 dl tambugday ekmegı peynıs zeytın domates ara meyveli lıght yogurt
ogle haslanmıs brokolı salata ara 1 elma
aksam karalahana corbası ara 2mandalina
45 dk bandta 1 saat dısarda yuruyus 45 dk nıvea body cd sıhihoyyyt

gökçe masallahhh :)) 2 gitmistir senden kesin..hergün yapıyosan böle...

canım bu ucuncu haftam hep bu duzende gıdıyorum sporumuda hergun boyle yapıyorum ılk hafta 4.5 ıkıncı haftada 2.6 kılo verdım.117.7 ıdım bu cuma 110.6 ıdım yanı ıkı haftada 7.1 verdım.ama cumadan berı 3 gun cok yedım.bıde regl oldum.bu hafta veremem dıye dusunuyorum ama yınede cuma bellı olur oyle ısde

dün sadece bir kase un corbasi ve bir tanecik köfte yedim.

bugün 1 bucuk dilim yumurtali ekmek yedim kahvaltida.. daha bise yemem heralde..
mucukladim ..
aramiza katilanlar hosgeldiniz.
yine yogunum .. uctum kactimm cevabi oldu neise.. daha SIK girmeye calisicamm

Bana yer var mı????
Kocaman totomlo yanınızdayım bende taaaam 93 kiloyum ayrıca da bebiş isteyenlerdenim.

X