Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

kızlar dün televizyonda dinledim yaban mersini çok acayip yağ yakıyomuş şu meşur diyetisyen varya adını unuttum saat 3 te falan başlıyo o söyldedi ben bugün aldım başladım hadi hayırlısı sonucu size yazarımm:KK24::KK17:
Ama dikkat et şekerli olandan olmasın sorarak al yoksa faydasından çok zararını görürsüm bende çok yiyordum meğerse şekere basıyolarmış.

Kızlarrrrrrrrrrr az kayında benim totoşuma da yer kalsın :KK60::KK60::KK60:

Deminden beri geçmişi okudum biraz gözlerimi yordu ama iyikide okumuşum paylaştığınız ramazan menüleri gerçekten süpermiş her gün birine uysam hiç düşünmme gerek kalmıycak. Paylaşan herkesin ellerine ve emeğine sağlık :KK54:

Merak edenler için söylim bugün bizim Turist Ömer ve Ayşeciğin yeni maceraları yok :KK60:
Daha doğrusu onlar bugün annemlerle köye ( subaşı ) gittiler anannemi ziyaret etmeye bende evde dört bacağımı uzattım yattım desemde inanmayın :KK60: temizlik yaptım ütümü bitirdim birazda cücük kızımla koltukta keyif yaptım. Tabi cadı beni uyutup koltuktan inip ablasıyla oynamaya başlamış.
İki gündür ne zaman buseeee küçük kuzum sen beni bugün hiç öpmedin desem hemen geliyor dudağıma yapışıyor.
Tabi nezle olduğu için arada sümükleride geliyor tuzlu tuzlu :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Gece annem aradı biz geldik diye iftarı dışarda yapmışlar. Teyzemin gelininden laf açıldı çok kolluyor diye dedim ikinizinde iyiki gelinleri var anasını satim sanki altın kaplama şeyleri ( afedersiniz :KK60:) lan dedim benimki tenekemi :KK60: nasıl gülüyor kız diyor senin sesin fazla çıkmaya başladı dedim susma sustukca sıra sana gelecek :KK60::KK60::KK60:
Bundan sonra böyle işine gelirse bundan sonra kimse beni susturamaz senelerdir ağzımı açmıyorum herkes beni kum torbası niyetine kullanıyor ama artık yok öyle. Acayip şaşırdı dedim ne şaşırıyorsun seninde suyun ısındı sen oğluşunla gelinin gitsin o zaman da bak ben seni ne yapıyorum canım cicim çekersen dedim. Gülüyor cadı :KK60::KK60::KK60:
YOk anam yok bizim sülalenin kodu bozuk bence :KK60: kadına neler söyledim hep makara yapıyorum sanıyor daha doğrusu ciddi olduğumu biliyor anlamamazlığa geliyor.

Şükür bugünümüzede! Rabbim herkese ne diliyorsa 2 katını versin. Kendinize çok iyi bakın Arkadaşlar. Bu ara gündüz nasıl yoruluyorsam artık devamlı gözler kayıyor yorgunluktan
Anam bu alamncılar beni çok yordular üstelik daha 3 hafta var. Anaaaaa valla bu sene mısırı kocanıyla yedim demekki :KK60::KK60::KK60:

Aklım devamlı burada ama ne yapalım idare edicem artık. Sizi çk ama çok özledim. Unutmadan ben kilo bildirimimi gece gec saate yapsam olurmu yarın yani cünkü sabah şiş olurum diye düşünüyorum gündüzde evde olamıyorum.
Neyse olmadı sabah tartılırım işime gelirse bildiriirim işime gelmezse akşama kadar eccük daha vermeye uüraşırım :KK60::KK60::KK60::KK60:

Herkese Hayırlı Akşamlar ve şimdiden Hayırlı Cumalar
Kendinize iyi bakın
Yarın gece görüşmek üzere :KK3::KK3::KK3::KK3:
Valla kız arkası yarın gibisin merakla takipteyim iyiki varsın.

Son düzenleme:
asumannnn bacımmmm yaa sallanıyorum ben tansiyonum düştü acıkıyorum sanırım yetmiyor yemek çarşıya da gittik çok kötü oldum bayılacak gibi oldum:18::18::18::KK17::KK17::KK17::KK17:
canım ya kendini o kadar zorlayacak şekilde yapma diyetini kalorisi az olan yeşilliklerden doyana kadar ye ,kilo vereceğiz derken sağlığından olma ,yanında kuru üzüm bulundur öyle bir durumda at ağzına kan şekerini yavaşça yükseltir o durumunda geçer ....
Ben sanirim bu hafta veremye egim. Ctesi diyetisyenim var. Heralde benim kalorimi azaltir bu hafta cunku durakladim:KK43:
bazen o duraklamalar oluyor canım ,sen hiç merak etme birden gidecek başlarsa :)
Bitmedi yavrum bitmedi.Eşim yemiyor.(biber midesine dokunuyor diye) hepsi benim dolmaların.Her gün 1 tane yiyorum,Biter 4-5 güne kadar....

Menümü dengeli oluşturmaya çalışıyorum umarım başarıyorumdur...

Senin menünün de çok güzel canım.Bence dengeli de....
ayy bendede taze fasulye var bugün yaptım ama eşim pek yemez bende senin hesap 2-3 gün yerim sanırım :)))

iftarda sanırım fazla fazla çok fazla kaçırdım:KK43:
bi yaziim da hemen çıkıyorum:KK66:

ne kadar oplduğunu bilmediğim haşlanmış brokoli:)
4 köfte
100 ml yoğurt
1,5 dilim ekmek
5 tane mantı:) eşime yapmıştım dayanamadım:)
100 ml meyve suyu

başından 1 lt suyu da içmiştim

ne diyosunuz şimdi bu yaramazlığıma:)))
canım ya çok az yemişsin zaten ne yaramazlığı allah aşkına ,sadece meyve suyu yerine meyve yesaydin daha az kalori alırdın hemde lifi fazla olurdu ... 5 mantı mı şaka gibi minicik zaten onlar :)
Ya atkadaslar, super az yiyosunuz bi de kacirdim filan diyorsunuz....

Hepiniz 10 kilo vereceksiniz heralde ay sonuna.... Bu ne ya, civcivim 5 adet manti yemis yaramazlik diyo.. 90 kiloyuz kizim biz, bi oturusta yarim paket makarna yedigimiz gunleri unutunuz mu?

haahh işte bende bunu dedim :))))
yarım paket makarna mı yedin mi gerçekten ?

Ben bugün oruçlu değildim doktora gittim kan verdim.Yediklerimi yazıyım
Sabah domates salatalık peynir 1 dilim ekmek çay.
Öğlen 6 köfte 1 dilim ekmek diet cola.
Ara 2 tatlı kaşığı tavuk sote 2 yudum şeftali.
Akşam 6 köfte salata 1 kase yoğurt 1 dilim ekmek ama ekmek biraz büyüktü sanki.
Yatmadanda meyva yada süt yada bir kaçamak dondurma ama acaba onu yarınmı yesem tartıdan sonra.

canım ya sen bugün bütün hayvanları telef etmişsin valla :)
bu nasıl bir menü her öğün et yemişsin
keşke sebze yapsaydın akşama ama olmuş neyse
yatmadanda süt tercihin olsun istersen yani bence :)

kızlar dün televizyonda dinledim yaban mersini çok acayip yağ yakıyomuş şu meşur diyetisyen varya adını unuttum saat 3 te falan başlıyo o söyldedi ben bugün aldım başladım hadi hayırlısı sonucu size yazarımm:KK24::KK17:

gürkan kubilay atvde çıkıyor o değil mi? bende izledim birine 70 ,birine 60 kilo verdirmiş ve herşeyi yemişler ama ekmekler, makarnalar falan hep kepekli .... bugünde o 60 kilo veren vardı adamın yarısı gitmiş :)))

ya kızlar haberlerde dedi diyet yapmanın zararlarını daha doğrusu kendini sıkarak yapılan diyetin zararını, beyine zarar veriyormuş ve ilerde şu hafıza kaybı olan hastalık neydi ona sebep oluyormuş ,aman ha çokta sıkmayın kendinizi ,yavaş ama kalıcı gitsin kilolar

Kızlarrrrrrrrrrr az kayında benim totoşuma da yer kalsın :KK60::KK60::KK60:

Deminden beri geçmişi okudum biraz gözlerimi yordu ama iyikide okumuşum paylaştığınız ramazan menüleri gerçekten süpermiş her gün birine uysam hiç düşünmme gerek kalmıycak. Paylaşan herkesin ellerine ve emeğine sağlık :KK54:

Merak edenler için söylim bugün bizim Turist Ömer ve Ayşeciğin yeni maceraları yok :KK60:
Daha doğrusu onlar bugün annemlerle köye ( subaşı ) gittiler anannemi ziyaret etmeye bende evde dört bacağımı uzattım yattım desemde inanmayın :KK60: temizlik yaptım ütümü bitirdim birazda cücük kızımla koltukta keyif yaptım. Tabi cadı beni uyutup koltuktan inip ablasıyla oynamaya başlamış.
İki gündür ne zaman buseeee küçük kuzum sen beni bugün hiç öpmedin desem hemen geliyor dudağıma yapışıyor.
Tabi nezle olduğu için arada sümükleride geliyor tuzlu tuzlu :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Gece annem aradı biz geldik diye iftarı dışarda yapmışlar. Teyzemin gelininden laf açıldı çok kolluyor diye dedim ikinizinde iyiki gelinleri var anasını satim sanki altın kaplama şeyleri ( afedersiniz :KK60:) lan dedim benimki tenekemi :KK60: nasıl gülüyor kız diyor senin sesin fazla çıkmaya başladı dedim susma sustukca sıra sana gelecek :KK60::KK60::KK60:
Bundan sonra böyle işine gelirse bundan sonra kimse beni susturamaz senelerdir ağzımı açmıyorum herkes beni kum torbası niyetine kullanıyor ama artık yok öyle. Acayip şaşırdı dedim ne şaşırıyorsun seninde suyun ısındı sen oğluşunla gelinin gitsin o zaman da bak ben seni ne yapıyorum canım cicim çekersen dedim. Gülüyor cadı :KK60::KK60::KK60:
YOk anam yok bizim sülalenin kodu bozuk bence :KK60: kadına neler söyledim hep makara yapıyorum sanıyor daha doğrusu ciddi olduğumu biliyor anlamamazlığa geliyor.

Şükür bugünümüzede! Rabbim herkese ne diliyorsa 2 katını versin. Kendinize çok iyi bakın Arkadaşlar. Bu ara gündüz nasıl yoruluyorsam artık devamlı gözler kayıyor yorgunluktan
Anam bu alamncılar beni çok yordular üstelik daha 3 hafta var. Anaaaaa valla bu sene mısırı kocanıyla yedim demekki :KK60::KK60::KK60:

Aklım devamlı burada ama ne yapalım idare edicem artık. Sizi çk ama çok özledim. Unutmadan ben kilo bildirimimi gece gec saate yapsam olurmu yarın yani cünkü sabah şiş olurum diye düşünüyorum gündüzde evde olamıyorum.
Neyse olmadı sabah tartılırım işime gelirse bildiriirim işime gelmezse akşama kadar eccük daha vermeye uüraşırım :KK60::KK60::KK60::KK60:

Herkese Hayırlı Akşamlar ve şimdiden Hayırlı Cumalar
Kendinize iyi bakın
Yarın gece görüşmek üzere :KK3::KK3::KK3::KK3:

canımm yaa sen nasıl bi şeysin?nasıl bi enerjin var?çok güzel yazıyosun.mizahın süper.okudukça yanaklarından ısırasım geliyr
:KK19:

canım ya sen bugün bütün hayvanları telef etmişsin valla :)
bu nasıl bir menü her öğün et yemişsin
keşke sebze yapsaydın akşama ama olmuş neyse
yatmadanda süt tercihin olsun istersen yani bence :)
Napıyım valla hem tok tutuyor hemde kolay ondan tercih ettim affetsin hayvancıklar beni::))

cecooo naberr kuzumm uykun yok muu

valla bende anlamadım be güzelim :) gitti gelmez
Dün gece süt sağarken laptop başında uyuya kalmışım resmen :KK60: süt sağma makinesi elimden düşünce anladım allahtan sütler dökülmedi yoksa gidiyordu milli servet
Sen nasılsın seninde uykun yok galiba :KK34:

ekincik, canım çok geçmiş olsun...

doğacım, güle güle oturun yeni evinizde,bahsettiğin evmi.?satın almak istiyordun hani..

Arkadaşlar yarın öğleden sonra kilolarınızı yazabilirsiniz ben not alırım..Vakit bulursam iftardan önce bulamazsam iftar sonrası hazırlarım listeyi....

Baharcım nasılsın yine uğrayıp çıkıyorsun...aşk meşk olunca unuutuyorsun bizi değilmi.?

ŞAka tabii çok sevindim senin adına bizimlede paylaşırsan daha bir mutlu olacağız..

tatilde bile kilo almaman büyük başarı biliyorsun..

Çok güzel menün inşallah hep böyle gider.

Çok sevindim canım hayırlı olsun.

Bravo nevgül tatilden eksi döndü ramazandad inşallah gider.

Aynen canım bende resmen deli gibi yerdim ama şükür bende bıraktım isteyince oluyor.

Kız hangi etaptasın olimpiadi bulşulım senile ne güzel olur.

banuu ben 5 teydim şimdi taşınıyorum 1. ye..yerleşim görüşürüz belki bellimi oluur........

şişko muuu:63::63::63:ben de sadeee toto var amaaa................resmimi gördün yüzümden bellimi allahaşkına .........:KK33::KK33::KK33:

değil valla..
benimde öyle yüzüm kaşık kadar diğer yerlerimi tarif edecek bişey bulamadım...:KK60:

X