Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

canımcım hangi mekik aletinden aldın nerden ve ne kadarrrr:))

Total care yanlış yazmadıysam..yanında bel kemeri ve top hediye.pompası bile var top için.39tl.karta üç taksit..sahibinden diye bir site var ya oradan..eşorfmanda aynı fiyat oda bel kemeri hediyeli.altınoluğa 3günde geldi..mekik aletinin sayacı var.kaçtane çektiysen görüyorsun..

Son düzenleme:

banuu ben 5 teydim şimdi taşınıyorum 1. ye..yerleşim görüşürüz belki bellimi oluur........
1. Etapmı kesin görüşürüz kız bende 1. 2.etapa taşındım c lerde misin sen ay çok sevindim ya.

NAsılsın banucum,neden yanlızsın..?

Bu arada yeğenine çok sevindim kilo vermesine kuzum yaa..:)
Valla bende çok sevindim inşallah hep verbilir yavrum ya koca insan gibi dikkat ediyor kıyamam ben ona.Eşim beyazıtta standımız var kitap satıyolar geleneksel ramazan şenliklerinde hala gelmedi.

Siz böyle görüşün istanbullu şişkolar olarak.:KK1:..Bende iç geçireyim.:KK58:.
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

niye yalnızsın canıım....ben de ev temizledim yardımcıyla yine de yoruldum....
Beyazıtta standımız var orda ramazan boyu geç geliyor bende yalnız oturuyorum aslında korkuyorumda napıyım artık heralde birazdan gelir.Kolay gelsin canım ya bende yeni taşındım çok zor oluyopr.Kesin görüşelim çok yakınız belki markette görüp gülmüşüzdür bie birbirimize en kötü uyumda alışverişte buluşalım diet ürünler alırız müsait bir yerde hüpletiriz olmazmı:KK60::KK60::KK60::KK60:

Yenacığım yarın 12 gibi evden çıkacağız dönüşümüz akşamı bulur.yarın dişçide randevumuz var.şimdiden yazayım kilomu da sakata gelmesin.artık iftarda yediklerimde dahil tartıldım.
tam tamına 98.800 geldim.içinde 2 litreye yakın su var..bu hafta böyle olsun.zaten benim metobolizma durdu.içtiğim sular ne oluyor bilmem..iyiki terliyorum.yoksa patlıyacağım..
ben fazla yazamıyorum.çünkü gücüm kalmıyor.ama okumaya çalışıyorum..

Yenacığım yarın 12 gibi evden çıkacağız dönüşümüz akşamı bulur.yarın dişçide randevumuz var.şimdiden yazayım kilomu da sakata gelmesin.artık iftarda yediklerimde dahil tartıldım.
tam tamına 98.800 geldim.içinde 2 litreye yakın su var..bu hafta böyle olsun.zaten benim metobolizma durdu.içtiğim sular ne oluyor bilmem..iyiki terliyorum.yoksa patlıyacağım..
ben fazla yazamıyorum.çünkü gücüm kalmıyor.ama okumaya çalışıyorum..

Sabah tartılıp yazsan daha iyi olmazmı böyle çok fazla çıkarsın..
yinede not alıyorum..

dişçide kolay gelsin size..

Total care yanlış yazmadıysam..yanında bel kemeri ve top hediye.pompası bile var top için.39tl.karta üç taksit..sahibinden diye bir site var ya oradan..eşorfmanda aynı fiyat oda bel kemeri hediyeli.altınoluğa 3günde geldi..mekik aletinin sayacı var.kaçtane çektiysen görüyorsun..

hayırlı geceler kızlar
zeynep ablacim ben sauna esofmanimi giymeden altına tayt giyiyorum ustunede fiş fiş yapmasın diye bir ince tayt daha giyiyorum ama spor yaparsan devamli yağlar süper eriyor aman dikkat et bol şu iç cnm ben çok memnunum esofmandan
taşınan kızlar yeni eviniz hayırlı olsun
ekincim üzüldüm ama hayırlısı olsun cnm
hastane için bana yazan arkadaslara tskler acayip stres yapıyor allahdan ramazanda yiyemiyorum pazartesi gitcez hayırlısı olsun ne yapalım

Ya atkadaslar, super az yiyosunuz bi de kacirdim filan diyorsunuz....

Hepiniz 10 kilo vereceksiniz heralde ay sonuna.... Bu ne ya, civcivim 5 adet manti yemis yaramazlik diyo.. 90 kiloyuz kizim biz, bi oturusta yarim paket makarna yedigimiz gunleri unutunuz mu?

yaa beyza ööle diyosun ama nasıl şişiriyo bu yediklerim anlatamam:) bide evet ben o dediğinden yapıyodum eskideeenn:KK43:( resmen bi paket bööle fesleğen soslu makarnayı pişirip ard arda tabakları hüpletirken bi de bakıyodum ki tencerenin yarısını yemişim:))
ıyyy nasıl pis boğamışım yaa:)

ama bak bu kadar az yediğim bile nasıl çok geldi anlatamam.. ve hiç te dediğin gibi kilo verilmiyor:KK43: bu konuda moralim çok bozuk bu hafta:KK43: dokunmayın bana ağlarım yani:KK43:

Vitamin eksikliğinden çok tansiyon ve şeker düşmesi yapar insanı öyle dikkat et kendine sarıcivciv.

evet olabilir geçekten banu. daha önce söylemiştim belki okumuşsundur. 3 defa gece bayılmıştım ben. ama ne kadar araştırıldıysada sebep sonuç yok. kiii ben kendine çok mukayet bi insanımdır. hiç bırakmam yani kendimi. ne kadar tuttuğum halde resmen baygın 5 dk kalmışım eşim söylemişti:)
ama ozaman oruç diildim:) zaten tansiyou düşük bi insanım ben. büyük olasılıkla sebep budur evet:KK66:

Kız ne yaramazlığı süper bir öğün olmuş okadar mantıdan hiç birşey olmaz afiyet olsun canım.......................................

saol hayatım ama işte öyyyle bi şiştim kii acaba hangisi bu öğünde fazla diye hemen sizlere danışiim dedim:KK66:
afedersiniz resmen ksucak gibi oldum:))

canım ya çok az yemişsin zaten ne yaramazlığı allah aşkına ,sadece meyve suyu yerine meyve yesaydin daha az kalori alırdın hemde lifi fazla olurdu ... 5 mantı mı şaka gibi minicik zaten onlar :)

haahh işte bende bunu dedim :))))
yarım paket makarna mı yedin mi gerçekten ?

evet yaa meyvem de hazırdı ama eşim içerken bööle serin serin canım çok çekti bende yarısını bana bırakırmısın bardağının diyiverdim:)

ben yarım paket makarnayı CİDDİ CİDDİ YEDİM:KK66: evet yemiştim :) bu yağlar boşuna bedenime yapışmadı yani:) hakettim ben bu ağırlığı. ama akıllandığım için terkediyolar beni yağcıklarım:))

iyi geceler güzel hanımlar......
Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum.....
1 saat kadar önce eve geldik.Biraz geçmişi okudum.Maaşallah döktürmüş hanımlarımız gene.Sohbet bol...Menüler güzel...Herkes elinden geleni yapıyor.Ne güzel.Umarım yarın herkesin yüzü güler...

Ben iftara davetliydim ama kaçamak yok şükür.Amcamın kızına gittik.O da şişman olduğu için dertten anlıyor ve ''sizin için yaptım, bu kadarcıktan bir şey olmaz,evinizde yemezsini'' falan gibi laflar etmiyor.Çok rahat ettim.Sağolsun....

Menüm.

İFTAR: 1 hurma+2 ince dilim sucuk+1 kepçe domatesli şehriye çorbası+avuç içi büyüklüğünde ızgara tavuk+4 çorba kaşığı pilav+1 su bardağı ayran,2 yudum pide.

İmambayıldı ve güllaç vardı.YEMEDİMMM.....

SAHUR: 2 dilim ekmekle kahvaltı planlıyorum.....

Arkadaşlar ; iftardan önce tartılıp kilolarınızı yazarken spor sürelerinizi de yazın.Ben düzenleyeceğim.Boşa gitmesin sporlar.....

EKİNCİK;
Allah hayırlı ne ise onu verir canım.Demek ki hayırlısı buymuş.Umarım en kısa zamanda hayırlısı ile kavuşursun bebeciğine.....

dalokaysmom kendini sıkma cnm belkide kilo verip gelirsin cnm lunazaal gibi

yediklerimi yazayim sahur
1kase musli 1ligt yogurtla 1kasede kornfleks ligt sütle bol suuuuuuuu
iftar
balık doyana kadar yağsız firinda yaptim 1hurma salata 1ligt yoğurt 2şeftali karpuz

iyi geceler öptüm hepinizi fıstık lar

iyi geceler güzel hanımlar......
Hepinizi ayrı ayrı öpüyorum.....
1 saat kadar önce eve geldik.Biraz geçmişi okudum.Maaşallah döktürmüş hanımlarımız gene.Sohbet bol...Menüler güzel...Herkes elinden geleni yapıyor.Ne güzel.Umarım yarın herkesin yüzü güler...

Ben iftara davetliydim ama kaçamak yok şükür.Amcamın kızına gittik.O da şişman olduğu için dertten anlıyor ve ''sizin için yaptım, bu kadarcıktan bir şey olmaz,evinizde yemezsini'' falan gibi laflar etmiyor.Çok rahat ettim.Sağolsun....

Menüm.

İFTAR: 1 hurma+2 ince dilim sucuk+1 kepçe domatesli şehriye çorbası+avuç içi büyüklüğünde ızgara tavuk+4 çorba kaşığı pilav+1 su bardağı ayran,2 yudum pide.

İmambayıldı ve güllaç vardı.YEMEDİMMM.....

SAHUR: 2 dilim ekmekle kahvaltı planlıyorum.....

Arkadaşlar ; iftardan önce tartılıp kilolarınızı yazarken spor sürelerinizi de yazın.Ben düzenleyeceğim.Boşa gitmesin sporlar.....

EKİNCİK;
Allah hayırlı ne ise onu verir canım.Demek ki hayırlısı buymuş.Umarım en kısa zamanda hayırlısı ile kavuşursun bebeciğine.....

Maşallah beyzuşuma.:nazar::nazar::nazar::nazar:.

toksincim bayılıyorum sana,sürekli yoğurt tükettiğin için...
Ben hiç sevmiyorum ayran olarak tüketmeye çalışıyorum arada ve kendimi zorlayarak..

Son düzenleme:
bu arada daha önce söylemiştim sanrım. teravih sonrasında ***AHMET ÖZHAN*** konseri vardı.........
katılamiicaktım ama bi baktım eşim elimden tutmuş beni konser alanına götürüyor:) ama uyuman lazım istemiyosan gidelim dedim. bana ne dese ben deliye dönmem:) ahmet özhan bu kaçarmı hiç ne uykusu dedii:)))

Allahımmmmm yaaa keşke shuru beraber yapsaydık ben gece boyunca onun o tatlı, o muhteşem sesini dinleyerek, o yakışıklı endamını seyrederek ayakta kalabilirdim. nasıl bir ses bu nasıl bir muhabbet yaaa:)

beyzuş ablacımmmm ahhh olsaydın olsaydın coştu b gece resmen coştu COŞTU:KK66:

nasıl bir tevazu ayyy hayranım hayranlığım şahsından ziyade sesindeki muhabbet dolu namelere:KK66:

anlatırken bile içim coşuyo:KK66:

Maşallah beyzuşuma.:nazar::nazar::nazar::nazar:.

Sağol canım...
Söz verdim ya sana....Sözümde duruyorum..İnşallah bu kilo derdi bitene kadar böyle devam etme gücüm olur....

Sen nasılsın canım.Hava hala çok sıcakmı...Bizim buralar biraz serinledi şükür.Hatta bu gece epey serin;devamlı açık tuttuğum balkon camlarını az önce kapattım...

toksincim bayılıyorum sana,sürekli yoğurt tükettiğin için...
Ben hiç sevmiyorum ayran olarak tüketmeye çalışıyorum arada ve kendimi zorlayarak..

cnm tskler bende bazen kimyon yada tarçın katiyom yiyorum bazende kahveeli icinede saharin atıp oh afiyet olsun bu sefer kaçtım uyumam lazım bebiside erken kalkiyor çok halsiz kalıyorum

LUNACIĞIM;

Hoş geldin canım...Tatil dönüşünden sonra seninle karşılaşamadık hiç.Özledik canım seni...
Umarım işlerin hafiflerde daha sık gelebilirsin.....

TOMBULKELEBEĞİM;

Sende hoşgeldin.İyi bir tatil geçirmişsin belli..Motivasyonun artmış.Ne güzel...

Artık daha sık katılırsın aramıza;gözlerimiz seni arıyor,özlüyoruz...

Sağol canım...
Söz verdim ya sana....Sözümde duruyorum..İnşallah bu kilo derdi bitene kadar böyle devam etme gücüm olur....

Sen nasılsın canım.Hava hala çok sıcakmı...Bizim buralar biraz serinledi şükür.Hatta bu gece epey serin;devamlı açık tuttuğum balkon camlarını az önce kapattım...

İnşallah canım yavaş yavaşda olsa ağırlığımızın bir kısmı bile gitse acaip rahatlarız..

Burası gündüz fena ama gece esiyor..en azından rahat rahat uyuyoruz.:)

Bugün kızım yeşil mercimek istedi ilginç ama bayılıor yemeğine.:) Bende pek sevmem peynir ekmek ve çay eşliğinde iftar yaptım ama biraz abarttım ekmeği..
Bugün çok acıkmıştım..

İnşallah canım yavaş yavaşda olsa ağırlığımızın bir kısmı bile gitse acaip rahatlarız..

Bugün kızım yeşil mercimek istedi ilginç ama bayılıor yemeğine.:) Bende pek sevmem peynir ekmek ve çay eşliğinde iftar yaptım ama biraz abarttım ekmeği..
Bugün çok acıkmıştım..

Neyse hiç olmazsa gece rahat uyumak bile yeter.Yoksa ramazanda dayanmak zor olurdu...
Yeşil mercimeği ben çok severim ama nedense pek pişirmem evde.Muhtemelen tamamını yemek bana düşüyor diye olabilir.
Bu gün ben de acıktım canım..Sahurda ilave bir şeyler gerekiyor galiba....

uykum geldi aslında ama zaten sahurada bişiii kalmamış. gerçi yatıp kalkınca daha mı iyi çalışır acaba metabolizmam? yok yahu zaten az önce sütlü irmik tatlısını yalamadan ytutmuşum. ne yatması onun üstüne:)

eşime mantı yapmıştım. onun sahurluğu hazır. bide çayla yemek için tahinli almıştık. onun işi tamam. ama ben naapsam????

hııı leah beyza mantarlı omlet tarifi vermişti çok tok tutuyo rahat rahat ta ye demişti:)

Beyza kulaklarını çınlatıyorum:) tmm bende ondan yapiim kendime:KK66:

Neyse hiç olmazsa gece rahat uyumak bile yeter.Yoksa ramazanda dayanmak zor olurdu...
Yeşil mercimeği ben çok severim ama nedense pek pişirmem evde.Muhtemelen tamamını yemek bana düşüyor diye olabilir.
Bu gün ben de acıktım canım..Sahurda ilave bir şeyler gerekiyor galiba....

Aslında yumurta çok doyurucu fakat ertesi gün ağzımda bıraktığı tat veya koku diyeyim beni feci rahatsız ediyor...O yüzden hiiç yumurta yemem sahurda..

Bugün belki yeşil mercimek yerim bir tabak,sonrada çay içerim..ama henüz karar vermedim.:)

Bugün çok acıkmıştım..

ayy maşaAllah çocukların faydalı bişiiler sevmesi kadar güzel bişey yok bence:)
benim kızım tam babasına çekmiş. sebze yemeğini yemez:KK43: et tavuk balık ancak açlıktan kıvrandığında yiyor:) bende onu pişireem gün onu aç bırakıyorum:) nasılda yediin diyorum bide:) gülüyo bana cadı cadı:)

ama tam bir mantı delisi:) Allahtan zayıf. çok hareketlide yakıyo. zaten bişiii yemiyo gerçi. bi sabah kahvaltısını kuvvetli yapio sonrasında kuru meyveler yaş meyveler atıştırıyo. ve zoooorla çıldıra çıldıra akşam yemeği:)

LUNACIĞIM;

Hoş geldin canım...Tatil dönüşünden sonra seninle karşılaşamadık hiç.Özledik canım seni...
Umarım işlerin hafiflerde daha sık gelebilirsin.....

TOMBULKELEBEĞİM;

Sende hoşgeldin.İyi bir tatil geçirmişsin belli..Motivasyonun artmış.Ne güzel...

Artık daha sık katılırsın aramıza;gözlerimiz seni arıyor,özlüyoruz...

sağol ablacımmmm

bende buralardan uzak kaldım artık

ama çok yorgun olduğum için pek bakamıyorum

işlerimizin yoğunluğu bitecek gibi durmuyor

amirimiz değişti ve çalışma sistemini değiştirdi ve korkarım berbat bir sistemle çalışmaya devam edicez

sadece kilo bildirimi yapıp kaçıyorum kaç haftadır

Yenacım kilo bildirimini yapmıştım

görmemiş olma ihtimaline karşı tekrar yazayım

bu hafta 73.900

X