sezeryan sonrası sarkmış göbek :(

Sanırım benim göbeğim asla toparlanmayacak...
Çünkü resmen uzadı:))))))

benimde adetim 6.ayda olmustu simdi vermem gereken 8kilom kaldi ama gobegim adetin etkisiyle diyetle cok azaldi sarkmadida 20kilo aldim ustelik adet olmak gercekten cok iyi gelicek 9ay hic olmuyorsunuz emzirme suresincede sonra ilk olusunuz gercekten siddetli oluyor karniniz bayagi iniyor doktor arkadasin dedigine katiliyorum adet olmak diyet sabir gercekten onemli

canım önerilerin için teşekkrler. ben de contractubex kullanıyorum. sabah sürüyorum yani günde 1 kez. sen nasıl kullanmıştın? günde 1 yeterli mi? bir de bahsettiğin hareket alt karın kaslarını çalışırıyor haklısın ama ben nedense o şekilde kaldıramıyorum ayaklarımı. sezeryan yerim hafif geriliyor. yine de her gün tekrar tekrar deniyorum.

merhaba contractubex ne amaçla kullanıyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim.???

contractubex'in ameliyat izlerini iyleştirdiğini duymuştum.Peki memnun kaldınmı sanırım hücre yenileyici özelliği var sende etkisini gösterdimi.

contractubex'in ameliyat izlerini iyleştirdiğini duymuştum.Peki memnun kaldınmı sanırım hücre yenileyici özelliği var sende etkisini gösterdimi.

canım düzenli kullanamadım ben yaa..
ama başka bir topikte arkadşın biri kahve ve limonla çatlakların kesin çözüleceğini yazmış. ilgilenirsin belki.
baya deneyen var.

ben iki sezeryan geçirmiş bir anneyim elbette sizler gibi bende sarkmış çatlamış bir karınla karşılaştım,fakat yılmadım allahıma şükürler olsun ki şuanda karnım hemen hemen istediğim şekle geldi diyebilirim.Zaten sıfır kilometre bir karın bekleyemeyiz buna kim inanırki,ilk gebeliğimde 24 ikincide 13 kilo almıştım dünya tatlısı iki oğlumdan kalan sarkmış karnımı nasılmı toparladım anlatayım size;

öncelikle sürekli mekikten bahseden arkadaşlar var bu kesinlikle sezeryandan düşmüş kasları toparlamaz,alt karın kaslarını mekikle çalıştıramazsınız,alt karın kasları tek bir hareketle güçlenir sıkılaştırılır;

1-düz yatıp elleri başımız altına bağlayalım
2-dizleri kırmadan birleşik durumdaki bacakları kafanıza doğru çekip tekrar yere değdirmeden aşağıya indirin
3-yere değmeden topukları tekrar kırılmadan dizleri bacakları kaldırbildiğiniz kadar kaldırın

evet bu hareketi ben günde en az 30 kere yaptım,oldukça zor bir hareket fakat ben gözlerime inanamadım çektiğim mekikler boşaymış dedim,karnım resemn toparlandı sarkan bölge yukarı çıktı,tabiki sabah içtiğim elma sirkeli balı suyum,saunalarım,conturatubex jelim işimi kolaylaştırdı..............kesinlikle tavsiye ediyoruma.sa.s:emir_bebek:

bu yazıya kesinlikle katılıyorum alt karın kasları için yapılan bi harekettir ve arkadaşın dediği gibi oldukçada zor bi hareket ama çok güzel toparlıyor vucudu ama daha öncede dediğim gibi sabır şart öyle 2 haftada olacak şey değil bunlar ona göre ama kesinlikle bu hareketi yapın arkadaş çok güzel anlatmış zaten

Bende spora gidiyorum sürekli hareket ve mekik yapıyoruz ama boğazı tutmayınca gitmiyor göbek birde benim göbeğim yok kursak var mide o nası gider????

arkadaşlar bende doğum yapalı 7 ay bitti ama hala göbek var
geçenlerde bir kadın bana otobüsde buyrun siz hamilesiniz oturun dedi senağlama
hayır dedim oturmuyorum hamilede deyilim dedim :eek:klava:
bi kaç gün öncede ben işyerindeyken iki bayan geldi size bakıpda halimize şükretmemiz lazım dedi
hem hamilesiniz hemde çalışıyosunuz helal olsun size biz de yatakdan kalkmaya üşeniyoz dedi :dilcikar:
hayır dedim ben hamile değilim dedim kızlar çok bozuldu özür falan dilediler ama ben üzldüm tabii
36 bedenler bana bol gelirken şimdi 44 giyyom kızlar
sadece göbek var ama inat ettim bu yaz gidecek bu göbek azimliyim yine 36 beden kıyafetlerimi giyeceğim :hooray:

arkadaşlar bende doğum yapalı 7 ay bitti ama hala göbek var
geçenlerde bir kadın bana otobüsde buyrun siz hamilesiniz oturun dedi senağlama
hayır dedim oturmuyorum hamilede deyilim dedim :eek:klava:
bi kaç gün öncede ben işyerindeyken iki bayan geldi size bakıpda halimize şükretmemiz lazım dedi
hem hamilesiniz hemde çalışıyosunuz helal olsun size biz de yatakdan kalkmaya üşeniyoz dedi :dilcikar:
hayır dedim ben hamile değilim dedim kızlar çok bozuldu özür falan dilediler ama ben üzldüm tabii
36 bedenler bana bol gelirken şimdi 44 giyyom kızlar
sadece göbek var ama inat ettim bu yaz gidecek bu göbek azimliyim yine 36 beden kıyafetlerimi giyeceğim :hooray:

oof offf
o çenesini tutamayan gevezeler yok muuu
insanı sinir ediyorlar:kızgın:
bana da hamile misiniz diyenler oluyordu
hatta doğum yaptım hastaneden çıkarken
biri espri yaptı çocuğun birini içere unutmuş dr heralde dediÇok üzgünüm çoook
sanırım filmlerdeki gibi
doğum yapınca hemen eskisi gibi olacağımızı sanıyor bu insanlar
ben korse giyiyorum 2 aydır
baya gelişme oldu şükür
yine baya kocaman bir karnım var ama
en azından artık kimse beni hamile sanmıyor
44 giyerken 40 beden korse aldım sımsıkı giydim
umarım hepimiz bu sorunu çözeriz:çok üzgünüm:

hayır kızlar biz istesek göbek kalmaz inanın buna 1 aydır düzenli mekik çekiyorum işe yarıyor 5 cm. inceldi.ama arkadaşım sen daha iki aylıksın mekiğe 6 aydan sonra başla yoksa dikişlerin zarar görebilir.

oof offf
o çenesini tutamayan gevezeler yok muuu
insanı sinir ediyorlar:kızgın:
bana da hamile misiniz diyenler oluyordu
hatta doğum yaptım hastaneden çıkarken
biri espri yaptı çocuğun birini içere unutmuş dr heralde dediÇok üzgünüm çoook
sanırım filmlerdeki gibi
doğum yapınca hemen eskisi gibi olacağımızı sanıyor bu insanlar
ben korse giyiyorum 2 aydır
baya gelişme oldu şükür
yine baya kocaman bir karnım var ama
en azından artık kimse beni hamile sanmıyor
44 giyerken 40 beden korse aldım sımsıkı giydim
umarım hepimiz bu sorunu çözeriz:çok üzgünüm:

banada korse önerenler oldu yeni doğum yapınca biraz kullandım dikişlerim acıyınca bıraktım mecburen
şimdide havalar çok sıcak ben kapalı ayakkabı giyemiyorum daralıyorum atlet bile giysem sıkılıyorum korseyi takıp durmam mümkün değil ben kronik bir vakayım
anlayacağın :uhm:

hayır kızlar biz istesek göbek kalmaz inanın buna 1 aydır düzenli mekik çekiyorum işe yarıyor 5 cm. inceldi.ama arkadaşım sen daha iki aylıksın mekiğe 6 aydan sonra başla yoksa dikişlerin zarar görebilir.

ciddi misin...
ben de mekik çekecem o halde
bir düzene koyamadım yaa
5 cm ne demek
denemek lazım
günde kaç çekiyorsun arkadaşım

kızım 17 aylık ve hıc bısekılde gobek falan kalmadı bende cunku bol sıvı tuketıyorum dogumum oldugundan berı ve abur cubur yemedım hala daha yemem fazla yemedım tok bı sekılde kalkmadım masadan oglenlerı meyve yedım yogurt yedım ekmek 1 dılım butun gun ıcınde ve hala emzırıyorum.hıc bır fazlalıgım kalmadı dogumdan oncekı kılomun altındayım 56 yla hamıle kaldım suan 52 53 gezınıyorum.beynıne emret gobegının gıtmesını ve cok yeme..ınanıyorum hemen verırsın..

bende 1 ay oldudoğum yapalı göbeğim var hala ve çatladığı içinde büzüldü şimdi iğrenç duruyor göbek deliğimde kocaman çukur rezalet

kızım 17 aylık ve hıc bısekılde gobek falan kalmadı bende cunku bol sıvı tuketıyorum dogumum oldugundan berı ve abur cubur yemedım hala daha yemem fazla yemedım tok bı sekılde kalkmadım masadan oglenlerı meyve yedım yogurt yedım ekmek 1 dılım butun gun ıcınde ve hala emzırıyorum.hıc bır fazlalıgım kalmadı dogumdan oncekı kılomun altındayım 56 yla hamıle kaldım suan 52 53 gezınıyorum.beynıne emret gobegının gıtmesını ve cok yeme..ınanıyorum hemen verırsın..

seni tebrik ederim canım. ilk bebeğin mi?

evet canım ılk bebısım..tanıdıgım bı bayan ıkı cocugu var ıkısıde sezeryan ama o da bu yontemlerle yanı duzgun yemeyle hala genc kız gıbı ne gobek var ne basen ne de bacakları kalın kalın.dıkkat ettıkten sonra olmıcak sey deıl

bende 1 ay oldudoğum yapalı göbeğim var hala ve çatladığı içinde büzüldü şimdi iğrenç duruyor göbek deliğimde kocaman çukur rezalet

1 ay cok kısa bır sure.sen farkında bıle deılsın ama gereksız sıslıklerın ınıyor yavas yavas dıkkat et yemene abur cubur aslaaa.!!!!!bol bol sıvı!!! ve bebegını bol bol emzır saatle falan deıl her daım emzır bebek sutten de bı yana annenın temasını ıstıyor ona dokunmak ıstıyor bı yandan da doymak ıstıyor:)o yuzden sen canını hıc sıkma catlaklarını sakın elleme gobegınde gecıcek.daha cok yenı ekmek yeme desem yerıdır ben yemedım sadece sabah kahvaltımda 1 dılım.aslında ısın sırrı bol sıvı ve bebegı emzırmek!!sıkma canını tatlım ıyı goruneceksın bıraz daha zaman daha cok yenı!

1 ay cok kısa bır sure.sen farkında bıle deılsın ama gereksız sıslıklerın ınıyor yavas yavas dıkkat et yemene abur cubur aslaaa.!!!!!bol bol sıvı!!! ve bebegını bol bol emzır saatle falan deıl her daım emzır bebek sutten de bı yana annenın temasını ıstıyor ona dokunmak ıstıyor bı yandan da doymak ıstıyor:)o yuzden sen canını hıc sıkma catlaklarını sakın elleme gobegınde gecıcek.daha cok yenı ekmek yeme desem yerıdır ben yemedım sadece sabah kahvaltımda 1 dılım.aslında ısın sırrı bol sıvı ve bebegı emzırmek!!sıkma canını tatlım ıyı goruneceksın bıraz daha zaman daha cok yenı!

benim bebeğim 6 aylık daha yeni yeni kendine gelmeye başladı vücudum.
güzel önerileriniz için tşk.

arkadaşlar ben 5 yıl olacak neryse 3 cü kızımı dünyaya getirdim hamileliklerimin araları 6 şar sene yani 3 sezeryanım var ben bittim ya valla göbek sarktı kilo aldı başını gidiyor ciddi ciddi yardıma ihtiyacım var hem piskyatır hem zayıflama hakkında 17 sene önce 58 kilo idim şimdi ise 98 kilo oldum ve aklımı oynatacam verememe sebebim çok yiyiyorum hemde geç vakitlerde yiyip yatıyorum işteh kesen bi iksir olsa vallahide billahide tadı zehir olsa kullanacam ama malesef yok sex hayatımda bitti gibi bişery ben kilomu sorun edip kendimi rahat bırakamadıkça tatminsizlik aldı başını gidiyor korkuyorum eşim benden bıkacak çok sinirli oldum sohbete bakın nerden nereye geldi amma biriktirmişim bende neyse sizi daha çok sıkmıyayım kızalar sezeryan dünyanın en kötü şeyi bence ve benim kilodanmı ne bilmiyorum ama hala dikiş yerlerim egzersizde mekikde ağır bişey kaldırdığımda çok ağrıyor kısacası ben çok mutsuzum kızlarımı gözümün önüne getirip HERŞEYE RAĞMEN değer diyip kendimi avutuyorum eğer göbek eritmenin yolunu bulan yada işteh kesen bi iksir keşfeden olursa bana da yazsın ltfn iyiki varsınız hoşçakalın

X