Saç Bakım Ürünleri Yıpranmış saçlar için yağ karışımı

_berrak_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
60
0
merhaba arkadaşlar.normal saçlara sahibim fakat 2 yıldır sürekli düzleştirici ve fön makinesi kullanmaktan dolayı saçlarım hem yıprandı hem de telleri inceldi.fakat bunları kullanmadan dışarı çıkmam imkansız.1 haftadır neredeyse gün aşırı saçlarıma bakım yapmaya başladım ve saçlarım resmen dirildi canlandı kendine geldi.kullandığım ilk gün sonrası iş yerinde bile herkes saçlarıma bişiler olduğunu farketti.size uygulamamı yazayım
_susam yağı
_zeytin yağı
_ceviz yağı
_çörekotuyağı
_badem yağı
_defne yağı
_ısırgan yağı
_buğday yağı
_karanfil yağı
_jojoba yağı
_hint yağı
ben zaten kendime buna benzer bir liste çıkarmıştım ama bunu da aktar da hazır bi karışım olarak buldum hatta hint yağını kendim ekledim.denerseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum.bu karışımı aktarlardan bulamassanız kendiniz alıp hepsinden eşit miktarda karıştırarak yapabilirsiniz.

nasıl kullandın canım tam olarak anlatırmısın sana zahmet:))

canım ben bunu saçlarım kirliyken yani yıkamadan önce bi güzel saç diplerinden ucuna kadar sürüyorum aslında yarım saat beklemeliymişim fakat ben 1 2 saat falan bekliyorum . zaten çok ihtiyacım varmışki hemen çekti yağları:) sonrasında normalden 1 kere fazla şampuanlıyorum nolur nolmaz diye.gerçekten çok faydalı oldu bana

canım ben bunu saçlarım kirliyken yani yıkamadan önce bi güzel saç diplerinden ucuna kadar sürüyorum aslında yarım saat beklemeliymişim fakat ben 1 2 saat falan bekliyorum . zaten çok ihtiyacım varmışki hemen çekti yağları:) sonrasında normalden 1 kere fazla şampuanlıyorum nolur nolmaz diye.gerçekten çok faydalı oldu bana

Çok teşekkürler bilgi için, ben saçlarım yağlı kalır korkusundayım , bir defa zeytinyağlı bir bakım önerisi denedim saçlarımdan çıkarana kadar ne çileler çektim anlatamam, ama bunu en kısa zamanda deneyeceğim. :)

Ben içine çam terebentin yağı da koyacam zararı olurmu bide Hindistan cevizi yağı

X